Aleksandra Hamkało o wizycie w Maglu towarzyskim
ONS
Newsy

Hamkało wiele zawdzięcza wizycie w "Maglu Towarzyskim". Swoim sukcesem pochwaliła się Korwin Piotrowskiej

Szykuje się nowy projekt

Wczoraj na antenie TVN Style wyemitowano pierwszy odcinek "Magla Towarzyskiego". Karolina Korwin Piotrowska nie szczędziła w nim krytyki Grycankom. W szczególności 19-letniej Wiktorii, która ostatnio pochwaliła się wulgarną sesją. Zobacz: Korwin w "Maglu Towarzyskim" krytykuje Grycanki: Rzadko mówimy o tym kto jak wygląda dopóki nie zrobi z siebie idioty

Pozytywnym akcentem programu był wywiad z niezwykle zdolną, młodą aktorką Aleksandrą Hamkało, która wystąpiła w hitowej produkcji - "Disco Polo". Film ma specyficzny klimat, ale fani dobrego kina na pewno dostrzegą w nim coś wyjątkowego. Dziennikarka postanowiła porozmawiać z gwiazdą między innymi o tym dziele i o jej karierze. Okazało się, że wcześniejsza wizyta Hamkało w "Maglu" przyczyniła się do tego, że zgłosił się do niej reżyser, Michał Szczerbic, który zaproponował jej rolę w "Sprawiedliwym", który niedługo pojawi się w kinach"

Ostatnie spotkanie w "Maglu" skończyło się dla mnie bardzo miło, ponieważ obejrzał mój występ reżyser, z którym później robiłam film. Dzięki temu, że siedziałam sobie tutaj w fotelu, on mógł sobie na mnie popatrzeć i pomyśleć: "O ona będzie się nadawała". I tym sposobem powstał "Sprawiedliwy".


Wybierzecie się do kina?

Zobacz: Oscary skłoniły Korwin do poważnej refleksji: Uznani polscy reżyserzy wiele warci już nie są
 
 

Korwin Piotrowska na ramówce TVN Style:

Aleksandra Hamkało w spiętych włosach
Newsy
Aleksandra Hamkało w ciąży na premierze filmu! Aktorka ma już spory brzuszek ZDJĘCIA
Aleksandra Hamkało w ciąży na premierze filmu! Aktorka ma już spory brzuszek ZDJĘCIA
Aleksandra Hamkało na pierwszej imprezie po urodzeniu dziecka
East News
Newsy
Aleksandra Hamkało na pierwszej imprezie po porodzie. Młoda mama promienieje! ZDJĘCIA
Aleksandra Hamkało na pierwszej imprezie po porodzie. Młoda mama promienieje! ZDJĘCIA
Karolina Korwin Piotrowska ostro o filmie o Annie Przybylskiej
Newsy
TYLKO U NAS: Korwin Piotrowska przeciwna filmowi o Ani Przybylskiej: "To ohydne, obliczone na tani rozgłos!"
TYLKO U NAS: Korwin Piotrowska przeciwna filmowi o Ani Przybylskiej: "To ohydne, obliczone na tani rozgłos!"

Tylko u nas! Karolina Korwin Piotrowska ostro krytykuje pomysł powstania filmu o Annie Przybylskiej! Prace nad obrazem już trwają - scenariusz jest już gotowy, reżyser Radosław Piwowarski ma na oku kobietę, która miałaby zagrać Anię Przybylską - jest to Monika Rudnik, agentka nieruchomości. Karolina Korwin Piotrowska jest zaś przeciwna, aby taki filmik powstał.   Karolina Korwin Piotrowska przeciwna filmowi o Ani Przybylskiej Dziennikarce TVN Style nie podoba się taki pomysł. Korwin Piotrowska uważa, że zarówno reżyser, jak i media, liczą tylko na rozgłos, co według niej jest "ohydne": Jestem przyzwyczajona, że o filmie mówi się na poważnie i o jego obsadzie także, w momencie, kiedy jest jego finansowanie. Niezrealizowanych scenariuszy jest wiele po szufladach scenarzystów i reżyserów. W przypadku filmu o Annie Przybylskiej mam wrażenie obserwowania jakiegoś dość ohydnego i obliczonego na tani rozgłos danse macabre z udziałem mediów szukających zysku i reżysera, który podjął się realizacji filmu o niej i z radością o tym opowiada od jakiegoś czasu. Rozumiem, że Przybylska jest tematem, który daje medialną sławę, klikalność, na tym się zyskuje, ale wszystko, także medialny idiotyzm, mimo wakacji, powinno mieć swoje granice. Na razie nie ma filmu, nic nie ma, jest jedynie niesmak. - mówi nam Karolina Korwin Piotrowska.   Zgadzacie się z Karoliną Korwin Piotrowską?   Zobacz także:  Śmierć bliskiej osoby: jak sobie radzić?   Powstaje film o Ani Przybylskiej.   Karolina Korwin Piotrowska jest przeciwna!

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner