Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" razem

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia” wspomina eksperyment: "Z całą odpowiedzialnością i w pełni świadomie...”

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" razem

Agnieszka, uczestniczka 4. Edycji „Ślub od pierwszego wejrzenia” podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami na temat eksperymentu. To właśnie dzięki udziałowi w programie poznała swojego męża Wojtka. Dziewczyna przyznała, że eksperci wykonali kawał dobrej roboty! Zobaczcie jak to wspomina.

Zobacz także: Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz pierwszy pokazał tak intymne zdjęcie z Agnieszką 

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina swój udział w eksperymencie!

Program „Ślub od pierwszego wejrzenia” jest eksperymentem, który wzbudza wiele emocji wśród widzów. Dwie nieznane sobie osoby wstępują w związek małżeński, po czym mają miesiąc aby się poznać i podjąć decyzję – czy pozostają dalej razem. Ostatnie dwie edycje pokazały, że ekspertom udało się dopasować kilka par, które do dziś wiodą szczęśliwe życie. Jedną z nich jest Agnieszka i Wojtek – uczestnicy 4. edycji eksperymentu.

Agnieszka i Wojtek od pierwszych chwil przypadli sobie do gustu. Ich miłość trwa, a poczynania pary możemy śledzić w mediach społecznościowych. Małżeństwo zgromadziło wielu fanów, którzy z niecierpliwością czekają na ich kolejne posty. Tym razem wzruszającym wpisem podzieliła się Agnieszka, która wspomina udział w eksperymencie. Co więcej przyznała również, jak bardzo kocha Wojtka!

Los jest nieprzewidywalny... ludzie tak obcy, a za razem tak bliscy sobie. Myśle, że nie jedna osoba zadaje sobie pytanie „jak w takich programach można znaleźć miłość ...”?! A można! 😊 Eksperci wykonali kawał dobrej roboty ale reszta jaką wykonaliśmy jest naszym dokonaniem! - (pis. oryg.) napisała Agnieszka na Instagramie.

W dalszej części postu czytamy, że nie zawsze tej parze było łatwo, jednak ich miłość pokonała wszelkie przeciwności losu. 

Nie było łatwo i nie zawsze kolorowo ale przetrwaliśmy, jesteśmy szczęśliwi i nie żałujemy swoich decyzji! Z całą odpowiedzialnością i w pełni świadomie jestem gotowa powiedzieć, że kocham tego „pana” obok ;) Zawsze jest obok mnie, zawsze wspiera i nie poddaje się❤️ Możemy śmiało iść dalej przez życie... (pis. oryg.) - wyznała Agnieszka. 

Fani są zachwyceni, że telewizyjny eksperyment dał miłość tej parze! 

- To aż niewiarygodne żeby w takim programie powstała taka miłość 😍 oglądałam wszystkie edycję ale Wam kibicowałam i kibicuje najbardziej 🤗 oboje jesteście tak pozytywni że nie można Was nie lubić 😉 Dużo miłości i cierpliwości Wam życzę 😘❤️

- Oj takie to właśnie życie jest! Jeśli coś nam jest dane to na różne sposoby nas do siebie pcha 😉Powodzenia ❤️

- Pięknie napisane życzę wszystkiego najlepszego w dalszej drodze.

- Piękne słowa pani Agnieszko, serce się raduje, promieniejecie szczęściem, to widać, pozdrawiam was serdecznie i życzę wam jeszcze więcej miłości😘😘💖💖🌹🌹🌹 - piszą fani tej uroczej pary. 

Niewątpliwie każdy sposób na znalezienie miłości jest przecież dobry - nawet jeśli ma być to program telewizyjny! Agnieszce i Wojtkowi życzymy mnóstwo szczęścia i wielu wspólnych lat razem! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Los jest nieprzewidywalny... ludzie tak obcy, a za razem tak bliscy sobie. Myśle, że nie jedna osoba zadaje sobie pytanie „jak w takich programach można znaleźć miłość ...”?! A można! 😊 Eksperci wykonali kawał dobrej roboty ale reszta jaką wykonaliśmy jest naszym dokonaniem! Nie było łatwo i nie zawsze kolorowo ale przetrwaliśmy, jesteśmy szczęśliwi i nie żałujemy swoich decyzji! Z całą odpowiedzialnością i w pełni świadomie jestem gotowa powiedzieć, że kocham tego „pana” obok ;) Zawsze jest obok mnie, zawsze wspiera i nie poddaje się❤️ Możemy śmiało iść dalej przez życie... #ślubodpierwszegowejrzenia #tvn #tvn7 #earlgrey_film #zycieodpierwszegowejrzenia #dom #szczęśliwa @wojtek_1989

Post udostępniony przez Agnieszka Łyczakowska (@agnieszka_lyczakowska)

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zyskali ogromną sympatię widzów, którzy w dalszym ciągu śledzą ich losy za pośrednictwem mediów społecznościowych! 

Instagram

Para założyła nawet kanał na Youtubie, który nosi nazwę "Życie od pierwszego wejrzenia"! 

Instagram

 

 

 

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53