Agustin Egurrola z córką, Carmen Agustin Egurrola z córką, Carmen Agustin Egurrola z córką, Carmen
Agustin Egurrola z córką, Carmen
EastNews

Córka Agustina Egurroli i Niny Tyrki skończyła 11 lat! Z tej okazji na Instagramie jurora programu „Mam talent” pojawiło się urocze zdjęcia choreografa ze śliczną Carmen. Wyrosła, ale nadal jest oczkiem w głowie słynnych rodziców:

I kto tu rządzi ??? I tak już od jedenastu lat... - napisał Agustin.

Zobacz także: Izabela Janachowska pokazała piękne zdjęcia z synkiem z wakacji. Mały Christopher w zestawie za 850 zł!

1/4
Agustin Egurrola z córką, Carmen
EastNews

Carmen urodziła się w 2008 roku. Od samego początku przyzwyczajona jest do błysku fleszy. Często towarzyszyła rodzicom podczas programów telewizyjnych i imprez, w których brali udział, jeszcze jako para. Związek Egurroli i Tyrki zakończył się po koniec 2015 roku po ponad 10 latach. 

2/4
Agustin Egurrola z córką, Carmen
EastNews

Agustin i Nina poznali się przy programie „Taniec z Gwiazdami”, w którym oboje pracowali. Gwiazdor "Mam talent" był szefem Niny, jednak starali nie przenosić się pracy do domu:

Uczę w jego szkole, tańczę w programach, w których odpowiada za choreografię. Ale nie stoi nade mną. Nie mówi mi, co mam robić. I całe szczęście. Na początku naszego związku tańczyłam w jego zespole Volt. To było trudne. Na treningach denerwowałam się na niego. Ciężko było nie przenosić tych emocji do domu. Więc starałam się o nich zapominać. Wyciszyć - mówiła Nina w „Vivie!” w 2011 roku.

3/4
Agustin Egurrola z córką, Carmen
EastNews

Niestety, ich relacja nie przetrwała, a głównym powodem rozpadu związku miał być... pracoholizm tancerza. Para nie zabierała jednak głosu w sprawie aż do 2018 roku, kiedy Tyrka w jednym z wywiadów przyznała, że ma dobry kontakt z byłym partnerem:

Przyjaźnimy się, jest miło między nami. Lubimy spędzać razem czas. Po prostu oboje musieliśmy dojrzeć do tego, żeby znowu swobodnie rozmawiać, bez wypominania sobie błędów z przeszłości - powiedziała w „Twoim Imperium”.

Więcej na temat Agustin Egurrola