Andżelika Piechowiak wybiera wyprawkę dla dziecka Andżelika Piechowiak w ciąży spaceruje Andżelika Piechowiak wybiera wyprawkę dla dziecka Andżelika Piechowiak wybiera wyprawkę dla dziecka Andżelika Piechowiak wybiera wyprawkę dla dziecka
Andżelika Piechowiak wybiera wyprawkę dla dziecka
Agencja WBF
Co wybrała dla córeczki?
1/6
Andżelika Piechowiak wybiera wyprawkę dla dziecka
Agencja WBF

 

W czerwcu jako pierwsi napisaliśmy, że jest w ciąży! Już na początku jesieni znana m.in. z "M jak miłość" Andżelika Piechowiak zostanie mamą! Aktorka zdradziła niedawno, że wraz z mężem, Rafałem Olejniczakiem, czekają na narodziny córeczki! Rodzice już nie mogą się doczekać, aż ich rodzina się powiększy.

Na razie jednak skupiają się na tym, by jak najlepiej przygotować się na przyjście maluszka.

Tak zwane wicie gniazda i urządzanie pokoiku dziecięcego, to chyba największa frajda dla każdej przyszłej mamy! Nie powierzałam tego zadania żadnemu styliście wnętrz. Wszystko: począwszy od koloru ścian, a na mebelkach kończąc wybierałam sama – mówi Party.pl Andżelika Piechowiak.

Aktorka robiąc remont postawiła na jasne barwy. Zrezygnowała z modnych obecnie szarości, na rzecz beżu i ciepłego różu, a ściany dodatkowo ozdobiła malowanymi zwierzakami!

Zależało mi, żeby pokój mojej córeczki był przytulny, ale nie przesłodzony. Dziewczęcy kolor ścian uzupełniłam białymi, funkcjonalnymi mebelkami. Takimi, które będą "rosły" razem z dzieckiem - dodaje aktorka.

Co znalazło się w wyprawce Andżeliki Piechowiak? Sprawdź na następnych stronach naszej galerii!

2/6
Andżelika Piechowiak w ciąży spaceruje
Agencja WBF

 

Gwiazda kompletując wyprawkę w Muppetshopie zdecydowała się na jasnoróżową wanienkę z piankowym oparciem, które ułatwia młodej mamie trzymanie maluszka podczas kąpieli w wygodnej dla niego pozycji.

Nie jestem gadżeciarą. Oczywiście konsultowałam rzeczy potrzebne noworodkowi z zaprzyjaźnionymi mamami, ale przyznaję - akcesoria dla maluszków są teraz tak piękne, że nie mogłam się oprzeć i... trudno mi było zachować zdrowy rozsądek - śmieje się Andżelika Piechowiak.

3/6
Andżelika Piechowiak wybiera wyprawkę dla dziecka
Agencja WBF

 

Piechowiak podkreśla, że pierwsze tygodnie po porodzie córeczka zapewne będzie spać w ich sypialni. W pokoiku małej będzie stało zwykłe łóżeczko, ale żeby mieć ją przy sobie, rodzice zdecydowali się na wygodny kosz Mojżesza, który można łatwo przenosić w każde miejsce domu.

4/6
Andżelika Piechowiak wybiera wyprawkę dla dziecka
Agencja WBF

 

Wszystkie mamy wiedzą, że malutkie buciki nie są zbyt użyteczne, ale za to... jakie słodkie!!! :)

Różowe kapciuszki zdobyły moje serce! - dodaje Piechowiak.

5/6
Andżelika Piechowiak wybiera wyprawkę dla dziecka
Agencja WBF

 

Córka aktorki przyjdzie na świat jesienią, dlatego Andżelika wybrała dla niej kaftaniki, śpioszki, pajacyki głównie z długim rękawem. Małe czapeczki i skarpetki idealnie sprawdzą się tuż po kąpieli. Gwiazda kupiła też już wózek, choć nie był to łatwy wybór.

Testując wózki sprawdzałam przede wszystkim jak się prowadzą, czy są skrętne, stosunkowo lekkie, i czy można je łatwo złożyć. Razem z mężem zdecydowaliśmy się na model Mutsy - zdradza Andżelika.

6/6
Andżelika Piechowiak w ciąży wraca z zakupów
Agencja WBF

 

W pokoju maluszka nie może zabraknąć pluszaków! Aktorka kupiła kilka maskotek pasujących kolorystycznie do wystroju wnętrza. Ale to nie koniec kompletowania wyprawki!

Musze jeszcze kupić kocyki, rożki i pieluszki. Jeszcze nie wiem czy zdecyduję się na chustę - muszę zgłębić ten temat, wypróbować, czy dam radę i wtedy podejmę decyzję! - mówi przyszła mama.

 

Więcej na temat Andżelika Piechowiak