Ania z "Rolnik szuka żony" chodzi do pracy. Koronawirus w Polsce
Akpa

Ania z "Rolnik szuka żony" zmieniła nazwę konta na Instagramie. Poprzednia przypominała o Kubie!

Ania z "Rolnik szuka żony" chodzi do pracy. Koronawirus w Polsce
Akpa

Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" szybko stworzyli parę w programie. Rolnik zdecydował się nawet pożegnać drugą kandydatkę, aby lepiej poznać wesołą brunetkę. Wydawało się, że para jest w sobie bardzo zakochana, jednak po zakończeniu emisji okazało się, że Ania i Kuba rozstali się.

Kobieta dzięki udziale w programie zdobyła ogromną popularność i zaczęła być bardzo aktywna na Instagramie, gdzie początkowo publikowała zdjęcia z Kubą i swoim synem. Nawet nazwa konta nawiązywała do tej trójki i najprawdopodobniej była połączonymi inicjałami: "asjszjn". Teraz Ania zdecydowała się na zmianę nazwy konta na Instagramie. Zobaczcie, jakie wybrała!

Ania z "Rolnik szuka żony" zmieniła nazwę konta na Instagramie!

Ania Stelmaszczyk zmieniła nazwę swojego instagramowego konta i zdecydowała się na większą personalizację. Od teraz używa swojego imienia i nazwiska, a nie wspólnych inicjałów. Uczestniczka "Rolnika" ma już spore grono obserwatorów, o których dba, publikując zdjęcia, na których pokazuje, co się u niej aktualnie dzieje, a w relacjach na Instastories często angażuje się w pomoc chorym dzieciom. 

Widzowie programu kibicują Annie i trzymają za nią kciuki. Co ciekawe Ania z "Rolnika" jest też uznawana za jedną z najlepiej ubranych uczestniczek programu. Pod każdym jej zdjęciem opublikowanym na Instagramie pojawiają się pytania o marki ubrań, które nosi. 

Sądzicie, że zmiana nazwy na Instagramie to ostateczne oddzielenie przeszłości związanej z Jakubem i programem?

Zobacz takżeAnia z "Rolnik szuka żony" pokazała hejterskie wpisy, jakie otrzymuje na temat rozstania z Jakubem! Jak na nie zareagowała?

Ania obecnie spędza mnóstwo czasu z synem. Dba też o swoją formę. 

Ania z "Rolnik szuka żony" w jeansowej kurtce

Ania i Jakub byli najpopularniejszą parą "Rolnik szuka żony" . Ich rozstanie odbiło się szerokim echem w mediach. 

Ania i Jakub na planie programu "Rolnik szuka żony"
Facebook Rolnik szuka żony TVP

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23