Brat Ani Lewandowskiej, Piotrek
Instagram
Newsy

Brat Ani Lewandowskiej to wysportowany przystojniak! Zobacz, jak świętowali razem jego urodziny!

Ale ciało!

Brat Anny Lewandowskiej obchodzi dziś 26. urodziny. Piotr Stachurski z tej okazji mógł liczyć na życzenia urodzinowe od swojej znanej siostry. Ania złożyła je publicznie za pośrednictem Instagrama. Na jej profilu pojawiła się wspólna fotka z bratem. Piotr Stachurski studiuje na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, lecz oprócz sztuki, kocha również sport. Zamieszczona na profilu Ani Lewandowskiej fotka pochodzi właśnie ze wspólnego treningu rodzeństwa. Nie od dziś wiadomo, że trenerka ma świetny kontakt ze swoim bratem!

BRACISZKU @piotrekstachurski Rośnij zdrów! Wszystkiego Najlepszego! - napisała żona Roberta Lewandowskiego w Internecie.

Pod wpisem natychmiast posypały się komentarze z życzeniami dla brata Ani. Nie zabrakło również zachwytów na rodzeństwem.

Super uśmiechy! Nawet jak nie znam do życzeń się dołączam.

Ale podobni! I jednakowo pozytywni.

Wszystkiego najlepszego dla Twojego brata!

Redakcja Party.pl również dołącza się do życzeń! I przy okazji pyta, Ania i Piotrek są do siebie podobni? Dajcie znać, głosując w sondzie!

 

Zobacz też: Anna Lewandowska myśli poważnie o zajściu w ciążę! Wybrała już nawet ojca chrzestnego. Kto to taki?

 

Anna Lewandowska złożyła urodzinowe życzenia swojemu bratu.

Piotr Stachurski, Anna Lewandowska
Instagram

Piotr Stachurski ma świetny kontakt ze swoją znaną siostrą. Oboje kochają sport!

Anna Lewandowska w czarnej długiej kurtce

 

Są do siebie podobni?

Anna Lewandowska w czarnej długiej kurtce

Marina, Lewandowska, Boruc relaksują się w Gdańsku przed meczem
Newsy
Anna Lewandowska, Sara Boruc i Marina relaksowały się przed meczem swoich ukochanych! ZDJĘCIA
Anna Lewandowska, Sara Boruc i Marina relaksowały się przed meczem swoich ukochanych! ZDJĘCIA

Polskie WAGs w Gdańsku!

Anna Lewandowska komentuje zdjęcie Kasi Bigos - znanej polskiej trenerki
Instagram
Newsy
"On w chmurach - ja na ziemi, inspiruje mnie..." Ania Lewandowska zachwycona pewnym przystojniakiem! I nie jest to Robert
O kim mowa?

  Anna Lewandowska rzadko pokazuje swojego przystojnego brata, jednak teraz zrobiła wyjątek. Żona Lewego postanowiła opublikować na Instagramie wzruszający wpis, którego głównym bohaterem jest właśnie Piotr Stachurski. W ten sposób uczciła urodziny swojego ukochanego brata! Inspiruje mnie... On artysta - ja sportowiec, On spokojny - ja szalona On w chmurach - ja na ziemi On pomyśli - ja zrobię On poezją, a ja prozą Można by tak długo, ale... Co najważniejsze - jesteśmy rodzeństwem i choćby nie wiadomo co się działo i ile kilometrów nas dzieliło, zawsze się wspieramy i nigdy nie pozwolimy się skrzywdzić. Bo w rodzeństwie siła. Piotruś @piotrekstachurski , inspiruj tak jak to robisz, bądź zawsze dobrym człowiek, jakim na co dzień jesteś. Niech uśmiech i optymizm nigdy Cię nie opuszczają - napisała pod ich wspólnym zdjęciem Anna Lewandowska.     Kim jest Piotr Stachurski? Piotr Stachurski to młodszy brat Anny Lewandowskiej. Co ciekawe, show-biznes nie jest mu wcale obcy. Piotr Stachurski pracuje bowiem przy organizacji pokazów mody. Brat Ani Lewandowskiej odpowiada między innymi za scenografię. Oprócz tego jego pasją jest również fotografia. Wystarczy spojrzeć na jego konto na Instagramie, aby przekonać się, że ma prawdziwy talent! Jak myślicie, czy w przyszłości zostanie gwiazdą, tak jak jego starsza siostra? POLECAMY:  Taka siostra to skarb! Ania Lewandowska wspiera brata w pracy nad filmem o ich krewnej! ZDJĘCIE   Piotr Stachurski to młodszy brat Ani   Podobni?

Robert i Iwona Lewandowscy
ONS, Instagram
Newsy
Jak Robert Lewandowski świętował urodziny mamy? Ania też uczciła swoją teściową!
Jak Robert Lewandowski świętował urodziny mamy? Ania też uczciła swoją teściową!

Wczoraj mama Roberta Lewandowskiego świętowała swoje urodziny. Z tej okazji Robert złożył mamie życzenia na swoim instagramowym profilu: Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla mojej kochanej mamy! Dziękuję Ci za wszystko! Kocham - napisał "Lewy". W komentarzach było mnóstwo życzeń z całego świata dla Iwony Lewandowskiej od fanów jej syna. Anna Lewandowska również nie zapomniała o urodzinach mamy swojego męża. Z teściową ma świetny kontakt i to widać. W końcu obie są sportsmenkami.  - Najlepsze życzenia urodzinowe dla mojej kochanej teściowej - napisała na Instastories Ania.   Zobacz także:  Maminsynek – jak z nim żyć?   Iwona Lewandowska teraz może cieszyć się życiem, ale był czas, że było jej bardzo ciężko. Kiedy zmarł jej mąż - Krzysztof, Iwona musiała zająć się wtedy 17-letnim Robertem i jego dwa lata starszą siostrą Mileną.    Jeszcze niedawno wspominała czas, gdy wspólnie wychowywali syna i dbali, by wyrósł na porządnego człowieka.  Wpajaliśmy Robertowi, że sportowiec musi przede wszystkim być uczciwym, lojalnym człowiekiem, rozumieć innych i podzielić się z nimi sukcesem, jak zajdzie taka potrzeba. Nie może być ponad wszystkimi. Robert nigdy więc nie mówił „ja”, tylko „drużyna”. Nie mówił „zdobyłem gola”, tylko „zdobyliśmy”. I podkreślał zasługi zespołu. To mąż mu wpajał od początku. Oboje z mężem trzymaliśmy rękę na pulsie, żeby w razie czego interweniować, gdyby nasze dziecko się źle zachowało. Tylko, że to ja byłam osobą od egzekwowania i wytykania tego, co zrobił nie tak. Mój mąż mawiał: „Bo jak się mama dowie…” - powedziała kiedyś w wywiadzie mama Robert Lewandowskiego.    Iwona Lewandowska jest byłą siatkarką. Mama Roberta grała w pierwszej lidze w siatkarskim AZS Warszawa, a później trenowała...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner