Angelina Jolie w beżowej sukience

Brad Pitt chce rozwieść się z Angeliną Jolie?! Dlaczego?

Angelina Jolie w beżowej sukience

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się? Para zaledwie 1,5 roku temu wzięła ślub i oboje mówili, że był to najszczęśliwszy dzień w ich życiu. Jak donosi magazyn "In touch", przystojny aktor postanowił zakończył związek z piękną aktorką. 

To on stwierdził, że powinni się rozwieść. Powiedział Angie, że to koniec - donosi informator magazynu „In Touch". 

Dlaczego? Podobno aktorka mocno zaczęła kontrolować poczynania Brada Pitta, co na początku nawet mu się podobało. Teraz jednak ma tego dosyć i nie może znieść, że każdy jego krok jest bacznie obserwowany. Gwiazdor podobno przygotował już pozew rozwodowy, który już niedługo dostarczy żonie.

Wszystko już przygotował z prawnikiem. Zamierza złożyć pozew pod koniec lutego. Wtedy on kręci film w Los Angeles, a Angelina w Kambodży zaczyna pracę nad projektem pt. „First They Killed My Father". Od miesięcy żyją osobno. Ich dzieci już się z tym pogodziły - donosi magazyn.

Angelina Jolie i Brad Pitt mają kryzys?

O kryzysie w związku Angeliny Jolie i Brada Pitta plotkowano już od dawna. W zagranicznych mediach cały czas pojawiały się artykuły, że nieustannie kłótnie doprowadzają oboje do szału. Bez wątpienia ich rozstanie byłoby szokiem dla wielu osób. Warto przypomnieć też o niedawnych doniesieniach "Star Magazine", który sugerował, że Brad Pitt ma skłonności biseksualne. Czy to może być powód rozstania i czy informacje o rozwodzie się potwierdzą? O tym przekonamy się już wkrótce. 

 

Zobacz: Poważny kryzys w związku Angeliny Jolie i Brada Pitta?!​

 

Brad Pitt chce rozwieść się z Angeliną Jolie

Brad Pitt w kaszkiecie
East News

Podobno Angelina Jolie za bardzo kontroluje aktora

Angelina Jolie w czarnej sukience
ONS

 

Więcej na temat Angelina Jolie Brad Pitt
Przeładuj

Mikołaj z "Love Island" zdradził, że ma wiele propozycji od nieznajomych kobiet. Jak zareagowała Sylwia?

zobacz 01:27