Andrzej Piaseczny o związku
EastNews

Andrzej Piaseczny jest w związku! "Nie jestem samotny"!

Andrzej Piaseczny o związku
EastNews

Andrzej Piaseczny to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów. Chociaż artysta jest doskonale znany polskiej publiczności, to jednak mało wiadomo na temat jego życia prywatnego. Ostatnio w programie "Uwaga TVN" piosenkarz postanowił po raz pierwszy od dłuższego czasu wyjawić kilka szczegółów na temat swojego związku. Co wiadomo na temat tej relacji? 

Zobacz także: Andrzej Piaseczny z mamą w hicie TVN: "To co dobre, to masz po tacie, a to co złe masz po mamie"

Andrzej Piaseczny zakochany!

W "Kulisach sławy Uwaga TVN" ostatnio mieliśmy przyjemność oglądać Andrzeja Piasecznego. Chociaż zdecydowana większość reportażu odnosiła się do życia zawodowego wokalisty, to jednak piosenkarz opowiedział także o tym, co obecnie dzieje się w jego życiu prywatnym. Wygląda na to, że Andrzej Piaseczny jest w związku, jednak nie chce póki co wyjawiać szczegółów opinii publicznej. 

Wolałbym nie myśleć o sobie jako o celebrycie. To słowo ma dla mnie negatywny wydźwięk. Jestem rozpoznawalny, ale jestem muzykiem, piosenkarzem. Nie interesuje mnie takie bulwarowe pokazywanie się w mediach. Nie jestem samotny, tworzę relację, może kiedyś będę chciał z nią wyjść do świata, nie wykluczam tego - powiedział w programie Uwaga TVN, Andrzej Piaseczny.

Okazało się również, że wokalista jest bardzo związany ze swoją mamą, Alicją Piaseczną. Dla piosenkarza bardzo ważne jest poświęcenie czasu i troski, najważniejszej kobiecie w jego życiu.

Rodzice od zawsze poświęcali nam dużo czasu, uwagi i troski, więc jesteśmy zobowiązani do tego, by to ciepło i troskę oddawać, gdy następuje zamiana ról - powiedział wokalista.

Ostatnio Andrzej Piaseczny wystąpił ze swoją mamą w programie "Starsza Pani musi fiknąć". Pani Alicja Piaseczna dała się poznać jako uśmiechnięta i pełna wigoru kobieta i wygląda na to, że pomiędzy nią a jej synem jest naprawdę zgodna i piękna relacja.

Lubicie Andrzeja Piasecznego? 

Andrzej Piaseczny w "The Voice of Poland"
ONS

Wokalista jest bardzo zżyty ze swoją mamą. 

Andrzej Piaseczny z mamą w programie Starsza pani musi fiknąć
x-news

 

Więcej na temat Andrzej Piaseczny
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56