Alina Kabajewa urodziła dziecko Władimira Putina?

Wielkie poruszenie w Rosji. Putin zniknął z mediów, a jego kochanka w tym czasie urodziła

Alina Kabajewa urodziła dziecko Władimira Putina?

Władimir Putin to jeden z najbardziej kontrowersyjnych polityków na świecie. Rosjanin często podejmuje odważne decyzje, które często są przedmiotem sporów. Jego wizerunek jest też wykorzystywany w mediach do innych celów. Zobacz: Putin zasłaniający genitalia geja - TO zdjęcie oburzyło Rosjan

Teraz wokół Putina po raz kolejny powstał medialny szum, a wszystko za sprawą jego kochanki Aliny Kabajewy. Jej krótki wpis na Twitterze wywołał ogromne poruszenie, ponieważ napisała: "Urodziłam syna".
Niektórzy twierdzą nawet, że jest to druga żona prezydenta Rosji, ale ona nie podała ani kto jest ojcem ani kiedy dziecko się urodziło. W minionym tygodniu szwajcarski tygodnik "Blick", że to już ich trzecie dziecko, a narodziny tego ostatniego odbyły się w luksusowej klinice. 

Władimir Putin nie pokazywał się w mediach przez 10 dni, a wczoraj miał pierwszą okazję. Jednak nie ustosunkował się on do wypowiedzi pięknej Rosjanki, a media w Szwajcarii sugerowały, że był z nią w czasie porodu. Pomimo okazji, jaka nadarzyła mu się wczoraj nie skomentował doniesień w tej sprawie, ale odniósł się do swojego stanu zdrowia, o którym także dużo pisano w mediach w ostatnim czasie:

Byłoby nudno bez plotek - odparł.

Jak myślicie jaka jest prawda?

Zobacz: Alina Kabajewa - kobieta, którą Putin chciał wymazać z życiorysu
 Alina Kabajewa urodziła dziecko Władimira Putina?

 

Polskie gwiazdy przeciwko kampanii Putina:

Więcej na temat Władimir Putin Alina Kabajewa
Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10