Alicja Szemplińska, teledysk do piosenki "Prawie my"
YouTube
Newsy

Alicja Szemplińska świętuje dziś 18. urodziny! Pamiętacie, że wygrała inne show przed "The Voice of Poland"? Mamy nagranie

Alicja Szemplińska kończy 18 lat. Pamiętacie jej występ z Hit Hit Hurra? Edyta Górniak była zachwycona!

Alicja Szemplińska od dziś jest pełnoletnia! Młodej piosenkarce przyszło świętować 18. urodziny w czasach pandemii koronawirusa. Ten rok miał być jej - gwiazda została wybrana na polską reprezentantkę na Eurowizji 2020, jednak ze względu na szerzącą się zarazę, została odwołana. Czy wystąpi za rok? Tego jeszcze nie wiadomo, ale o Alicji na pewno będzie jeszcze głośno. Zwłaszcza, że utalentowana piosenkarka ma już na koncie spore sukcesy!

Dlaczego Alicja Szemplińska nie jedzie na Eurowizję? Jest komentarz Rafała Brzozowskiego! "Telewizja postawiła na piosenkę na czasie"

18. urodziny Alicji Szemplińskiej

Choć większość widzów poznała ją w 10. edycji "The Voice of Poland", którą wygrała, jeszcze wcześniej. w 2016 roku, wystąpiła w nieco mniej popularnym programie na TVP 1 - "Hit Hit Hurra", w którym także zajęła pierwsze miejsce. Na YouTubie można znaleźć finałowy występ Alicji z utworem "Listen" Beyonce. Siedząca w jury Edyta Górniak powiedziała o Szemplińskiej, że mogłaby być jej córką. 

Trzy lata później, w 2019 roku Alicja wystąpiła w "The Voice of Poland". Pod swoje skrzydła wzięli ją Tomson i Baron. Skutecznie, bowiem doprowadzili gwiazdę do finału, który wygrała.

Po zwycięstwie w "The Voice" Alicja spróbowała swoich sił w eurowizyjnym wydaniu "Szansy na sukces", która miała wyłonić kandydata na Eurowizję 2020. Szemplińska z balladą "Empires" ponownie... wygrała! Niestety, konkurs został odwołany, a decyzją producentów w 2021 roku nie pojawią się utwory wybrane w tym. Alicja bardzo żałuje, ponieważ miała już wstępne pomysły na swój występ:

Kochani! Spełnił się niestety najgorszy scenariusz i tegoroczna Eurowizja Rotterdam 2020 została odwołana. Powód jest wszystkim bardzo dobrze znany. Zdrowie jest jedno więc dbajmy o nie jak potrafimy najlepiej! Teraz wracam do studia, aby nagrywać kolejne utwory i będę Was informować na bieżąco o postępie moich prac. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i ściskam w tym nie łatwym dla nas czasie! Stay tuned - napisała Alicja na swoim InstaStory

Za rok Alicja będzie zdawać maturę, która, jeśli nic się nie zmieni, powinna przypaść na maj - miesiąc trwania Eurowizji. Czy młodej wokalistce uda się pogodzić naukę z muzyką? Trzymamy kciuki, a z okazji 18. urodzin życzymy przede wszystkim zdrowia! 

Gwiazda Young Party.pl - Roxie Węgiel
EastNews

Na Alicję możecie głosować w naszym plebiscycie na Gwiazdę YOUNG Party.pl! 

East News

 

Alicja Szemplińska, Baron i Tomson w programie "The Voice of Poland"
East News
Newsy
Alicja Szemplińska zdradza nam, co łączy ją z Baronem! Czy są parą?
Czy Alicja Szemplińska i Baron są parą?!

Ten rok będzie należał do niej! Alicja Szemplińska wygrała specjalne wydanie "Szansy na sukces", dzięki czemu będzie reprezentowała nasz kraj na Eurowizji 2020 . Artystka wystąpi tam z hitem "Empires". Co ciekawe, przez cały czas wspierał ją Baron , który za każdym razem pojawiał się na publiczności w programie "Szansa na sukces". Co łączy go z jego podopieczną z "The Voice of Poland" ? Alicja Szemplińska zdradziła nam całą prawdę o ich relacji! Myślicie, że Alicja wygra Eurowizję 2020? Zobacz także:  Oto występ Alicji Szemplińskiej z finału "Szansy na sukces"! "Empires" będzie hitem?

