Ania Bardowska przytula syna
Instagram

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" nie puści syna do przedszkola! "Przedłużamy wakacje… a co dalej?" 

Ania Bardowska przytula syna
Instagram

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" opublikowała na Instagranie nowy wpis, w którym poruszyła temat powrotu dzieci do szkół i przedszkoli. Czy pomimo pandemii koronawirusa żona Grześka planuje wysłać synka do przedszkola?

Ania Bardowska nie ukrywa, że musiała podjąć bardzo trudną decyzję, którą  konsutowała z lekarzem. Zobaczcie, co napisała!

Ania Bardowska szczerze o edukacji syna

Już jutro, we wtorek 1 września, dzieci wrócą do szkół i przedszkoli. Przez pandemię koronawirusa wiele osób obawia się powrotu uczniów do szkół. Specjaliści ostrzegają, że już po 2-4 tygodniach może okazać się, że przez nauczanie stacjonarne liczba wykrytych przypadków koronawirusa gwałtownie wzrośnie.

Teraz swoimi obawiami podzieliła się również Ania Bardowska. Żona Grześka z drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" w tym roku po raz pierwszy miała wysłać syna do przedszkola. Zobaczcie, co napisała na Instagramie:

Ostatnio często dostaję pytania typu „Jasiu pójdzie od września do przedszkola?”.? Z prośbą o poradę, co o tym myślę.
Jak każda matka chcę jak najlepiej dla swojego dziecka, a teraz kompletnie nie wiem co jest lepsze… Zależy mi na jego rozwoju, ale jest bardzo dużo pytań.
Nie tak wszyscy wyobrażaliśmy sobie pierwszy dzień w przedszkolu naszych skarbów. W poniedziałek idę na zebranie, ciekawa jestem w jaki sposób przedszkole podejdzie do reżimu sanitarnego (z tego co rozmawiam z koleżankami po fachu, wszędzie jest inaczej- każdy to inaczej interpretuje)- napisała Ania Bardowska. 

Ale czy Ania i Grzesiek Bardowscy 1 września puszczą syna do przedszkola? Okazuje się, że zanim para podjęła decyzję, żona rolnika skonsultowała się z lekarzem. 

Lekarz nam doradził, aby Janek tak od razu po chorobie, którą właśnie kończy przechodzić nie szedł do przedszkola. Przedłużamy wakacje… a co dalej? Tego chyba nikt nie jest w stanie przewidzieć. Mam nadzieję, że pod koniec września nasz przedszkolak pozna swoich kolegów i koleżanki.
W domu lubimy bawić się w przedszkole, jestem wtedy Panią Anią 😉. Janek uwielbia pakować swój mały plecaczek i uczyć się przez zabawę - przyznała Ania Bardowska. 

A Wy planujecie wysłać swoje pociechy do przedszkola? 

Zobacz także: Dzieci wrócą do nauczania zdalnego już za dwa tygodnie? Eksperci ostrzegają!

Ania Bardowska zdradziła, że jej synek nie pójdzie 1 września do przedszkola.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ostatnio często dostaję pytania typu „Jasiu pójdzie od września do przedszkola?”.? Z prośbą o poradę, co o tym myślę. Jak każda matka chcę jak najlepiej dla swojego dziecka, a teraz kompletnie nie wiem co jest lepsze… Zależy mi na jego rozwoju, ale jest bardzo dużo pytań. Nie tak wszyscy wyobrażaliśmy sobie pierwszy dzień w przedszkolu naszych skarbów. W poniedziałek idę na zebranie, ciekawa jestem w jaki sposób przedszkole podejdzie do reżimu sanitarnego (z tego co rozmawiam z koleżankami po fachu, wszędzie jest inaczej- każdy to inaczej interpretuje). Lekarz nam doradził, aby Janek tak od razu po chorobie, którą właśnie kończy przechodzić nie szedł do przedszkola. Przedłużamy wakacje…a co dalej? Tego chyba nikt nie jest w stanie przewidzieć. Mam nadzieję, że pod koniec września nasz przedszkolak pozna swoich kolegów i koleżanki. W domu lubimy bawić się w przedszkole, jestem wtedy Panią Anią 😉. Janek uwielbia pakować swój mały plecaczek i uczyć się przez zabawę. Jeżeli szukacie antybakteryjnych żeli do rąk to polecam Wam te z @derma, bardzo lubię je z uwagi na małe opakowania, które nie obciążają za bardzo mojej torebki. Kupuję je na www.4organic.pl. Żel do dezynfekcji posiada certyfikat @AllergyCertified, więc bezpieczny jest także dla dzieci i osób ze skłonnościami do alergii. Zawiera medyczną glicerynę więc nie wysusza skóry. Z kodem DBAJOSIEBIE -15% na zakupy w sklepie 4organic.pl

Post udostępniony przez Ania Bardowska (@ania.bardowska)

Synek Ani i Grześka Bardowskich ma już skończone 3,5 roku. 

Ania Bardowska pokazała córkę, Liwię

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44