Ania Bardowska pokazała córkę, Liwię

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie z wiosennego spaceru. Jej figura po ciąży zachwyca!

Ania Bardowska pokazała córkę, Liwię

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" opublikowała na Instagramie kolejne zdjęcie ze spaceru z dziećmi. Żona rolnika w tym trudnym czasie, kiedy na świecie koronawirus zbiera śmiertelne żniwo, stosuje się do zaleceń specjalistów, ale nie zamierza rezygnować z codziennych spacerów. Mieszkając na wsi ma możliwość wyboru miejsc, w których jest pewna, że nikogo nie spotka.

Tym razem najpopularniejsza uczestniczka "Rolnika" na spacer wybrała wiosenny zestaw i nie ukryła sylwetki pod szeroką bluzą, ale pokazała swoją doskonałą figurę. Tylko spójrzcie na to zdjęcie!

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała figurę po ciąży

Ania Bardowska przyznała na Instagramie, że uwielbia swoje dzieci, ale macierzyństwo to ogromne wyzwanie. Przy okazji tego wyznania pokazała zdjęcie Jasia, który jest już naprawdę dużym chłopcem:

Kiedy on nam tak urósł ? :) Nie wyobrażam sobie życia bez tej naszej dwójeczki. Chociaż nie ma co ukrywać - rodzicielstwo to ogromne wyzwanie i najodpowiedzialniejsza praca w naszym życiu - napisała Anna Bardowska na Instagramie.

Fanki programu "Rolnik szuka żony" są zachwycone nie tylko poradami Ani Bardowskiej, ale również jej wyglądem. Żona rolnika szybko odzyskała świetną figurę sprzed ciąży i wygląda doskonale:

- Aniu ślicznie wyglądasz

- Aniu cudne macie Maleństwa i najważniejsze w waszym życiu. A Jasiu to mały Grzegorz

- Cudowna rodzinka,dobry przyklad dla innych rodzin jak zyc kochac sie I szanowac sie❤️ - czytamy w komentarzach (pisownia oryginalna). 

Zobaczcie to urocze zdjęcie!

Ania Bardowska Rolnik szuka żony
Instagram

Ania Bardowska na co dzień stawia na wygodę!

Anna Bardowska z córką na spacerze
screen youtube.com

 

Ania Bardowska z Rolnik szuka żony
Instagram

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17