Anna Bardowska w bluzie
screen youtube.com

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie z synkiem, a internautki ją krytykują. O co chodzi?

Anna Bardowska w bluzie
screen youtube.com

Anna  Bardowska opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie z zabaw z synkiem. Żona Grzegorza przyznała, że w grudniu jej dzieci są zasypane nowymi zabawkami i niedługo będzie musiała przeprowadzić selekcję, a tymczasem pokazała, jak wspólnie bawią się najpopularniejszymi klockami:

I jak tu odmówić wspólnej zabawy, kiedy w grę wchodzą ulubione klocki matki z dzieciństwa? 😊 Wcielamy się w różne role i pobudzamy wyobraźnię. - napisała Anna Bardowska na Instagramie.

Internautki są zachwycone uśmiechniętym chłopcem, ale zwracają uwagę na coś jeszcze. Zobaczcie, dlaczego krytykują Annę Bardowską!

Internautki krytykują pozycję, w jakiej siedzi syn Anny Bardowskiej!

Fanki Anny Bardowskiej szybko dostrzegły na zdjęciu, że Janek nie siedzi prawidłowo. W komentarzu napisały o tym żonie rolnika, aby zwróciła na to uwagę i poczytała o konsekwencjach, jakie niesie siad w literkę "W":

Zwróć uwagę na to jak siada Twój synek :) Mam 3letniego synka i wiem, że dziecko podczas zabawy może bezwiednie układać nóżki w literke W. Nie sluzy to jednak prawidlowemu rozwojowi, a nie kazdy pediatria czy ortopeda uczula. Poczytaj w necie, bo sporo o tym :-)

Aniu nie pozwalaj tak siadac synkowi, szkodzi na nóżki. 

Anna Bardowska szybko odpowiedziała na komentarze dotyczące nieprawidłowej pozycji dziecka podczas siadania. Młoda mama zdaje sobie sprawę, że taki siad nie jest poprawny i koryguje synka, ale mimo to on nadal tak siada:

doskonale o tym wiem... I proszę kilkanaście razy dziennie żeby usiadł w inny sposób i mimo wszystko nadal się zdarzają takie sytuacje 🙂

Jak widać Anna Bardowska jest świadomą mamą, ale niektóre przyzwyczajenia trudno zmienić. Obserwatorki żony rolnika zauważyły na zdjęciu coś jeszcze. Okazuje się, że jej synek jest bardzo podobny do taty! Też widzicie to podobieństwo?

 

 

Ania Bardowska pokazała córkę, Liwię

Anna Bardowska z córką na spacerze

Anna Bardowska z córką na spacerze
screen youtube.com

 

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13