Ania Dąbrowska, The Voice Kids
sceenshoot/youtube

13-letnia Ania Dąbrowska zachwyciła jurorów "The Voice Kids"! Niestety, nastolatka zmaga się z ciężką chorobą

Ania Dąbrowska, The Voice Kids
sceenshoot/youtube

 

Tak dobrego wykonania piosenki "Hurt" Christiny Aguilery dawno nie słyszeliśmy! Na utwór gwiazdy światowego formatu w najnowszym odcinku "The Voice Kids" zdecydowała się 13-letnia Ania Dąbrowska. Nastolatka zachwyciła jurorów swoim wykonaniem. Niestety, okazało się, że posiadaczka cudownego głosu jest nieuleczalnie chora. Na co choruje Ania Dąbrowska?

 

Ania Dąbrowska jest chora

13-letnia Ania Dąbrowska w programie TVP zaśpiewała balladę Christiny Aguilery. Do samego końca nie było wiadomo, czy jurorskie fotele odkręcą się. Jednak końcówka występu zachwyciła wszystkich oceniających. Cleo, Tomson, Baron, a także Dawid Kwiatkowski jednogłośnie stwierdzili, że chcą mieć Anię u siebie drużynie! 

Nie wyobrażam sobie nie mieć ciebie w mojej drużynie - powiedział Kwiatkowski do Ani.

Wszyscy byli zachwyceni głosem 13-latki. Jednak to słowa Cleo przekonały Anię do siebie i ostatecznie dziewczynka zdecydowała się na jej drużynę! 

Największym moim marzeniem jest wydanie pierwszej płyty. Póki jestem w stanie i jest na to czas. Muszę szybko spełniać swoje marzenia, bo nie mam za dużo czasu — wyznała dziewczynka.

Młodziutka wokalista z Rzeszowa od urodzenia mierzy się z mukowiscydozą. Genetyczna choroba wpływa na pracę układu pokarmowego, rozrodczego i oddechowego. Choroby nie da się wyleczyć. Można jedynie łagodzić jej objawy.

Pod występem Ani można przeczytać mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci porównują ją do Roksany Węgiel. My również nie mamy wątpliwości, że Dąbrowska osiągnie sukces!

Zobacz też: 14-letnia Roksana Węgiel ma chłopaka! Jak wygląda? Zobacz zdjęcia zakochanej pary

 

Posłuchaj jak zaśpiewała Ania

    Dziewczynka wybrała drużynę Cleo!

    Więcej na temat The Voice Kids
    Przeładuj

    Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

    zobacz 01:40