Anna Lewandowska portret
Instagram

Odkąd Ania Lewandowska doszła do siebie po porodzie Klary, co chwile pojawiają się pytania o drugą ciążę. Nic dziwnego, w polskich warunkach najsłynniejszy nasz piłkarz Robert Lewandowski i jego piękna żona skupiają na sobie tyle uwagi, co Meghan i Harry na Wyspach, czy Cristiano Ronaldo w Portugalii i Włoszech. Stąd też co chwila media zastanawiają się czy państwo Lewandowscy nie ogłoszą kolejnej wspaniałej nowiny. 

Sama Ania, zaczepiana w komentarzach na Instagramie, czasem wdaje się w dyskusje na temat drugiego dziecka. Czasem też zdaje się też sama prowokować dyskusje na tene temat. Zobaczcie jej najnowszy wpis. 

Zobacz także Ania Lewandowska zachwyca brzuszkiem na plaży! Znów będą plotkować

1/4
Anna Lewandowska na pokazie mody
East News

Ania Lewandowska od lat pomaga innym paniom i dziewczynom dbać o siebie, zdrowo się odżywiać, gubić zbędne kilogramy i generalnie żyć zdrowo. Jej plany treningowe, aplikacja smartfonowa, diety, zdrowe produkty, wreszcie obozy szkoleniowe, cieszą się ogromnym zainteresowaniem. To dzięki nim Ania wyszła z cienia popularnego w całym piłkarskim świecie męża i sama stała się rozpoznawalną marką. 

Jednym z elementów jej działalności jest pomoc kobietom w ciąży. I do nich popularna trenerka skierowała swój ostatni wpis.

2/4

Trening w I trymestrze ciąży

- napisała trenerka, zamieszczając przy okazji swoje zdjęcie - gdzie trzyma się za wyraźnie zarysowany brzuszek. Szybko jednak okazuje się, że to nie zapowiedź kolejnego dziecka, a wspomnienie sprzed ponad 2 lat. 

Lewandowska kieruje swoje fanki do własnego bloga, gdzie opisuje czy i jak można ćwiczyć w pierwszym trymestrze ciąży.

3/4
Anna Lewandowska w bikini na plaży
Instagram

Fanki obserwujące profil Ani Lewandowskiej od razu zauważyły, że wpis z pewnością znów wywoła plotki.

ale wyraźnie napisałam, zdjęcie z 2017 roku. Zdjęcie pochodzi z książki dla kobiet w ciąży - zaznaczyła w odpowiedzi Ania.

4/4
Anna Lewandowska z Klarą
Instagram

Klara Lewandowska na początku maja skończyła 2 latka. Czy i kiedy będzie miała rodzeństwo? To na razie słodka tajemnica Ani i Roberta.

 

Więcej na temat Anna Lewandowska