Agustin Egurrola
East News

Agustin Egurrola zostanie ojcem! Gwiazdor właśnie pokazał zdjęcia i przekazał wesołą nowinę

Agustin Egurrola
East News

Agustin Egurrola ostatnio dość często pojawiał się w mediach - najpierw za sprawą tajemniczego ślubu ze swoją drugą połówką, a następnie przez zostanie jurorem w najnowszej edycji "Dance Dance Dance". Jak się okazuje, o telewizyjnym gwiazdorze głośno będzie w dalszym czasie, bo słynny choreograf i tancerz właśnie został tatą! W jego mediach społecznościowych pojawiły się piękne fotografie, na których jego żona Diana pozuje już ze sporych rozmiarów brzuszkiem!

Agustin Egurrola zostanie tatą!

Baby boom w polskim show biznesie trwa w najlepsze, a radosną nowiną podzielił się właśnie ze swoimi obserwatorami Agustin Egurrola. Gwiazdor, który wraz z początkiem nowego roku poinformował fanów, że na jego dłoni pojawiła się obrączka, teraz ponownie nas zaskoczył. Okazuje się, że tancerz po raz kolejny zostanie ojcem, a w jego mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia z przepięknej ciążowej sesji. Musimy przyznać, że jego żona Diana wręcz promienieje, a jej brzuszek jest już naprawdę pokaźnych rozmiarów. 

Moja miłość ...
Moja duma ...
Moja przyszłość ... - napisał czule Agustin Egurrola.

Agustin Egurrola ma już córeczkę, która jest jego prawdziwym oczkiem w głowie. Carmen, która jest owocem jego wieloletniego związku z Niną Tyrką ma już 12-lat. Dziewczynka od małego była przyzwyczaja do błysku fleszy i telewizyjnych kamer, a także często towarzyszyła swoim rodzicom podczas nagrywania programów czy niektórych wyjść. Czy w przypadku kolejnego dziecka Agustin Egurrola postąpi tak samo, czy może raczej będzie ukrywał je przed światem? Jak sądzicie, Carmen będzie miała siostrzyczkę czy braciszka?

Agustin Egurrola z córką, Carmen
EastNews

Więcej na temat Agustin Egurrola
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48