Małgorzata Kożuchowska o Lady Gadze
Eastnews

Andrzej Duda skomentował zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej: "Nie polubię tego zdjęcia. Nigdy"

Małgorzata Kożuchowska o Lady Gadze
Eastnews

Małgorzata Kożuchowska, tak jak wiele innych gwiazd, była wstrząśnięta poniedziałkowymi wydarzeniami z Paryża. W godzinach wieczornych 15 kwietnia doszło do pożaru katedry Notre Dame. Początkowo niewielki ogień błyskawicznie rozprzestrzenił się i całkiem strawił drewniany dach XIII-wiecznej budowli. Wszyscy byli świadkami jak jeden z najważniejszych symboli Paryża i dziedzictwo światowej kultury znika pod płomieniami. 

Małgorzata Kożuchowska opublikowała jedno ze wstrząsających zdjęć płonącej katedry na swoim profilu na Instagramie. Nikt się nie spodziewał, że właśnie tę fotografię skomentuje Andrzej Duda.

Andrzej Duda skomentował zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska zamieściła zdjęcie z pożaru katedry Notre Dame. Podobne fotografie znalazły się na profilach wielu innych gwiazd, wstrząśniętych wydarzeniami z Paryża. 

Nie mogę powstrzymać łez. Szok. Żal. Niedowierzanie - napisała Małgorzata Kożuchowska w opisie do zdjęcia.

Pod postem aktorki pojawiła się lawina komentarzy. Większość internautów bardzo przeżywa pożar, niektórzy podejrzewają różne teorie spiskowe, jak celowe podpalenie, a także oceniają pożar w kategoriach metafizycznych jako znak od Boga w Wielkim Tygodniu. Tymczasem pod zdjęciem opublikowanym przez Małgorzatę Kożuchowską można przeczytać również komentarz Andrzeja Dudy. W prostych słowach prezydent zawarł odczucia zapewne tysięcy osób. 

Szanowna Pani Małgorzato, nie polubię tego zdjęcia. Nigdy. Łączę się z Panią serdecznie w żalu. Straszne to jest... - napisał Andrzej Duda z prywatnego konta na Instagramie.

Zgadzacie się z prezydentem? Spodziewaliście się, że jest aktywny na tym portalu społecznościowym i obserwuje profile znanych gwiazd? 

 

Małgorzata Kożuchowska była wstrząśnięta wydarzeniami z Paryża

Małgorzata Kożuchowska z apaszką na szyi
Instagram

Andrzej Duda jest aktywny w social mediach

Andrzej Duda i Agata Duda podczas spotkania z uczestnikami V Światowego Zjazdu Polaków i Polonii
East News

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51