Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Taniec z gwiazdami
East News
Newsy

Aneta Piotrowska w "Tańcu z Gwiazdami" zachwycała swoją naturalnością. Jak wygląda dziś?

Jak dziś wygląda Aneta Piotrowska z Tańca z Gwiazdami?

Anetę Piotrowską poznaliśmy w 2006 roku. Wtedy też piękna tancerka po raz pierwszy wystąpiła na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Był to debiut marzeń - Piotrowska od razu  odnotowała zwycięstwo w show! Później w programie pojawiła się jeszcze tylko dwa razy po czym zrezygnowała z kariery medialnej, która z pewnością stała przed nią otworem. Wszyscy zachwycali się jej urodą - idealna figura, piękne blond włosy, długie nogi i duże oczy. Ale dzisiaj wygląda zupełnie inaczej. Zrezygnowała z naturalności i najwyraźniej polubiła się z medycyną estetyczną. Zobaczcie zatem jak teraz wygląda Aneta Piotrowska! 

Zobacz także: Wielki QUIZ ze wszystkich edycji "Tańca z Gwiazdami". Jak wiele pamiętasz? Sprawdź się!

Czy to właśnie dzięki tej osobie Damian Kordas wygrał "Taniec z Gwiazdami"?

Aneta Piotrowska w "Tańcu z gwiazdami" zachwycała swoją naturalnością. Jak wygląda dziś?

Aneta Piotrowska w 2006 roku szturmem podbiła serca widzów "Tańca z gwiazdami". Po raz pierwszy zobaczyliśmy ją w trzeciej edycji show, emitowanego jeszcze na antenie TVN. Wówczas pod okiem tancerki trenował Rafał Mroczek. Intensywne treningi pod okiem wymagającej Anety Piotrowskiej zaowocowały wspaniałymi ocenami jurorów, które doprowadziły aktora i tancerkę aż do finału programu. W nim głosami widzów odnotowali zwycięstwo. 

Taniec z gwiazdami
East News

Według medialnych doniesień już w trakcie trwania programu pomiędzy Anetą Piotrowską, a Rafałem Mroczkiem, narodziło się uczucie. Nie trwało ono jednak zbyt długo i po pewnym czasie od zakończenia show, ich romans dobiegł końca. Niektórzy sugerowali, że plotki o ich związku powstały po to, aby zdobyć kryształową kulę w "Tańcu z Gwiazdami". Ale podobno dla jednej i drugiej strony rozstanie wcale nie było łatwe.

Rafał był dla mnie kimś wyjątkowym. Opiekuńczym, ciepłym facetem. Czułam przy nim bezpieczeństwo, jakiego od lat nie doznałam. [...] Czasem już nie wierzę, że jeszcze kogoś znajdę. Widzę spojrzenia innych mężczyzn i w ogóle ich nie dostrzegam. Nie interesują mnie, jakby nie istnieli, bo nie wierzę, że jeszcze kiedyś pokocham. Rozum podpowiada, że to jak najbardziej możliwe, ale serce jakby obumarło. Wierzę w miłość do grobowej deski i boję się, że taka już mi się wydarzyła, więc teraz zawsze już będę sama. Chyba że zawieszę na kimś oko, może wtedy będę uleczona" - mówiła Aneta Piotrowska "Vivie!" niedługo po rozstaniu.

Taniec z gwiazdami
East News

W "Tańcu z gwiazdami" pojawiła się jeszcze dwukrotnie. W show wystąpiła po raz kolejny tuż po swojej wygranej w trzeciej edycji. Wtedy też pod jej okiem trenował Przemysław Cypryański.

Taniec z gwiazdami
East News

Później Aneta Piotrowska zrobiła sobie przerwę od telewizyjnego show, by powrócić jeszcze raz w 2010 roku. Wtedy tańczyła razem z wokalistą Łukaszem Mrozem. Niestety Piotrowska i "Mrozu" bardzo szybko odpadli z "Tańca z gwiazdami", a tancerka już nigdy nie powróciła do programu. 

