Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Alicja Bachleda-Curuś nie uczy syna języka polskiego
ONS
Newsy

Bachleda-Curuś nie chce uczyć syna języka polskiego

Jak to tłumaczy Alicja?

Kilka lat temu Alicja Bachleda-Curuś miała szansę być jedną z naszych najjaśniejszych gwiazd w Hollywood. Aktorka wystąpiła w kilku filmach, a także związała się z Colinem Farrellem, a owocem ich miłości jest syn Henry Tadeusz.

Alicja na stałe mieszka w Stanach i tam głownie wychowuje Henry'ego. Niestety aktorka nie dba o to, aby chłopiec mógł poznać swoje polskie korzenie. Bachleda-Curuś do tej pory nie nauczyła 4-latka języka polskiego, gdyż uważa, że "przyjdzie na to czas".

- Będzie mówił czystą polszczyzną, ale jeszcze nie teraz. Na razie musi porozumiewać się po angielsku ze swoimi kolegami i koleżankami - wyznała gwiazda w "Dzień Dobry TVN".


Dobry pomysł, aby uczyć dziecka co prawda bardziej popularnego, ale jednego języka?

Alicja Bachleda-Curuś została potencjalnym dawcą szpiku:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Alicja Bachleda-Curuś na Open'er Festival
Akpa
Newsy
Chora Bachleda-Curuś wróciła do Polski na Opener
Ładnie wygląda?

Alicja Bachleda-Curuś na co dzień żyje w Los Angeles. Polskiej aktorce na tyle spodobało się w Hollywood, że nie chce uczyć swojego syna jej ojczystego języka i stawia przede wszystkim na angielski. Przypomnijmy: Bachleda-Curuś nie chce uczyć syna języka polskiego W ostatnim tygodniu tabloidy spekulowały, że gwiazda wróciła do Polski, aby leczyć się u polskich lekarzy z chorych zatok. Nie wiemy, czy to był prawdziwy powód jej wizyty w rodzinnym kraju, ale Alicja rzeczywiście przyleciała z Los Angeles - pojawiła się wczoraj na muzycznym festiwalu Opene'er w Gdyni. Aktorka prezentowała się równie modnie, co uczestnicy słynnego festiwalu w Coachelli - t-shirt Pink Floyd, sprane jeansy i ramoneska. Niewymuszony luz i szyk świetnie komplementowały urodę Bachledy i jesteśmy pewni, że przyciągała równie wiele spojrzeń, co artyści występujący na festiwalowej scenie. Zobaczcie zdjęcia Alicji Bachledy-Curuś z drugiego dnia Open'er Festival. Ładnie wyglądała?   Zobaczcie też zdjęcia Alicji Bachledy-Curuś w centrum rejestracji dawców szpiku:

ONS
Newsy
Bachleda-Curuś inwestuje w edukację syna. Wysłała go do bardzo drogiej szkoły
Wiemy, ile za nią zapłaci!

Choć Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell nie wychowują syna Henryka wspólnie, to bardzo dbają o jego przyszłość. Wszelkie doniesienia na temat ich wspólnego syna wzbudzają ogromne zainteresowanie mediów i wszyscy zastanawiają się, jak wygląda ich prywatne życie. Podobno rodzicom bardzo leży na sercu, by zapewnić Henrykowi dobry start w przyszłość. Dlatego już teraz postanowili nie szczędzić pieniędzy na jego edukację. Zobacz: Bachleda-Curuś do Krupińskiej: Jesteś chora psychicznie! Jak podał "Fakt", syn Bachledy-Curuś i Farrella będzie uczęszczał do jednej z najlepszych szkół w Hollywood. 6-letni dziś Henry zostanie uczniem Campbell Hall School. Podobno roczny koszt edukacji w tej szkole to kwota około 33 tysięcy dolarów, więc mniej więcej 100 tysięcy złotych. Ciekawe, czy w nowej szkole Henryk będzie mógł również uczyć się języka ojczystego swojej matki, czy pozostanie wyłącznie przy angielskim. Jak myślicie? Zobacz na Polki.pl: Elegancka i stylowa Alicja Bachleda-Curuś

Weronika Rosati o rywalizacji w Hollywood
Newsy
TYLKO U NAS: Alicja Bachleda-Curuś zdradza, jakie ma relacje z aktorkami robiącymi karierę w USA!
TYLKO U NAS: Alicja Bachleda-Curuś zdradza, jakie ma relacje z aktorkami robiącymi karierę w USA!

Alicja Bachleda-Curuś od kilku tygodni przebywa w Polsce, aby promować swój nowy film "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". W poniedziałek wraca jednak za ocean. Bachleda-Curuś jest jedną z nielicznych polskich aktorek, które robią karierę w USA, podobnie jak Weronika Rosati czy Iza Miko. Czy Alicja Bachleda Curuś ma z nimi jakiś kontakt? Czy jest pomiędzy nimi przyjaźń czy rywalizacja? Gwiazda zdradziła to tylko nam: Stany uczą tego, że taka konkurencja może być tylko pozytywna. Nie ma zazdrości, tak mi się wydaje, jest tam tak trudno, i jest nas aktorek tak wiele... Jeśli mówimy o jakimś staraniu się o osiągnięcie jakiegoś sukcesu, to to jest dużo pracy, ale i szczęścia. I mając tego świadomość, to życzę swoim koleżankom i kolegom wszystkiego najlepszego - mówi nam aktorka. Aktorka zdradziła nam również, czy odczuwa duże różnice pomiędzy pracą na planie w Polsce a w USA: Nie widzę różnicy, oczywiście poza skalą budżetu, projektu, stron technicznych czy zaplecza, te Stany jednak mają czym się popisać... Ale to nie o  to chodzi, chodzi o relacje, komfort pracy, zrozumienie z innymi aktorami, reżyserem - przekonuje Alicja Bachleda-Curuś. Trzymacie kciuki za sukces Alicji w USA?   Zobacz także: Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk kiedyś byli przyjaciółmi, teraz znów się spotkali ZDJĘCIA   Alicja Bachleda Curuś na premierze "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Weronika Rosati również robi karierę w USA. Alicja Bachleda Curuś wspiera koleżanki po fachu.        

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner