Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Andrzej Duda w Brukseli - dziwne wystąpienie  wideo
Eastnews/Polsat News
Newsy

O tym przemówieniu Andrzeja Dudy w Brukseli mówią dziś wszyscy! Internauci: "Żenujące". Dlaczego? Musicie to zobaczyć!

O tym przemówieniu Andrzeja Dudy w Brukseli mówią dziś wszyscy! Internauci: "Żenujące". Dlaczego? Musicie to zobaczyć!

Andrzej Duda w świetnym humorze na konferencji prasowej w Brukseli. Nie milkną echa wizyty prezydenta na szczycie NATO w Brukseli. Najpierw polskie media i internauci oszaleli na widok uśmiechniętego Andrzeja Dudy podczas wspólnego zdjęcia z pozostałymi politykami, a teraz sieć podbija nagranie z konferencji prezydenta, podczas której rozbawiony odpowiada na pytania dziennikarzy. 

Rap Andrzeja Dudy rozgrzał internet! Znane gwiazdy skomentowały wykon prezydenta!

Andrzej Duda na konferencji prasowej po szczycie NATO

Do konferencji prasowej Andrzeja Dudy doszło po spotkaniu polskiego prezydenta z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem. Co mówił Andrzej Duda?

Są tematy trudne i pan prezydent Macron powiedział, że są tematy trudne, ale, co mnie bardzo ucieszyło, bo przecież ja też mam świadomość, że są tematy trudne. Jak to powiedział kiedyś poeta "są w ojczyźnie rachunki krzywd"- powiedział prezydent, po czym zaczął się głośno śmiać.

Głośny śmiech Andrzeja Dudy zaskakuje tym bardziej, że podczas konferencji prasowej prezydent cytował wiersz Władysława Broniewskiego "Bagnet na broń", który opowiada o agresji hitlerowców. 

Zobaczcie nagranie, które wywołało ogromne zamieszanie w sieci!

Zobacz także: Andrzej Duda pokazał, jak całuje żonę, i podbił internet

Andrzej Duda na konferencji prasowej.

 

 

Andrzej Duda zaskoczył swoją wypowiedzią po spotkaniu z prezydentem Francji. 

Andrzej Duda podnosi przewrócony obraz
East News

Krzysztof Gojdź zaprasza prezydenta na przeszczep
Newsy
Krzysztof Gojdź zaprasza prezydenta Andrzeja Dudę na... przeszczep włosów! Jak to tłumaczy? WIDEO
Krzysztof Gojdź zaprasza prezydenta Andrzeja Dudę na... przeszczep włosów! Jak to tłumaczy? WIDEO

Krzysztof Gojdź komentuje... prześwity, ale nie u Dody w kostiumie, tylko na głowie prezydenta Andrzeja Dudy! Słynny lekarz gwiazd w rozmowie z Party.pl zaprosił głowę państwa na przeszczep włosów! Sam jest idealnym przykładem, że zabieg w jego klinice przynosi rewelacyjne efekty: Pan prezydent jest obfotografowany z tyłu, i widać prześwity! Panie Prezydencie, zapraszam na najnowocześniejszą metodę przeszczepiania włosów, tak jak sobie zrobił doktor Gojdź. Myślę, że jesteśmy w stanie zapełnić tę łysinę z tyłu głowy, po to żeby nie odbijała się w świetle reflektorów - mówi nam Krzysztof Gojdź. Czy kancelaria prezydenta odpowie na zaproszenie doktora Gojdzia? :)   Zobacz także: Prezydent mógł zostać otruty tortem na gali Super Expressu?! Eksperci komentują: "Jest to otwarty skandal"   Andrzej Duda przyjął tort od seksownej Dody i wybuchła show biznesowo-polityczna afera!   Krzysztof Gojdź zaprasza prezydenta na zabieg!

Andrzej Duda podnosi przewrócony obraz
East News
Newsy
Andrzej Duda znów stanie się bohaterem memów? Zobaczcie, jak ratuje przewrócony obraz Matki Boskiej!
Andrzej Duda znów stanie się bohaterem memów? Zobaczcie, jak ratuje przewrócony obraz Matki Boskiej!
Barack Obama i Andrzej Duda na szczycie NATO
East News
Newsy
Trudne chwile polskiego prezydenta. Publicyści podsumowują… “jaki wstyd”, "upokorzenie"
Czy Obama słusznie go upomniał?

To były trudne chwile dla prezydenta Andrzeja Dudy. Po tym jak został publicznie upomniany przez prezydenta Baracka Obamę publicyści piszą o "wstydzie", a nawet "upokorzeniu".   Duda i Obama na szczycie NATO Piątek to ważny dzień dla Polski, świata, ale też na pewno dla polskiego prezydenta. W Warszawie odbywa się jedno z najważniejszych dla bezpieczeństwa naszego regionu spotkań w historii - szczyt NATO. Dziesiątki światowych przywódców demonstrują jedność i deklarują współpracę wojskową, by chronić wszystkich członków Sojuszu. Jest jednak jeden mały zgrzyt… Na wspólnej konferencji prasowej prezydentów USA i Polski, Barack Obama upominał Andrzeja Dudę, zaniepokojony o szanowanie demokratycznych wartości w naszym kraju. Chodzi oczywiście o Trybunał Konstytucyjny, którego działalność - według wielu krajowych i międzynarodowych instytucji - została sparaliżowana przez rządzących. Jak widać, prezydenta Obamy nie przekonały ostatnie ekspresowe prace nad nową ustawą o Trybunale.   Co mówił Barack Obama? Zobaczcie też: gdzie śpi i czym jeździ na szczycie w Warszawie Przedstawiłem prezydentowi Dudzie pewne zaniepokojenie w związku z sytuacją i impasem wokół polskiego Trybunału Konstytucyjnego. Podkreśliłem, że szanujemy Polską suwerenności i wiem, że parlament podjął działania. Ale niewątpliwie należy podjąć kolejne ważne działania w tym zakresie. Bardzo ważne jest, abyśmy dbali o te instytucje i wartości, które uosabiają wartości demokratyczne. Rządy prawa, niezależna władza sądownicza i wolna prasa to wartości, na którym Stanom Zjednoczonym bardzo zależy - podkreślał Obama cytowany przez gazeta.pl. Te słowa wywołały mnóstwo komentarzy, czasem bardzo ostrych. Jak ten Sławomira Sierakowskiego z Krytyki Politycznej: Stoi Duda z tym swoim inteligentnym wyrazem twarzy i słucha, jak Obama przypomina...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner