Aleksandra Kisio buduje dom
ONS

Ola Kisio szykuje ogromne zmiany w życiu. Decyzja już zapadła

Aleksandra Kisio buduje dom
ONS

Narodziny dziecka dla Aleksandry Kisio i jej ukochanego to wielkie szczęście i ogromna radość w obliczu tego, co się ostatnio działo wokół aktorki. Chłopiec otrzymał nietypowe imię Hugo i jest oczkiem w głowie rodziców. Gwiazda natomiast ostatnio po raz pierwszy pojawiła się w telewizji, gdzie opowiedziała o porodzie. Zobacz: Kisio PIERWSZY raz o porodzie w Dzień Dobry TVN: Trafiłam na patologię ciąży

Być może teraz, kiedy rodzina się powiększył, zakochani zaczną myśleć o ślubie, ponieważ zaręczyny odbyły się już kilka lat temu. Na razie jednak aktorka i jej partner mają plany związane ze wspólnym mieszkaniem. Do tej pory wynajmowali mieszkanie na Saskiej Kępie, a teraz chcą wybudować dom. Para wybrała już nawet lokalizację i liczy na to, że wszystko pójdzie bardzo szybko, żeby dziecko mogło wychowywać się  w pięknym domu z ogródkiem. O zmianach w życiu Kisio opowiedział znajomy gwiazdy w "Rewii":

Wybrali działkę w podwarszawskim Ursusie i chcą jak najszybciej rozpocząć budowę. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, ich synek zacznie chodzić już we własnym ogródku. 

Co na to babcia, Izabela Kisio-Skorupa?

Zobacz: Hit! Taniec na ściance, przesyłanie buziaków... Tak Mama Kisio promuje swoje modowe show
 
 

Ciążowa sesja Kisio:

Więcej na temat Ola Kisio Aleksandra Kisio
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58