Od kilku dni w mediach trwają spekulacje, kto zostanie gwiazdą polskiej edycji programu "Perfekcyjna Pani Domu". Na giełdzie nazwisk pojawiły się do tej pory Katarzyna Pakosińska i Agnieszka Cegielska. Ale dziś okazało się, że polską Antheą Turner może zostać Aleksandra Woźniak. By potwierdzić tę informację skontaktowaliśmy z agentką aktorki.

Reklama

- Potwierdzam, że Aleksandra Woźniak, wzięła ostatnio udział w castingu do jednego z programów telewizyjnych, ale na razie nie mogę zdradzić więcej szczegółów - mówi w rozmowie z Afterparty.pl Anna Adamiak, PR Manager Oxy Management, agencji reprezentującej aktorkę.

Rozmawialiśmy też z przyjaciółką Woźniak, która zdradziła nam, że to bardzo proawdopodobne. Jak tłumaczy naszemu dziennikarzowi:

- Ola jest wielbicielką domowych porządków. Jest też absolutną perfekcjonistką, dlatego w takim programie wypadnie idealnie. Z tego co się orientuję, to ona na 90 % zostanie jego prowadzącą.

Wygląda więc na to, że wiosną czeka nas Woźniak - reaktywacja. Aktorka największą popularnością cieszyła się w czasach emisji sitcomu "13 posterunek". Dokładnie 14 lat temu... Ale od jakiegoś czasu widać zmiany. Współpraca z nową, profesjonalną agencją przyniosła zmianę stylu i wizerunku, a Woźniak zaczęła pojawiać się na bardziej prestiżowych imprezach. Oby tak dalej.

Zobacz także
Reklama

tarkan

Reklama
Reklama
Reklama