Taniec z gwiazdami
East News

Później rozwijała swoją karierę za granicą, między innymi w Kanadzie i Dubaju. W 2014 roku została mamą. Pięć lat po urodzeniu córeczki zdecydowała się otworzyć studio tańca i rekreacji "Mind Set Body". Niedawno dołączyła również do projektu "AirDance" i wraz z innymi mistrzami tańca prowadzi treningi online. Piotrowska jest także bardzo aktywna na Instagramie, dzięki czemu możemy zobaczyć jak teraz wygląda. Wszystko wskazuje na to, że tancerka polubiła medycynę estetyczną. Zobaczcie zatem jak dzisiaj wygląda 34-letnia Aneta Piotrowska! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Time to go back➡️Gdańsk.

Post udostępniony przez A (@msb_anetapiotrowska)

Tancerka przede wszystkim zmieniła kolor włosów. Teraz jest piękną brunetką. Ale wygląda również na to, że regularnie powiększa usta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rozpisz swoje życie na instrumenty.☺️Muzyka wpływa na nastrój, uwagę i chłonność umysłu zmienia (na lepsze lub gorsze) model fal mózgowych; przy jej dźwiękach żołnierze idą na wojnę, a bokserzy wkraczają na ring.Pomaga zasypiać niemowlętom, wspomaga wzrost roślin i koi cierpienia chorych.Możesz wykorzystać potęgę dźwięku, spisując różne czynności, które wykonujesz na co dzień, i próbując dopasować do nich odpowiedni akompaniament.Następnie rozpisz swoje życie na instrumenty- powiedzmy, budź się przy Rydwanach ognia Vangelisa, ucz się przy koncertach skrzypcowych Mozarta, a zasypiaj przy Jedwabnym szlaku Kitaro.

Post udostępniony przez A (@msb_anetapiotrowska)

Na Instagramie Anety Piotrowskiej nie brakuje również bardzo odważnych zdjęć!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“You have the sweetest soul I have ever seen”🌹

Post udostępniony przez A (@msb_anetapiotrowska)

Poznalibyście tancerkę, która doprowadziła Rafała Mroczka do zwycięstwa w "Tańcu z gwiazdami"?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💭if You know, You know.

Post udostępniony przez A (@msb_anetapiotrowska)

Aneta Piotrowska ma aktualnie 34 lata i jest szczęśliwą mamą sześcioletniej córeczki! Do tego dalej spełnia się zawodowo i w ubiegłym roku otworzyła własne studio tańca i rekreacji. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just about to plan my ,,Think week”😃 #nophone #nosocialmedia

Post udostępniony przez A (@msb_anetapiotrowska)

 

 

 

 

Jacek Jeschke w "Tańcu z gwiazdami"
East News
Newsy
Jak będzie wyglądał "Taniec z gwiazdami" po przerwie? Czy wróci publiczność? Zobaczcie, co zdradził Jacek Jeschke
Jak będzie wyglądał "Taniec z gwiazdami" po przerwie? Czy wróci publiczność? Zobaczcie, co zdradził Jacek Jeschke

Przerwanie „Tańca z gwiazdami” z powodu pandemii koronawirusa było szokiem dla milionów widzów, ale też uczestników show. Jak mówi jeden z najbardziej rozpoznawalnych tancerzy show, Jacek Jeschke, do końca nie spodziewali się tego, że program zostanie przerwany. A jak będzie wyglądał powrót „Tańca z gwiazdami” po wakacjach? Co się zmieni? Czy tancerzom na parkiecie będzie mogła kibicować publiczność? Zobaczcie, co powiedział nam Jacek Jeschke . Zobacz także:   Blanka Winiarska porzuciła "Taniec z Gwiazdami", ale czy rozstała się z tańcem? Zobaczcie co robi i jak wygląda po 10 latach! Jecek Jeschke jest jednym z "weteranów" "Tańca z gwiazdami". Jak pójdzie mu w tej edycji show?

Taniec z gwiazdami
East News
Newsy
Blanka Winiarska porzuciła "Taniec z Gwiazdami", ale czy rozstała się z tańcem? Zobaczcie co robi i jak wygląda po 10 latach!
Co robi i jak wygląda dziś Blanka Winiarska?

