Beżowa sukienka Klary Lewandowskiej

Ania Lewandowska nie wiedziała, że Robert ogłosi jej ciążę na meczu? Piłkarz zdradził kulisy!

Beżowa sukienka Klary Lewandowskiej

Robert Lewandowski w najnowszym wywiadzie skomentował drugą ciążę swojej żony i zdradził, czy konsultował wcześniej z Anią, że podczas meczu Bayernu Monachium i Olimpiakos Pireus ogłosi światu radosną nowinę! O tym, że trenerka spodziewa się drugiego dziecka dowiedzieliśmy się zaledwie kilka dni temu. Robert Lewandowski po zdobyciu bramki zrobił wówczas charakterystyczny gest- włożył piłkę pod koszulkę i  kciuk do ust. Dopiero po chwili radosną informację potwierdziła również przyszła mama, Anna Lewandowska.

Ania nie wiedziała, że jej mąż ogłosi radosną nowinę?

Podobnie jak przy pierwszej ciąży, to Robert Lewandowski przekazał fanom radosną nowinę. Ale czy żona piłkarza w ogóle wiedziała i była przygotowana na to, że jej mąż wykona podczas meczu "cieszynkę"? Piłkarz w rozmowie z dziennikarzem TVN 24 skomentował drugą ciążę Ani i zdradził, czy wcześniej uzgodnił z żoną, że poinformuje fanów o dziecku!

Rozmawialiśmy z Anią, uznaliśmy, że jeśli uda mi się strzelić gola, to jest to ten czas, aby oficjalnie poinformować o tym, że spodziewamy się kolejnego dziecka- Robert Lewandowski przyznał w rozmowie z TVN24.To było moje marzenie: informacja oficjalna przekazana na boisku, bo z nim od dawna jesteśmy związani- dodał piłkarz.

Ania i Robert do tej pory nie zdradzili, jakiej płci będzie ich drugie dziecko. Czy Klara będzie miała siostrzyczkę, czy braciszka? Przypominamy, że jeszcze kilka miesięcy temu trenerka przyznała, że zawsze marzyła o synu!

(...) Rzeczywiście zawsze jak ktoś mnie pytał czy bym chciała chłopca, czy dziewczynkę to mówiłam chłopca- mówiła w programie "Przerwa na kawę".

Zobacz także: Robert Lewandowski zdradził, w którym miesiącu ciąży jest Anna Lewandowska. "Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze"

Robert Lewandowski zdradził, czy informował Anię, że ogłosi światu radosną nowinę.

Ania Lewandowska z rodziną

Piłkarz wykonał "cieszynkę" podczas meczu.

Robert Lewandowski ogłosił drugą ciążę Ani
East News

 

Przeładuj

Felek z "Gogglebox" zdradza kulisy show. Dlaczego duża część programu musi być wycięta?

zobacz 00:59