Alicja Bachleda-Curuś rozzłościła kolegów po fachu? Kazała przesunąć premierę filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" na inny termin? Gwiazdorzy? Takie doniesienia o Alicji Bachledzie Curuś pojawiły się niedawno w "Fakcie". My wiemy, że to nie jest prawda!

Reklama

Dwie premiery filmu z Alicją Bachledą Curuś!

Premiera filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" z udziałem takich gwiazd jak Alicja, Barbara Kurdej-Szatan, Mikołaj Roznerski czy Zbigniew Zamachowski, miała odbyć się już 29 stycznia. Jednak ze względu na pobyty Alicji w USA, musiała zostać przesunięta na miesiąc później. Co więcej, Bachleda-Curuś miała sobie zażyczyć, że impreza ma odbyć się w jej rodzinnym Krakowie. A więc organizatorzy musieliby przygotować aż dwie premiery, kolejną w Warszawie:

Dodała, że do Warszawy nie przyjedzie, więc jeśli producenci filmu chcą, by uczestniczyła w premierze, to muszą zorganizować ją u niej w Krakowie - czytamy w Fakcie.

Ponadto, inni aktorzy nie są zadowoleni z tego faktu, że dla to Alicji przygotowywane są dwie premiery i że stawia spore żądania, które każdy spełnia:

Są źli, że przez fochy Alicji muszą być na dwóch premierach. Przecież dla nich nigdy takich cyrków nie urządzano - mówi informator dziennika.

Nam udało się dowiedzieć, że wszystkie informacje to nieprawda! Nie dość, że organizator od początku planował aż dwie premiery (tak jak w przypadku "Och Karol 2"), to Alicja pojawi się na obu bez stawiania żadnych warunków!

Od początku producent planował premierę w Krakowie, gdyż odbywały się tam zdjęcia do filmu “7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” i miasto jest obecne w tej produkcji. Premiera natomiast została przesunięta ze względu na opóźnienia w pracach nad muzyką do filmu. Ostatecznie producentom udało się pozyskać dwóch wspaniałych kompozytorów muzyki – Sylwię Grzeszczak i Atanasa Valkov - mówi nam nasze źródło.

Jak widać, Alicja nie stroi fochów! Film "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" już od 26 lutego w kinach.

Zobacz także: Wiemy, jakich pieniędzy żąda Alicja Bachleda-Curuś za rolę. Będziecie zaskoczeni!

Alicja Bachleda-Curuś na bankiecie po nakręceniu filmu.

Aktorka nie stroi fochów i aktorzy nie są na nią źli.

Reklama

Alicja Bachleda Curuś.

Reklama
Reklama
Reklama