Alicja Szemplińska w finale programu "Szansa na sukces"
Facebook, TVP
Newsy
Oto występ Alicji Szemplińskiej z finału "Szansy na sukces"! "Empires" będzie hitem? 
To już pewne! Alicja Szemplińska z piosenką "Empires" będzie reprezentować nasz kraj podczas konkursu Eurowizji 2020!

To już pewne! Alicja Szemplińska  z piosenką "Empires" będzie reprezentować nasz kraj podczas konkursu Eurowizji 2020! Wielki finał programu "Szansa na sukces" już za nami - w ostatnim odcinku muzycznego show dowiedzieliśmy się, kto już wkrótce pojedzie do Rotterdamu i spróbuje swoich sił podczas Eurowizji. O możliwość reprezentowania Polski walczyli: Alicja Szemplińska, Kasia Dereń oraz Albert Cerny. Jak już wiemy, najwięcej głosów zdobyła Alicja! Zobaczcie jej występ! Podoba się Wam jej piosenka? Alicja Szemplińska z "Empires" na Eurowizji 2020 Alicja Szemplińska w finale "Szansy na sukces. Eurowizja 2020" zaprezentowała piosenkę "Empires". Za propozycję młodej wokalistki odpowiadają twórcy hitów na Eurowizję Junior - Patryk Kumór i Dominic Buczkowski-Wojtaszek. Zobaczcie występ Alicji Szemplińskiej! Przypominamy, że Alicja Szemplińska zyskała popularność dzięki występom w ostatniej edycji "The Voice of Poland". Młoda artystka zachwycała swoim głosem i wygrała muzyczne talent-show! Teraz okazuje się, że Alicja będzie naszą reprezentantką na Eurowizji 2020! Czy wygra? My mocno trzymamy za nią kciuki!  Czy Waszym zdaniem piosenka "Empires" będzie hitem? Zobacz także:  Alicja Szemplińska pojedzie na Eurowizję 2020! Jaka jest prywatnie? Alicja Szemplińska w finale show "Szansa na sukces- Eurowizja 2020".  

East News
Newsy
Tak wyglądałby występ Alicji Szemplińskiej na Eurowizji 2020. Wygrałaby konkurs?! 
Eurowizja 2020 odwołana. Jak wyglądałby występ Alicji Szemplińskiej z utworem Empires?

Ze względu na koronawirusa Eurowizja 2020 została przełożona na 2021 rok. Producent konkursu zadecydował, że mogą wówczas wystąpić artyści wybrani w tym roku (to decyzja każdego z państw), jednak z innymi utworami. A to oznacza, że na eurowizyjnej scenie na pewno nie usłyszymy utworu Alicji Szemplińskiej, "Empires", z którym miała reprezentować nasz kraj. W sieci pojawiła się jednak wizualizacja jej występu! Alicja Szemplińska na Eurowizji - jak wyglądałby jej występ? Alicja Szemplińska została wybrana na reprezentantkę Polski w programie "Szansa na sukces. Eurowizja 2020". Młoda artystka, zwyciężczyni "The Voice of Poland" na Eurowizję przygotowała utwór "Empires" - przejmującą balladę. Jak wyglądałaby jej występ? Firma ACX przygotowała wizualizację jej show na Eurowizji m.in. na podstawie teledysku do piosenki. Oczywiście to tylko realizacja pomysłu twórców filmu, nie samej Alicji, ale i tak robi wrażenie! Zobaczcie, jak mogłaby Alicja wypaść na Eurowizji 2020! Czy zobaczymy ją za rok? Decyzje w tej sprawie jeszcze nie zapadły, choć nieoficjalnie mówi się, że Szemplińska (mimo matur, które będzie zdawać w maju 2021) ma wystąpić podczas konkursu. Czego jej i sobie życzymy! A oto teledysk do utworu "Empires": Mamy nadzieję, że Alicję zobaczymy na Eurowizji 2021!  

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner