Ania Bałon została dziennikarką
YouTube

Bałon przytyła i zrezygnowała z kariery w modelingu. Znalazła nową pracę

Ania Bałon została dziennikarką
YouTube

Wydawało się, że po zakończeniu drugiej edycji "Top Model" to zdeterminowana Ania Bałon zrobi jedną z większych karier. Rzeczywistość okazała się nieco inna, a sama modelka dużo przytyła i porzuciła plany o karierze w modelingu. Przypomnijmy: Bałon będzie chudnąć na wizji: Znów usłyszy o mnie cała Polska

W ostatnim czasie Bałon głośno chwaliła się, że będzie miała swój własny program telewizyjny, w którym będzie pomagać gubić zbędne kilogramy nie tylko sobie, ale i jego uczestniczkom. W międzyczasie jednak po raz kolejny doznała kontuzji, co najprawdopodobniej nieco pokrzyżowało jej plany. Nie na długo... Teraz Ania Bałon będzie dziennikarką!
 

Zdesperowana finalistka Top Model 2 chciała zrobić karierę na swojej nadwadze, bo w modelingu jej nie wyszło. Jednak i tym razem musi zmienić swoje plany bo złamała palec u nogi i nie może ćwiczyć. Program podobno startuje od września wiec Bałon postanowiła tymczasem pobawić się w dziennikarkę. O nie! Mylicie, ze tym razem jej się uda?

A tak na poważnie - uważam, że warto promować osoby z tak wielkim potencjałem by zaistnieć na polskiej scenie muzycznej. Mówię Wam, mam czuja do talentów ;)
- czytamy na jej oficjalnym profilu na Facebooku.


Wideo z pierwszym wywiadem Ani w roli dziennikarki możecie zobaczyć poniżej. Ma potencjał?
Zobacz też kultowe już zdjęcia Ani Bałon z wieczoru panieńskiego:

Więcej na temat Anna Bałon Ania Bałon
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43