Ania z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Ania z "Rolnik szuka żony" wybrała się na weekend bez syna. Wiemy, z kim wyjechała!

Ania z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Anna z "Rolnik szuka żony" stała się jedną z najpopularniejszych uczestniczek programu rolnik szuka żony, obok Anny Bardowskiej i Małgorzaty Borysewicz. Była partnerka Jakuba Napierały jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco relacjonuje, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Nie brakuje też wspólnych zdjęć z synem, jak wiadomo mają świetny kontakt i uwielbiają aktywnie spędzać czas. Tym razem Anna Stelmaszczyk postanowiła wyjechać na weekend bez Janka! Nie była jednak sama. Zobaczcie, kto towarzyszył Ani z "Rolnik szuka żony" w zdobywaniu górskich szczytów!

Ania z "Rolnik szuka żony" wybrała się na weekend bez syna

Anna w "Rolnik szuka żony" była kandydatką Jakuba i szybko okazało się, że para postanowiła być razem. Jakiś czas po zakończeniu emisji programu ich rozstanie odbiło się głośnym echem w mediach. W końcu widzowie hitu TVP1 bardziej spodziewali się informacji  o ślubie niż o zakończeniu związku.

Obecnie każde  z nich układa sobie życie na swój sposób, a Anna zgromadziła wokół siebie przyjaciółki, na które naprawdę może liczyć. Uczestniczka "Rolnika" wybrała się własnie z nimi na weekend do Szklarskiej Poręby. Wygląda na to, kobiety doskonale się bawią chodząc po górach, chłonąc piękne widoki i spędzając czas na długich rozmowach. 

„Przyjaciel to ktoś, kto rozumie twoją przeszłość, wierzy w twoją przyszłość i akceptuje cię takim, jakim jesteś”. - napisała Anna Stelmaszyk pod wspólnym zdjęciem z przyjaciółkami. 

Internauci w komentarzach podkreślają, że w dzisiejszych czasach szczera przyjaźń to prawdziwy skarb i dodają, że kobiety doskonale wyglądają:

Dobrze mieć takie przyjaciółki 👊

Pięknie dziewczyny wyglądacie

Zobaczcie, jak Anna z "Rolnik szuka żony" spędza weekend w  górach ze znajomymi!

Zobacz także: Ania Stelmaszczyk z "Rolnik szuka żony" zmieniła kolor włosów. Sama nie może uwierzyć, że się na to zdecydowała! 

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" uwielbia aktywnie spędzać czas!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

,,Aby piąć się do szczytu ,wystarczy byśmy czynili małe rzeczy, ale związane z wielkością,,

Post udostępniony przez Anna Stelmaszczyk (@ania__stelmaszczyk)

Anna Stelmaszczyk postanowiła wyjechać na weekend z przyjaciółkami. Sądząc po opisach pod zdjęciami wspólny wypad i chodzenie po górach to był również czas na szczere rozmowy i przemyślenia. 

 

Ania z "Rolnik szuka żony" chodzi do pracy. Koronawirus w Polsce
Akpa

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09