Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Alicja Bachleda-Curuś sprzedaje dom
ONS
Newsy

Bachleda-Curuś wciąż rozpamiętuje związek z Farrellem. Teraz podjęła poważną decyzję

Jej życie ulegnie zmianie

Kariera za oceanem to marzenie wielu polskich gwiazd. Sukces tam bez wątpienia osiągnęła Alicja Bachleda-Curuś, która związana była także z jednym z najbardziej pożądanych mężczyzn. Aktorka znalazła sobie tam także przyjaciółkę. Zobacz: Bachleda-Curuś znalazła nową przyjaciółkę za oceanem. To inna znana Polka

Od pewnego czasu krążą plotki, że gwiazda nie może zapomnieć o swoim ukochanym, z którym ma kilkuletniego synka. Podobno Bachleda-Curuś korzystała nawet z pomocy psychologa, aby uporać się ze wspomnieniami na temat dawnej miłości. Okazuje się bowiem, że Alicja podjęła jeszcze inny poważny krok. Jak donosi tabloid "Świat&Ludzie" Polka chce sprzedać dom, który niegdyś dzieliła z gwiazdorem:

Żeby zacząć cieszyć się życiem, Ala musi się stąd wyprowadzić. Zrozumiała, że to jedyna słuszna decyzja - zdradza jej znajoma. 

Gdzie zamieszka teraz?

Zobacz na Polki.pl: Elegancka i stylowa Alicja Bachleda - Curuś
 Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Alicja Bachleda-Curuś przyjaźni się z Magdą Mielcarz
ONS
Newsy
Bachleda-Curuś znalazła nową przyjaciółkę za oceanem. To inna znana Polka
Ostatnio bardzo się zbliżyły

Alicja Bachleda-Curuś  podobnie jak wiele gwiazd postanowiła skorzystać z pomocy specjalisty. Wszystko przez to, że nie pogodziła się jeszcze z rozstaniem z Colinem Farrellem. Zobacz:  Bachleda-Curuś wciąż przeżywa spotkania z Farrellem. Postanowiła skorzystać z porad specjalisty Na szczęście za oceanem znalazła bliską swemu sercu osobę, której może powierzyć swoje tajemnice. Okazuje się, że to inna piękna Polka mieszkająca w Los Angeles, Magda Mielcarz . Panie zbliżyły się do siebie dzięki temu, że ich dzieci bardzo się polubiły. W "Rewii" opowiedziała o tym Alicja Bachleda-Curuś: Nasze dzieci bardzo się polubiły, dzięki temu i my coraz więcej czasu spędzamy razem.  Kiedy zobaczymy ich wspólne zdjęcia? Zobacz na Polki.pl: Seksowny makijaż w stylu Mielcarz  

Alicja Bachleda-Curuś korzysta z porad psychologa
ONS
Newsy
Bachleda-Curuś wciąż przeżywa spotkania z Farrellem. Postanowiła skorzystać z porad specjalisty
Aktorka chce skupić się na sobie

Alicja Bachleda-Curuś prężnie działa za granicami naszego kraju i tam realizuje się aktorsko. Do Polski przyjeżdża od czasu do czasu spotkać się z rodziną, ale ostatnio ma tutaj coraz więcej obowiązków. Zobacz:  Bachleda-Curuś wraca na czołówki! Alicja pozuje wystylizowana ideantycznie jak Szulim Polka pracując za oceanem związała się z Colinem Farrellem , z którym ma kilkuletniego synka. Aktorka mocno przeżyła to rozstanie, ale spotkania z gwiazdorem są nieuniknione. Jak donosi "Świat&ludzie" Bachleda-Curuś wciąż przeżywa każdą rozmowę z byłym partnerem i dlatego postanowiła skorzystać z porad psychologa. Podobno gwiazda ma nadzieję, że kilka spotkań z terapeutą pomoże jej uporządkować swoje życie i zapomnieć o tym, co było.  Czy to jej pomoże? Zobacz:  Bachleda Curuś dostała rolę w Hollywood u boku przystojniaka! Tabloid już spekuluje romans     Spotkanie Alicji Bachledy-Curuś po 5 latach:

Alicja Bachleda-Curuś
ONS
Newsy
Alicja Bachleda-Curuś zdradziła, że... marzy o ślubie! "Dopuszczam taką myśl". Gwiazda ma nową miłość?
Alicja Bachleda-Curuś zdradziła, że... marzy o ślubie! "Dopuszczam taką myśl". Gwiazda ma nową miłość?

Alicja Bachleda-Curuś zdradziła, że marzy o ślubie! Aktorka jak dotąd raczej nie miała szczęścia w miłości i od dłuższego czasu nie była związana z żadnym mężczyzną. Czyżby coś się zmieniło w tej kwestii? Gwiazda, która obecnie mieszka w Los Angeles, nie ukrywa, że jej marzeniem jest tradycyjny ślub z białą suknią i ogromnym weselem. Plany wyglądają pięknie. Jest tylko jeden problem w ich realizacji. Alicja Bachleda-Curuś nadal jest singielką. Polska gwiazda, która próbuje swoich sił za oceanem, nie znalazła jeszcze odpowiedniego kandydata, z którym mogłabym zrealizować swój plan matrymonialny. Nie przeszkadza jej to jednak marzyć. Kiedyś nie wyobrażałam sobie siebie na ślubnym kobiercu, nie marzyłam o białej sukni ani nie zastanawiałam się, gdzie jest mój książę na białym koniu. Ale dzisiaj... dopuszczam taką myśl. Gdybym spotkała kogoś, kto sprawi, że zacznę marzyć o stanięciu z nim przed ołtarzem, to zapewne tak się stanie - powiedziała aktorka w wywiadzie dla "Twojego Imperium". Alicja Bachleda-Curuś niedawno była łączona przez media z Mikołajem Roznerskim. Jednak te plotki okazały się nie mieć potwierdzenia w rzeczywistości. J aki czas temu gazety rozpisywały się o tym, że aktorka zamierza znaleźć męża w Polsce. Czyżby w czasie kolejnych wizyt w kraju, wypatrywała wśród rodaków nowego ukochanego?   Zobacz też: Alicja Bachleda Curuś pokazała syna na Instagramie. Ale wyrósł! ZDJĘCIE.   Alicja Bachleda-Curuś marzy o tradycyjnym ślubie. Aktorka ma już plan. Teraz musi tylko... znaleźć narzeczonego. ;)

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner