Ania Bardowska pokazała zdjęcie brzuszka

Ania Bardowska zrobiła małe przemeblowanie pokoju syna! Szykuje miejsce dla drugiego dziecka?

Ania Bardowska pokazała zdjęcie brzuszka

Anna i Grzegorz Bardowscy już wkrótce po raz drugi zostaną rodzicami. Ania i Grzesiek mają już syna Jasia, który przyszedł na świat pod koniec 2016 roku. Teraz para czeka na narodziny kolejnej pociechy. O tym, że żona rolnika jest w drugiej ciąży dowiedzieliśmy się na początku maja br. Dumni rodzice przekazali wówczas radosną wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dziś Ania Bardowska jest już w zaawansowanej ciąży, a jej brzuszek jest już naprawdę bardzo duży. Narodziny dziecka zbliżają się wielkimi krokami, ale zanim maleństwo pojawi się na świecie, żona rolnika postanowiła nieco odmienić pokój synka Jasia. Czyżby szykowała w nim miejsce na drugie dziecięce łóżeczko?

Ania Bardowska pokazała pokój syna

Anna Bardowska pokazała w sieci zdjęcia pokoju swojego synka. Okazuje się, że żona rolnika zdecydowała się na małe przemeblowanie w królestwie małego Jasia. Ania nie szykowała jednak miejsca dla córki, tylko nieco odmieniła ścianę obok łóżeczka chłopca. 

Małe przemeblowanie w pokoju Janka 🙂. Najzabawniejsza z tego wszystkiego była reakcja Grześka kiedy zorientował się, że wcale nie kontroluję w jakich odstępach Jasiu rozmieszcza gwiazdki 😜. "Wolnoć Tomku w swoim domku". Wyszło najpiękniej jak Janek potrafił ❤️- napisała Ania Bardowska. 

Internauci  zaczęli dopytywać o pokój dla drugiego dziecka pary. Czy Ania i Grzesiek mają już przygotowany pokoik dla córeczki? Zobaczcie, jak odpowiedziała Ania.

przez pierwsze miesiące córeczka będzie z nami w sypialni, później Jasiu będzie musiał podzielić się pokojem z siostrą😊. Jeszcze jesteśmy w proszku z przygotowaniami😉- odpisała na jeden z komentarzy internautów. 

Przypominamy, że narodziny drugiego dziecka Ani i Grześka Bardowskich zaplanowane są już na listopad! Zanim więc dziewczynka przyjdzie na świat zobaczcie, jak wygląda pokój syna jednej z najpopularniejszych par z programu "Rolnik szuka żony"!

Zobacz także: Suknia ślubna Ani z "Rolnik szuka żony" robi wrażenie! Zobaczcie ZDJĘCIA

Ania Bardowska pokazała pokój syna.

 

Ania już wkrótce po raz drugi zostanie mamą.

Ania Bardowska w koszuli w paski
YouTube

 

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08