Blanka Winiarska to urocza i przepiękna tancerka, która dała się poznać szerszej publiczności w programie "Taniec z Gwiazdami" ! Kilku swoich partnerów doprowadziła do finału, jednak kiedy show zostało przeniesione do telewizji Polsat, Blanka nie zdecydowała się ponownie wziąć w nim udziału. Co teraz robi i jak wygląda? Ciekawe czy poznalibyście ją na ulicy. Zobaczcie co słychać u Blanki Winiarskiej, tancerki "Tańca z gwiazdami". Zobacz także:  10 lat temu wygrał "Taniec z Gwiazdami" z Moniką Pyrek i już wtedy zachwycał urodą. Dziś Robert Rowiński jest o wiele przystojniejszy!  Blanka Winiarska porzuciła "Taniec z gwiazdami", ale czy rozstała się z tańcem? Zobaczcie co robi i jak wygląda po 10 latach! "Taniec z Gwiazdami" pozwolił zdobyć sławę i popularność także tancerzom, którzy są, lub byli związani z tą produkcją. Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać Rafała Maseraka , Stefano Terrazzino czy Janka Klimenta. Kilkanaście lat temu na brak popularności na pewno nie mogła narzekać także przepiękna Blanka Winiarska! Ona sama jednak była zawsze skromna i dała się poznać jako niezwykle urocza i ciepła osoba.  Blankę Winiarską na pewno kojarzą wszyscy fani show! Tancerka zadebiutowała w programie w 2005 roku i wystąpiła w sumie w 11. edycjach, które były emitowane przez stację TVN. Później zrezygnowała z telewizyjnej kariery i nie pojawiła się już w "Tańcu z Gwiazdami" w telewizji Polsat. Była taneczną trenerką wielu znanych i lubianych postaci. Pamiętacie z kim tańczyła? Jeśli nie, to zaraz Wam to przypomnimy!  Blanka Winiarska swoją taneczną przygodę w "Tańcu z gwiazdami" rozpoczęła z modelem Piotrem Adamskim. W kolejnej edycji wystąpiła zaś z aktorem Tomaszem Stockingerem.  W 2007 roku tancerka...

Sylwia Madeńska
Instagram
Newsy
To już oficjalnie! Sylwia Madeńska z "Love Island" zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"! Czy będzie w parze z Mikołajem?
Sylwia Madeńska z "Love Island" została taneczną trenerką w programie "Taniec z gwiazdami"!

Na tę wiadomość zapewne czekali wszyscy fani programu "Love Island" ! Sylwia Madeńska wystąpi w programie "Taniec z gwiazdami", ale nie w roli gwiazdy, ale... tanecznej trenerki! Jak wiadomo na parkiecie 11. edycji show pojawi się także jej życiowy partner, Mikołaj Jędruszczak, którego poznała właśnie na rajskiej wyspie podczas programu "Love Island". Czy to oznacza, że w tanecznym wyzwaniu także stworzą zgrany duet? Zobacz także:   Julia Wieniawa już trenuje do Tańca z gwiazdami? Zaczęła wcześniej niż inni uczestnicy Sylwia Madeńska - z kim zatańczy w Tańcu z Gwiazdami? Sylwia Madeńska to jedna z najbardziej lubianych uczestniczek programu "Love Island". Sympatyczna dziewczyna szybko zyskała grono fanów, którzy bacznie śledzą jej życie. Kiedy tylko pojawiła się informacja, że jej życiowy partner Mikołaj, wystąpi w "Tańcu z gwiazdami" , natychmiast pojawiły się spekulacje czy Sylwia zostanie jego taneczną trenerką. Jak wiadomo uczestniczka "Love Island" jest przecież zawodową tancerką więc nic dziwnego, że nadzieje fanów były w związku z tym ogromne! Jak się teraz okazuje, wielbiciele gwiazdy mogą odetchnąć z ulgą, bowiem na Instagramie programu "Taniec z gwiazdami" pojawiła się oficjalna informacja, że Sylwia wystąpi w 11. edycji show! Poznajcie naszą nową tancerkę, to Sylwia Madeńska! Tańczy od dziecka, profesjonalnie od 12. roku życia. Ma międzynarodową klasę taneczną S. Widzowie Polsatu znają ją doskonale z programu Love Island, który wygrała w parze z Mikołajem Jędruszczakiem. Więc chyba wszystko już jasne, z kim musi zatańczyć 😉 - czytamy na profilu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Z wpisu producentów programu jasno wynika, że najwyraźniej Sylwia i Mikołaj stworzą taneczną parę w...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner