Top model
East News

Aleksandra Kuligowska z "Top Model" urodziła! Pokazała urocze zdjęcie maleństwa i zdradziła jego imię!

Top model
East News

Aleksandra Kuligowska, którą poznaliśmy w pierwszej edycji programu "Top model", właśnie została mamą! Na świat przyszła pierwsza pociecha modelki. Finalistka show TVN pokazała przepiękne zdjęcie maleństwa oraz zdradziła jego płeć i imię. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: 10 lat temu zachwycała w "Top Model". Co dziś robi i jak wygląda Aleksandra Kuligowska? Zobaczcie

Aleksandra Kuligowska z "Top model" urodziła! Pokazała urocze zdjęcie maleństwa i zdradziła imię dziecka! 

Aleksandra Kuligowska to prawdziwa piękność, która zachwyciła wszystkich swoją urodą w pierwszym sezonie programu "Top model". Od tego momentu minęło już 10 lat! Skromna, śliczna dziewczyna podbiła serca nie tylko jurorów, ale także fanów show, a w wielkim finale przegrała jedynie z Pauliną Papierską. Dziewczyna pokonała swoją nieśmiałość i wszyscy wróżyli jej wielką karierę w modelingu.

Po udziale w programie chodziła na wybiegach między innymi u Macieja Zienia i Ewy Minge, a także pozowała w zagranicznych i polskich magazynach modowych. Później zajęła się także projektowaniem ubrań. Po pewnym czasie jednak zrezygnowała z blasku fleszy i odcięła się od świata show biznesu. 

Dziś jest przede wszystkim szczęśliwą żoną i... mamą! Piękna modelka powitała na świecie swoje pierwsze dziecko 22 września, a na jej Instagramie właśnie pojawił się wzruszający wpis i zdjęcie maluszka. Okazało się, że na świat przyszedł Gustaw! 

💙💙💙 My boys! 👶🏻 Gustaw & @michstaaa Od 22 września jesteśmy w komplecie! 🥰 - napisała Aleksandra Kuligowska na Isntagramie. 

Oczywiście pod postem modelki pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów. 

- przepiękny Gucio😍 Gratulacje dla rodziców❤️

- Jak cudownie💙Gratulacje kochana❤️ wszystkiego dobrego dla Was😘

- Gratulacje! ❤️ Samych wspaniałości, Gustaw!

- Gratulacje! Miłości ❤️❤️❤️ - piszą fani.

My również serdecznie gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom i życzymy dużo zdrowia dla całej rodziny. Zobaczcie jaki słodki jest mały Gustaw, syn Aleksandry Kuligowskiej! 

Aleksandra Kuligowska zachwyciła wszystkich swoją urodą w pierwszej edycji programu "Top model". Dziś ma 30 lat i właśnie została mamą. 

Top model
East News

 

Więcej na temat Top Model
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48