za: merlin.pl/ONS
Newsy

Aleksandra Woźniak polską Antheą Turner?

Mamy wypowiedź menadżerki!

Od kilku dni w mediach trwają spekulacje, kto zostanie gwiazdą polskiej edycji programu "Perfekcyjna Pani Domu". Na giełdzie nazwisk pojawiły się do tej pory Katarzyna Pakosińska i Agnieszka Cegielska. Ale dziś okazało się, że polską Antheą Turner może zostać Aleksandra Woźniak. By potwierdzić tę informację skontaktowaliśmy z agentką aktorki.

- Potwierdzam, że Aleksandra Woźniak, wzięła ostatnio udział w castingu do jednego z programów telewizyjnych, ale na razie nie mogę zdradzić więcej szczegółów - mówi w rozmowie z Afterparty.pl Anna Adamiak, PR Manager Oxy Management, agencji reprezentującej aktorkę.

Rozmawialiśmy też z przyjaciółką Woźniak, która zdradziła nam, że to bardzo proawdopodobne. Jak tłumaczy naszemu dziennikarzowi:

- Ola jest wielbicielką domowych porządków. Jest też absolutną perfekcjonistką, dlatego w takim programie wypadnie idealnie. Z tego co się orientuję, to ona na 90 % zostanie jego prowadzącą.

Wygląda więc na to, że wiosną czeka nas Woźniak - reaktywacja. Aktorka największą popularnością cieszyła się w czasach emisji sitcomu "13 posterunek". Dokładnie 14 lat temu... Ale od jakiegoś czasu widać zmiany. Współpraca z nową, profesjonalną agencją przyniosła zmianę stylu i wizerunku, a Woźniak zaczęła pojawiać się na bardziej prestiżowych imprezach. Oby tak dalej.

tarkan

Aleksandra Woźniak - jak dziś wygląda
Newsy
Tak zmieniła się Kasia z "13 posterunku"! Czym zajmuje się dziś Aleksandra Woźniak?
Tak zmieniła się Kasia z "13 posterunku"! Czym zajmuje się dziś Aleksandra Woźniak?

Rzadko możemy zobaczyć ją na wielkim i małym ekranie. Unika czerwonego dywanu i nie jest aktywną użytkowniczką Instagrama. W latach 90. Aleksandra Woźniak była jedną z popularniejszych aktorek w kraju, jednak dziś stroni od show biznesu. Serialowa Kasia z "13 posterunku" znalazła inny plan na siebie! Niedawno w jednym z wywiadów wyznała, że rzuciła aktorstwo ! Czym teraz zajmuje się? 

Aleksandra Woźniak z córkami
East News
Newsy
Córki Aleksandry Woźniak to już nastolatki! Jedna z nich podbija internet i jest kopią swojej mamy
Pamiętacie Kasię z "13 posterunku"? Córki Aleksandry Woźniak mają już 16 lat. Niewiarygodne, jak dziś wyglądają.

Aleksandra Woźniak  do dziś zapadła widzom w pamięci jako piękna funkcjonariuszka Kasia z "13. posterunku". Choć aktorka zagrała w wielu produkcjach, zawsze powtarzała, że to macierzyństwo jest rolą jej życia. Gwiazda, która w 2004 roku urodziła bliźniaczki, Julię i Anię, w 2020 roku przekazała, że  na dobre żegna się ze srebrnym ekranem oraz karierą aktorską  i otwiera swój własny gabinet psychologiczny. Jak się okazuje, gwiazda Polsatu ona ogromne powody do dumy, ponieważ jej córki postanowiły zrobić karierę w internecie. Co więcej, jedna z nich może pochwalić się naprawdę pokaźnym gronem fanów! Dziewczynki, które towarzyszyły swojej mamie podczas premier, dziś mają już 16 lat i zmieniły się nie do poznania. Jak dziś wyglądają? Ania jest szczególnie podobna do Aleksandry Woźniak z czasów komediowego serialu. Zobacz także:  Gwiazda "13 posterunku" już po trzecim ślubie. Wzięła go w tajemnicy Jak wyglądają córki Aleksandry Woźniak? Ania i Julia mają już 16 lat Dla mnie zawsze najważniejsza była rodzina. Odkąd zostałam mamą, macierzyństwo stało się rolą mojego życia, którą traktuję priorytetowo. Mogę mniej grać i mieć mniej pieniędzy, ale nigdy nie zaniedbuję swoich córek. Miały mnie zawsze bardzo dużo, byłam w każdej ważnej chwili w ich życiu Mówiła w rozmowie z portalem aleseriale.pl Aleksandra Woźniak. Jak widać 16-latki bardzo cenią sobie bliskie relacje z mamą, a rok temu, w dniu jej urodzin w mediach społecznościowych Ani pojawił się wyjątkowy post. Co więcej, to właśnie Ania może pochwalić się sporym gronem fanów. Nastolatka jest znaną TikTokerką, której filmiki w popularnej aplikacji śledzi ponad 90 tysięcy osób! Siostry w swoich mediach społecznościowych dzielą się z...

Agnieszka Woźniak-Starak nie chce mieć dzieci
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak nie chce mieć dzieci: "Jest mi z tym dobrze"
Aleksandra Kwaśniewska zdecydowała się głośno poruszyć temat bezdzietności. Na jej apel zareagowało wiele gwiazd, także Agnieszka Woźniak-Starak. Tak szczera jeszcze nie była

Aleksandra Kwaśniewska po wielu latach przerwy wróciła do pracy w telewizji. Razem z Marzeną Rogalską i Olgą Legosz prowadzi program "Miasto kobiet" w TVN Style. Po kilku latach przerwy produkcja znów wróciła na mały ekran, by dyskutować o tym, co dla kobiet najważniejsze. W ostatnim odcinku prowadzące poruszyły bardzo delikatny dla wielu temat dotyczący bezdzietności. Dziennikarki zwróciły uwagę, że niewinne sugestie i zapytania o dziecko mogą ranić i krzywdzić. Mocny głos w sprawie zabrała Aleksandra Kwaśniewska. Odnosząc się do odcinka, prowadząca powołała się na własne doświadczenia. Jej post  poruszył mnóstwo osób, w tym Agnieszkę Woźniak-Starak, która  przyznała: "Nie mam dzieci i jest mi z tym dobrze". Aleksandra Kwaśniewska o "świadomej bezdzietności" Aleksandra Kwaśniewska  na swoim Instagramie poruszyła problem dotyczący pytań o dziecko i wywołała prawdziwą dyskusję. Dziennikarka zwróciła uwagę, jak wiele kobiet jest ocenianych przez pryzmat bycia, lub niebycia mamą i jak wiele z nich przez ten temat cierpi! Kwaśniewska ma dość, stąd tak mocny i poruszający wpis! Prowadząca "Miasto Kobiet" zwróciła uwagę, że życiowych scenariuszy jest mnóstwo. Niektórzy chcą być rodzicami, a mimo starań nie mogą, niektóre kobiety straciły ciążę, a jeszcze inne po prostu zdecydowały, że dzieci mieć nie będą. Mimo tego, każda z takich osób musi mierzyć się z pytaniem o dziecko, a nawet zarzutami czy pretensjami, że jeszcze go nie ma... Sama Aleksandra Kwaśniewska doskonale zna temat z autopsji. Pierwsze pytania fanów o jej dzieci pojawiły się 9 lat temu, gdy córka prezydenta Kwaśniewskiego poślubiła Kubę Badacha . Pod niemal każdym wspólnym zdjęciem...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner