Top model
East News

10 lat temu zachwycała w "Top Model". Co dziś robi i jak wygląda Aleksandra Kuligowska? Zobaczcie

Top model
East News

Aleksandra Kuligowska to prawdziwa piękność, która pojawiła się w pierwszej edycji programu "Top model". Skromna, śliczna dziewczyna podbiła serca nie tylko jurorów, ale także fanów show, a w wielkim finale przegrała jedynie z Pauliną Papierską. Wszyscy wróżyli jej wielką karierę w modelingu i wydawało się, że modelka z pewnością zagości w polskim show biznesie. Ola jednak nie miała parcia, aby brylować wśród gwiazd. Co zatem robi dziś i jak wygląda? Zobaczcie!

Zobacz także: Olga Kaczyńska wygrała "Top Model" dziewięć lat temu. Wróżono jej światową karierę, ale wybrała inną drogę. Czym się zajmuje?

Aleksandra Kuligowska 10 lat temu zachwycała w pierwszej edycji "Top model", jednak nie poszła w świat show biznesu. Co robi dziś i jak wygląda? 

Aleksandra Kuligowska na castingu do programu "Top model" zachwyciła jury. Mimo iż jak na modelkę nie była zbyt wysoka, to jednak podczas sesji zdjęciowych zawsze wyglądała zjawiskowo. 20-letnia wówczas dziewczyna pokonała swoją nieśmiałość i zdecydowała się na udział w programie. Co więcej, niedługo przed udziałem w "Top model", udało jej się schudnąć 13 kilogramów. 

Wyglądasz na żywo lepiej, niż na zdjęciach, które mamy. Ja się zakochałem w tej dziewczynie i bardzo chciałbym zobaczyć ją w kolejnym etapie naszego programu - stwierdził Marcin Tyszka. 

Top model
East News

Oczywiście pozostali jurorzy przyznali rację fotografowi i Ola zagościła w "Top model" na dobre! Poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądał jej casting. 

W programie zachwycała dalej zachwycała swoją urodą, ale także ciężką pracą. W ten sposób Aleksandrze udało się dojść aż do finału, razem z Pauliną Papierską i Anią Piszczałką. Głosami widzów, Ola zajęła drugie miejsce. Wielu fanów show było niepocieszonych, że Kuligowska jednak nie została pierwszą, polską "Top model". Wszyscy jednak wróżyli jej wielką karierę w modelingu.

Top model
East News

Po udziale w programie, Aleksandra Kuligowska oczywiście zajęła się modelingiem. Chodziła na wybiegach między innymi u Macieja Zienia i Ewy Minge, a także pozowała w zagranicznych i polskich magazynach modowych. Zajęła się także projektowaniem ubrań. Po pewnym czasie zdecydowała się jednak zrezygnować z życia w blasku fleszy. 

Top model
East News

Później słuch o niej zaginął, a ona sama skupiła się budowaniem szczęśliwego życia prywatnego! W 2018 roku wzięła ślub, o czym poinformowała na swoim Instagramie. 

Co zatem robi dziś? Przede wszystkim czeka na narodziny dziecka! Wygląda na to, że modelka teraz w pełni poświęci się macierzyństwu.

Na Instagramie Aleksandry Kuligowskiej możemy zobaczyć, że jest też ogromną fanką jogi. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love this place, love those moments. When summer is comming to an end I realize I am gonna miss days like today, when I can practise outdoors in this place I love and enjoy the sun and nature. But also it is time to say „Hi” to upcoming season that I may already feel in the air, long evenings perfect for reading, crocheting and cuddeling. Be grateful for every moment, that are all beautiful. 🙏🏻 #paschimanamaskarasana #yogaasana #yogagirl #yogapractice #balcony #balconypractice #jogapolska #grateful #summer #autumn #yoga #plants #nature #love #perfectday #namaste #yogaeverydamnday #yogapose #yogainspiration #yogalife #yogaeveryday #beautifulmoment #catchmoment #justbe

Post udostępniony przez Aleksandra Kuligowska (@kuligowska)

Dzisiaj finalistka programu "Top model" ma 30 lat. Bardzo się zmieniła? 

Trzymamy zatem kciuki za Olę i życzymy jej wszystkiego dobrego! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Very Merry! 🎁🎁🎁 #hohohooo #verymerry #christmas #selfie #presents #love #kiss

Post udostępniony przez Aleksandra Kuligowska (@kuligowska)

 

 

Więcej na temat Top Model
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56