Anna z Rolnik Szuka Żony
Instagram

Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała hejterskie wpisy, jakie otrzymuje na temat rozstania z Jakubem! Jak na nie zareagowała?

Anna z Rolnik Szuka Żony
Instagram

Anna i Jakub tworzyli świetną parę w 6. edycji "Rolnik szuka żony". Widzowie kibicowali im i czekali na poważne deklaracje ze strony pary, bo wydawało się, że rolnik jest szaleńczo zakochany w swojej wybrance. Anna zdecydowanie ostrożniej podchodziła do tej relacji, bo jak wiadomo ma syna, dlatego musi myśleć też o nim i jego uczuciach. Niestety, niedługo po zakończeniu emisji programu Ania i Jakub rozstali się, o czym było głośno w sieci!

W końcu Anna na jakiś czas zniknęła z mediów społecznościowych i sprawa wyciszyła się. Teraz kobieta cieszy się popularnością, jaką dał jej program i często umieszcza na Instagramie relacje ze swojego życia prywatnego. Okazuje się, że ostatnio padła ofiarą hejtu i zdecydowała się pokazać te krytyczne wiadomości! Zobaczcie sami!

Ania z "Rolnik szuka żony" padła ofiarą hejtu!

Ania jest bardzo pozytywną osobą, a fani programu kibicują jej w poszukiwaniu miłości i szczęścia, ale jak się okazuje nie wszyscy! Uczestniczka "Rolnika" opublikowała fragment rozmowy z jedną ze swoich obserwatorek, która daje jej tzw. "dobre rady", aby w końcu dorosła! Anna żartobliwie odpisała:

Nie chce dorosnąć

Ta odpowiedź wyraźnie nie spodobała się Internautce i ostro oceniła byłą partnerkę Jakuba, nie znając jej osobiście:

Dlatego Kuba cię wyrzucił. Od samego początku programu mówiliśmy mu żeby nie pchał się w patologię bo od razu widać kto jest kim - czytamy szokujące słowa na Instastories Ani.

Co na to Ania? Czy postąpiła słusznie publikując całą rozmowę? W kolejnym InstaStories sparodiowała słowa prezydenta Andrzeja Dudy: "szok i niedowierzanie" . Jak widać, nie przejęła się hejtem!

Zobacz także: Łukasz z "Rolnik szuka żony" padł ofiarą wandali! Doszczętnie zniszczyli jego ciężką pracę

Hejt na Anię z Rolnik szuka żony
Instagram

Ania i Jakub tworzyli świetną parę i wiele osób im kibicowało, jak widać po wiadomościach, które pokazała uczestniczka programu - nie wszyscy!

Ania i Jakub na planie programu "Rolnik szuka żony"
Facebook Rolnik szuka żony TVP

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08