Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Aleksandra Hamkało o wizycie w Maglu towarzyskim
ONS
Newsy

Hamkało wiele zawdzięcza wizycie w "Maglu Towarzyskim". Swoim sukcesem pochwaliła się Korwin Piotrowskiej

Szykuje się nowy projekt

Wczoraj na antenie TVN Style wyemitowano pierwszy odcinek "Magla Towarzyskiego". Karolina Korwin Piotrowska nie szczędziła w nim krytyki Grycankom. W szczególności 19-letniej Wiktorii, która ostatnio pochwaliła się wulgarną sesją. Zobacz: Korwin w "Maglu Towarzyskim" krytykuje Grycanki: Rzadko mówimy o tym kto jak wygląda dopóki nie zrobi z siebie idioty

Pozytywnym akcentem programu był wywiad z niezwykle zdolną, młodą aktorką Aleksandrą Hamkało, która wystąpiła w hitowej produkcji - "Disco Polo". Film ma specyficzny klimat, ale fani dobrego kina na pewno dostrzegą w nim coś wyjątkowego. Dziennikarka postanowiła porozmawiać z gwiazdą między innymi o tym dziele i o jej karierze. Okazało się, że wcześniejsza wizyta Hamkało w "Maglu" przyczyniła się do tego, że zgłosił się do niej reżyser, Michał Szczerbic, który zaproponował jej rolę w "Sprawiedliwym", który niedługo pojawi się w kinach"

Ostatnie spotkanie w "Maglu" skończyło się dla mnie bardzo miło, ponieważ obejrzał mój występ reżyser, z którym później robiłam film. Dzięki temu, że siedziałam sobie tutaj w fotelu, on mógł sobie na mnie popatrzeć i pomyśleć: "O ona będzie się nadawała". I tym sposobem powstał "Sprawiedliwy".


Wybierzecie się do kina?

Zobacz: Oscary skłoniły Korwin do poważnej refleksji: Uznani polscy reżyserzy wiele warci już nie są
 
 

Korwin Piotrowska na ramówce TVN Style:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Aleksandra Hamkało w spiętych włosach
Newsy
Aleksandra Hamkało w ciąży na premierze filmu! Aktorka ma już spory brzuszek ZDJĘCIA
Aleksandra Hamkało na pierwszej imprezie po urodzeniu dziecka
East News
Newsy
Aleksandra Hamkało na pierwszej imprezie po porodzie. Młoda mama promienieje! ZDJĘCIA
Karolina Korwin Piotrowska ostro o filmie o Annie Przybylskiej
Newsy
TYLKO U NAS: Korwin Piotrowska przeciwna filmowi o Ani Przybylskiej: "To ohydne, obliczone na tani rozgłos!"

Tylko u nas! Karolina Korwin Piotrowska ostro krytykuje pomysł powstania filmu o Annie Przybylskiej! Prace nad obrazem już trwają - scenariusz jest już gotowy, reżyser Radosław Piwowarski ma na oku kobietę, która miałaby zagrać Anię Przybylską - jest to Monika Rudnik, agentka nieruchomości. Karolina Korwin Piotrowska jest zaś przeciwna, aby taki filmik powstał.   Karolina Korwin Piotrowska przeciwna filmowi o Ani Przybylskiej Dziennikarce TVN Style nie podoba się taki pomysł. Korwin Piotrowska uważa, że zarówno reżyser, jak i media, liczą tylko na rozgłos, co według niej jest "ohydne": Jestem przyzwyczajona, że o filmie mówi się na poważnie i o jego obsadzie także, w momencie, kiedy jest jego finansowanie. Niezrealizowanych scenariuszy jest wiele po szufladach scenarzystów i reżyserów. W przypadku filmu o Annie Przybylskiej mam wrażenie obserwowania jakiegoś dość ohydnego i obliczonego na tani rozgłos danse macabre z udziałem mediów szukających zysku i reżysera, który podjął się realizacji filmu o niej i z radością o tym opowiada od jakiegoś czasu. Rozumiem, że Przybylska jest tematem, który daje medialną sławę, klikalność, na tym się zyskuje, ale wszystko, także medialny idiotyzm, mimo wakacji, powinno mieć swoje granice. Na razie nie ma filmu, nic nie ma, jest jedynie niesmak. - mówi nam Karolina Korwin Piotrowska.   Zgadzacie się z Karoliną Korwin Piotrowską?   Zobacz także:  Śmierć bliskiej osoby: jak sobie radzić?   Powstaje film o Ani Przybylskiej.   Karolina Korwin Piotrowska jest przeciwna!

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner