Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

Ola Żebrowska o swoim podobieństwie do Anji Rubik! „To jest ogromny komplement” WIDEO

Ola Żebrowska o swoim podobieństwie do Anji Rubik! „To jest ogromny komplement” WIDEO

Zapytaliśmy Aleksandrę Żebrowską, co sądzi o tym, że jest porównywana do Anji Rubik. Oto co odpowiedziała piękna żona Michała Żebrowskiego:

To jest ogromny komplement, jeśli ktoś mówi, że jestem podoba do Anji Rubik, bo to jest przepiękna dziewczyna. Natomiast chyba tylko wzrostem jestem do niej podobna. Ja się do tego nie nadaję. To trzeba umieć robić - podsumowała swoją pierwszą sesję zdjęciową.

Zobacz wideo! Dowiedz się, co jeszcze powiedziała Ola!

 

Aleksandra Żebrowska

 

Ola Żebrowska
ons.pl

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Izabela Zwierzyńska
Newsy
Viva! Najpiękniejsi: Herbuś, Zwierzyńska i Żebrowska na pomarańczowo
Kolor imprezy?

Na wczorajszej gali Viva! Najpiękniejsi aż 3 gwiazdy wybrały na tę okazję dość nietypowy kolor. Edyta Herbuś , Aleksandra Żebrowska i Izabela Zwierzyńska postawiły na pomarańcz. Więcej kreacji z czerwonego dywanu znajdziecie tutaj >>> Kolor, który od czasu do czasu pojawia się na czerwonym dywanie nie jest tak popularny jak czerń, biel, pastele, czy chociażby żółty. Dlatego tak zwraca na siebie uwagę. Najlepiej w tym kolorze wypadła bezapelacyjnie żona Michała Żebrowskiego. W długiej kreacji projektu Agnieszki Maciejak z delikatnymi, łańcuszkami jako ozdobami wyglądała świetnie. 2. miejsce należy do Edyty Herbuś, na 3. uplasowała się Izabela Zwierzyńska, jednak długie kreacje są bardziej efektowne. Zobaczcie więcej zdjęć z imprezy :

Untistled-1.jpg
Newsy
Żebrowska, Przybylska, Herbuś, Pietrucha i Schejbal na premierzę filmu "Sęp"

Na wczorajszej premierze filmu " Sęp " z Michałem Żebrowskim w roli tytułowej, zjawił się tłum gwiazd. W większości - świetnie ubrany. Najlepiej na czerwonym dywanie wyglądały Magdalena Przybylska i żona Michała, Aleksandra Żebrowska . W długich sukniach wyglądały doskonale, nawet Hollywood nie miałoby się czego powstydzić. Odważna kreacja Żebrowskiej z transparentnym dołem była bardzo odważna, ale wyboru gratulujemy! Na bardziej rockowy, casualowy look postawiła Julia Pietrucha . Odnosimy wrażenie, że aktorka kocha ten styl i nigdy się z nim nie rozstaje. Edyta Herbuś w prostej sukience i wysokim koku wyglądała elegancko, ale ustępowała na podium miejsca Przybylskiej i Żebrowskiej. Bardzo spodobała nam się również stylizacja Magdy Schajbal . Może nawet nie cała stylizacja, a ażurowa bluzka. Skóra z perforacjami to dla nas hit! Zobaczcie jak wyglądały inne gwiazdy na premierze filmu "Sęp":

Ola Żebrowska
ons.pl
Fleszstyle
Zjawiskowa Aleksandra Żebrowska na Flesz Fashion Night. Wiemy, kto zaprojektował suknię!
Zjawiskowa Aleksandra Żebrowska na Flesz Fashion Night. Wiemy, kto zaprojektował suknię!

Aleksandra Żebrowska na imprezie Flesz Fashion Night zabłysnęła w roli muzy Agnieszki Maciejak. Flesz Fashion Night to gala, na której 10 najlepszych polskich projektantów przedstawia swoje kolekcje. Specjalnie na ten wieczór projektują też kreacje dla kobiet, które ich inspirują. Żona Michała Żebrowskiego wyglądała zjawiskowo! Aleksandra Żebrowska na Flesz Fashion Night Aleksandra Żebrowska  pojawiła się w roli muzy Agnieszki Maciejak. Na wybiegu zaprezentowała się fantastycznie, a zaproszeni goście nie mogli oderwać od niej wzroku. Suknia w kolorze różowym idealnie pasowała do urody Oli, a całość dopełniły torebka i buty marki Kazar. W rozmowie z Party.pl projektantka opowiedziała o projekcie: Na czwartkowy wieczór wybrałam dla Oli Żebrowskiej  kreację w kolorze różowego szampana inkrustowaną metalicznymi, skórzanymi aplikacjami z motywem lilii. Dół sukni został wykonany z transparentnego tiulu i delikatnej koronki. Jak Wam się podoba ten look? Zobacz:  Ola Żebrowska na otwarciu butiku. Przypomina Anję Rubik?      

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner