Taniec z gwiazdami
East News

Aneta Piotrowska w "Tańcu z Gwiazdami" zachwycała swoją naturalnością. Jak wygląda dziś?

Taniec z gwiazdami
East News

Anetę Piotrowską poznaliśmy w 2006 roku. Wtedy też piękna tancerka po raz pierwszy wystąpiła na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Był to debiut marzeń - Piotrowska od razu  odnotowała zwycięstwo w show! Później w programie pojawiła się jeszcze tylko dwa razy po czym zrezygnowała z kariery medialnej, która z pewnością stała przed nią otworem. Wszyscy zachwycali się jej urodą - idealna figura, piękne blond włosy, długie nogi i duże oczy. Ale dzisiaj wygląda zupełnie inaczej. Zrezygnowała z naturalności i najwyraźniej polubiła się z medycyną estetyczną. Zobaczcie zatem jak teraz wygląda Aneta Piotrowska! 

Zobacz także: Wielki QUIZ ze wszystkich edycji "Tańca z Gwiazdami". Jak wiele pamiętasz? Sprawdź się!

Aneta Piotrowska w "Tańcu z gwiazdami" zachwycała swoją naturalnością. Jak wygląda dziś?

Aneta Piotrowska w 2006 roku szturmem podbiła serca widzów "Tańca z gwiazdami". Po raz pierwszy zobaczyliśmy ją w trzeciej edycji show, emitowanego jeszcze na antenie TVN. Wówczas pod okiem tancerki trenował Rafał Mroczek. Intensywne treningi pod okiem wymagającej Anety Piotrowskiej zaowocowały wspaniałymi ocenami jurorów, które doprowadziły aktora i tancerkę aż do finału programu. W nim głosami widzów odnotowali zwycięstwo. 

Taniec z gwiazdami
East News

Według medialnych doniesień już w trakcie trwania programu pomiędzy Anetą Piotrowską, a Rafałem Mroczkiem, narodziło się uczucie. Nie trwało ono jednak zbyt długo i po pewnym czasie od zakończenia show, ich romans dobiegł końca. Niektórzy sugerowali, że plotki o ich związku powstały po to, aby zdobyć kryształową kulę w "Tańcu z Gwiazdami". Ale podobno dla jednej i drugiej strony rozstanie wcale nie było łatwe.

Rafał był dla mnie kimś wyjątkowym. Opiekuńczym, ciepłym facetem. Czułam przy nim bezpieczeństwo, jakiego od lat nie doznałam. [...] Czasem już nie wierzę, że jeszcze kogoś znajdę. Widzę spojrzenia innych mężczyzn i w ogóle ich nie dostrzegam. Nie interesują mnie, jakby nie istnieli, bo nie wierzę, że jeszcze kiedyś pokocham. Rozum podpowiada, że to jak najbardziej możliwe, ale serce jakby obumarło. Wierzę w miłość do grobowej deski i boję się, że taka już mi się wydarzyła, więc teraz zawsze już będę sama. Chyba że zawieszę na kimś oko, może wtedy będę uleczona" - mówiła Aneta Piotrowska "Vivie!" niedługo po rozstaniu.

Taniec z gwiazdami
East News

W "Tańcu z gwiazdami" pojawiła się jeszcze dwukrotnie. W show wystąpiła po raz kolejny tuż po swojej wygranej w trzeciej edycji. Wtedy też pod jej okiem trenował Przemysław Cypryański.

Taniec z gwiazdami
East News

Później Aneta Piotrowska zrobiła sobie przerwę od telewizyjnego show, by powrócić jeszcze raz w 2010 roku. Wtedy tańczyła razem z wokalistą Łukaszem Mrozem. Niestety Piotrowska i "Mrozu" bardzo szybko odpadli z "Tańca z gwiazdami", a tancerka już nigdy nie powróciła do programu. 

Taniec z gwiazdami
East News

Później rozwijała swoją karierę za granicą, między innymi w Kanadzie i Dubaju. W 2014 roku została mamą. Pięć lat po urodzeniu córeczki zdecydowała się otworzyć studio tańca i rekreacji "Mind Set Body". Niedawno dołączyła również do projektu "AirDance" i wraz z innymi mistrzami tańca prowadzi treningi online. Piotrowska jest także bardzo aktywna na Instagramie, dzięki czemu możemy zobaczyć jak teraz wygląda. Wszystko wskazuje na to, że tancerka polubiła medycynę estetyczną. Zobaczcie zatem jak dzisiaj wygląda 34-letnia Aneta Piotrowska! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Time to go back➡️Gdańsk.

Post udostępniony przez A (@msb_anetapiotrowska)

Tancerka przede wszystkim zmieniła kolor włosów. Teraz jest piękną brunetką. Ale wygląda również na to, że regularnie powiększa usta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rozpisz swoje życie na instrumenty.☺️Muzyka wpływa na nastrój, uwagę i chłonność umysłu zmienia (na lepsze lub gorsze) model fal mózgowych; przy jej dźwiękach żołnierze idą na wojnę, a bokserzy wkraczają na ring.Pomaga zasypiać niemowlętom, wspomaga wzrost roślin i koi cierpienia chorych.Możesz wykorzystać potęgę dźwięku, spisując różne czynności, które wykonujesz na co dzień, i próbując dopasować do nich odpowiedni akompaniament.Następnie rozpisz swoje życie na instrumenty- powiedzmy, budź się przy Rydwanach ognia Vangelisa, ucz się przy koncertach skrzypcowych Mozarta, a zasypiaj przy Jedwabnym szlaku Kitaro.

Post udostępniony przez A (@msb_anetapiotrowska)

Na Instagramie Anety Piotrowskiej nie brakuje również bardzo odważnych zdjęć!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“You have the sweetest soul I have ever seen”🌹

Post udostępniony przez A (@msb_anetapiotrowska)

Poznalibyście tancerkę, która doprowadziła Rafała Mroczka do zwycięstwa w "Tańcu z gwiazdami"?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💭if You know, You know.

Post udostępniony przez A (@msb_anetapiotrowska)

Aneta Piotrowska ma aktualnie 34 lata i jest szczęśliwą mamą sześcioletniej córeczki! Do tego dalej spełnia się zawodowo i w ubiegłym roku otworzyła własne studio tańca i rekreacji. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just about to plan my ,,Think week”😃 #nophone #nosocialmedia

Post udostępniony przez A (@msb_anetapiotrowska)

 

 

 

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22