Anna Lewandowska w szarej bluzie
Instagram

Ania Lewandowska szczerze o chorobie Klary! To już trzecia noc bez snu...

Anna Lewandowska w szarej bluzie
Instagram

Anna Lewandowska opublikowała w mediach społecznościowych niepokojący wpis. Ciężarna żona polskiego piłkarza od trzech nocy nie śpi, a na zdjęciu wygląda na wyraźnie zmęczoną! Okazuje się, że mała Klara jest chora! Co się dokładnie dzieje?

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy z córką spędzili Sylwestra w ciepłych krajach! Zobaczcie piękne zdjęcia

Anna Lewandowska szczerze o chorobie córeczki

Wygląda na to, że Ania Lewandowska ma za sobą ciężkie dni i... noce. Jak wiadomo trenerka doskonale łączy obowiązki zawodowe oraz macierzyństwo, jednak w życiu każdej mamy przychodzi czas, gdzie trzeba się skupić tylko na swoim dziecku.

Żona Roberta Lewandowskiego na Instagramie opublikowała niepokojący wpis. Okazuje się, że gwiazda nie śpi od trzech nocy, bowiem mała Klara zachorowała. Na zdjęciu dodanym przez Anię widać, że jest bardzo zmęczona, ale mimo tego z jej twarzy nie zniknął uśmiech.

Mamy znają to doskonale. Maluszek chory, a mamy czuwają, bo nasze maluchy to nasze skarby. Mamy tę MOC🤰🏼🙏 za mną 3 nocka bez snu. Swoją drogą, nie przestaje mnie zadziwiać to, ile MY MAMY, jesteśmy w stanie wykrzesać z siebie energii! Pewnie też czasami się nad tym zastanawiacie 😌Ps. Wsparcie taty - bezcenne. Zdrówka Wam życzę ❤ bo ono jest najważniejsze - napisała na Instagramie Anna Lewandowska. 

Fani pięknej trenerki oczywiście natychmiast zaczęli komentować wpis swojej idolki razem z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia!

- Dużo zdrówka dla Klary ❤️

- Bo my kobiety się nigdy nie możemy poddać❤️ zdrowia dla Klarci😘

- Przytulam 💛 oby kolejna nocka była przespana!!! A dziś dużo siły życzę 💛☕️

- Ja też uważam, że to nie pojęte! Mama to istota nie z tej ziemi ♥️. Zdrówka dla Klarci i siły dla Was ♥️

- Dużo zdrówka dla Klary i siły dla Was, rodziców 💪❤️ - komentują fani gwiazdy.

Miejmy nadzieję, że najgorsze już minęło i Klara szybko pokona chorobę, a jej mama będzie mogła odespać nieprzespane noce! Podziwiamy Anię i również życzymy jej dużo siły i zdrowia dla całej rodziny!

Klara już wkrótce będzie miała rodzeństwo! Drugie dziecko Roberta i Ani Lewandowskich przyjdzie na świat za kilka miesięcy!

Anna i Robert Lewandowscy
Instagram/Anna Lewandowska

 

Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13