taniec.jpg
East News
Zwycięzcy typują... zwycięzców
1/4
taniec.jpg
East News

Rusza czwarta edycja Tańca z Gwiazdami w stacji Polsat! Jakie pary zatańczą w tej edycji Tańca z Gwiazdami? Zobacz w naszej galerii!  Macie już swoich faworytów? Mówi się, że Ewelina Lisowska nieźle radzi sobie na parkiecie. Cleo też super się rusza... A komu kibicują zwycięzcy poprzednich edycji?

 

Zapytaliśmy dla Was Anetę Zając, Agnieszkę Sieniewicz i Krzysztofa Wieszczka o to,  do kogo według nich powinna trafić tym razem Kryształowa Kula.

 

Okazuje się, że każdy ma swoje ukryte sympatie :). Przeczytaj, jakie.

 

Zobacz: Wszystkie pary "Tańca z Gwiazdami" pierwszy raz na salonach ZDJĘCIA

 

 

 

2/4
aneta.jpg
East News

Aneta Zając wygrała pierwszą edycję Tańca z Gwiazdami w Polsacie. Tańczyła ze Stefano Terrazzino, który jest teraz jej przyjacielem. Dlatego nic dziwnego, że aktorka kibicuje, aby to on znowu wygrał taneczne show.

Jedna część mojego serca będzie zawsze ze Stefano. To on poprowadził mnie do zwycięstwa w pierwszej edycji programu. Druga połówka serca należy do osoby, z którą się przyjaźnię - zdradza nam Aneta Zając.

Domyślamy się, o kim myśli aktorka. Aneta Zając gra w serialu "Pierwsza Miłość" z młodym, przystojnym i utalentowanym Patrykiem Pniewskim. Jesteśmy pewni, że to jemu życzy zwycięstwa. Posłuchajcie, co powiedziała o nim na konferencji ramówkowej Polsatu :)

3/4
agnieszka.jpg
East News

Agnieszka Sienkiewicz wygrała drugą edycję "Tańca z Gwiazdami" w stacji Polsat. Wtedy też do zwycięstwa poprowadził aktorkę Stefano Terrazzino! Ale Agnieszka, mimo że kibicuje tancerzowi i jego partnerce Małgorzacie Pieńkowskiej, ma też inne typy na to, kto według niej powinien wygrać program. Przeczytajcie, jakie.

 

Oczywiście bardzo mocno będę kibicować Stefanowi, ze zrozumiałych względów. Ale jeśli chodzi o uczestników to trzymam kciuki za Anię Cieślak, z którą pracuję w Teatrze i Artura Pontka, czyli mojego serialowego partnera z Ojca Mateusza. To moi faworyci w show - zdradza nam Agnieszka Sienkiewicz

 

 

 

4/4
wieszczek.jpg
East News

Krzysztof Wieszczek to zwycięzca trzeciej edycji Tańca z Gwiazdami w Polsacie. Jego nauczycielką i partnerką taneczną była Agnieszka Kaczorowska.

 

Okazuje się, że aktor przez sympatię do Agi już dawno ogłosił, że właśnie Agnieszka Kaczorowska i siatkarz Łukasz Kadziewicz są jego ulubioną parą.

 

A nawet nagrał z tego powodu filmik na swoim Facebooku! Zobaczcie, co powiedział:

 

 

Przed jutrzejszą premierą kolejnej edycji Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami, przesłanie dla mojej ulubionej pary ;) : Łukasz Kadziewicz i Agnieszka Kaczorowska

Posted by Krzysztof Wieszczek Official on 10 września 2015