Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" opublikowała w sieci nowy wpis i nagranie, na którym pokazała, jak przemeblowała swoją sypialnię. Co zmieniła? Żona Grześka z drugiej edycji uwielbianego przez widzów programu TVP w nowym filmie na YouTube.com przyznała, że musiała zmienić wystrój swojej sypialni ze względu na córeczkę, która od teraz będzie spać w dużym drewnianym łóżeczku. Ania i Grzesiek musieli więc przemeblować swoje królestwo, żeby wszystkim było w nim wygodnie.

Reklama

Najnowszy kod rabatowy Home and You to idealna okazja na przemeblowanie w sypialni bez obaw o przerażające koszty!

Ania Bardowska pochwaliła się swoją sypialnią

Ania i Grzesiek Bardowscy są rodzicami Jasia i Liwii. Chłopiec urodził się w grudniu 2016 roku, a Liwia zaledwie kilka miesięcy temu- dokładnie 6 listopada ubiegłego roku. Od chwili narodzin córeczka śpi w pokoju ze swoimi rodzicami, Jaś z kolei ma własny pięknie urządzony pokoik. Jakiś czas temu Ania Bardowska zdradziła swoim fanom, że ruszyła budowa ich nowego domu. Tam z pewnością mała Liwia będzie miała również pokoik tylko dla siebie. Zanim jednak to się stanie, dziewczynka śpi w sypialni rodziców, którą teraz trzeba było przemeblować, żeby zmieściło się większe łóżeczko.

Dzień dobry, zaczęło się od tego, aby dostosować sypialnię do potrzeb Liwii, a ostatecznie zdecydowałam się, aby pokazać ją w całości????. Na początku jest bardzo pusto z uwagi na porządki, zawsze przy sprzątaniu tak mam, że wszystko pozbieram, powynoszę, a na koniec układam ????- napisała Ania Bardowska.

Na kanale Ani Bardowskiej na youtube.com pojawił się film na którym możemy zobaczyć, jak teraz wygląda ich sypialnia. Zobaczcie sami! Podoba się Wam łóżeczko Liwii?

Zobacz także: Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" rozpoczynają budowę domu! Pokazali, gdzie zamieszkają

Ania Bardowska pokazała, jak przemeblowała sypialnię.

Podoba się Wam łóżeczko małej Liwii?

screen youtube.com
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama