Aneta Zając w bordowej marynarce

Aneta Zając pokazała seksowne zdjęcie w kostiumie kąpielowym!

Aneta Zając w bordowej marynarce

Aneta Zając pojechała na wakacje! Aktorka spędza urlop na słonecznej Sardynii. W sieci pokazała zdjęcie w kostiumie kąpielowym z rajskiej plaży. Zobaczcie, jak gwiazda "Pierwszej miłości" wygląda w bikini! 

Aneta Zając na wakacjach

Włochy to jeden z ulubionych kierunków gwiazdy serialu "Pierwsza miłość". Miłością do tego kraju zapałała m.in. dzięki znajomości ze Stefano Terrazzino, z którym miała okazję wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami", dlatego tak często tam wraca. Rzadko jednak pokazuje tak seksowne zdjęcia. Zobaczcie sami!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🍋🍋🍋 #buongiorno #summervibes #sardinia

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

 

Aneta często podróżuje, najczęściej z synami - Robertem i Michałem. W rozmowie z "Party" aktorka jakiś czas temu zapowiedziała, że chce nauczyć dzieci podstaw żeglarstwa. Miała jej w tym pomóc przyjaciółka, Urszula Dębska, która ma patent:

Dopiero w wakacje czeka nas wspólny wyjazd. W tym roku chcemy pojechać na żagle. Moja przyjaciółka Urszula Dębska ma patent i obiecała, że nauczy moich synów podstaw żeglowania. Dzięki niej spędziliśmy już kiedyś cudowne wakacje na morzu w Chorwacji - mówiła nam gwiazda.

Czy Anecie na wakacjach towarzyszy ktoś jeszcze? Tego nie wie nikt - kilka miesięcy temu gwiazda rozstała się z Patrykiem Ignaczakiem. Od tamtej pory nic nie wiadomo na temat jej nowego związku. W "Party" podkreślała, że singielki mogą być bardzo szczęśliwe:

Nie mam powodów do narzekania. Cieszę się z tego, co mam. W dzisiejszych czasach kobiety potrafią być szczęśliwe w pojedynkę. Świat się przewartościował i nasza zaradność, wszechstronności, otwartość dodają skrzydeł na co dzień i pozwalają na spełnienie.

Patrząc na powyższe zdjęcie, wszystko wygląda na to, że Aneta jest szczęśliwa! 

Aneta Zając
East News

 

Więcej na temat Aneta Zając
Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10