Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Agnieszka Woźniak-Starak w kolorowym swetrze
Instagram
Newsy

Agnieszka Woźniak-Starak wróci do TVN? Szczere wyznanie Edwarda Miszczaka! 

Agnieszka Woźniak-Starak wkrótce wróci do pracy w TVN?

Agnieszka Woźniak-Starak wkrótce wróci do pracy w TVN? Edward Miszczak skomentował, czy jedna z największych gwiazd stacji po rodzinnym dramacie znów pojawi się na wizji. Agnieszka Woźniak-Starak zniknęła z mediów po tragicznej śmierci ukochanego męża. Piotr Woźniak-Starak zginął w wyniku wypadku, do którego doszło 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno na Mazurach.

Przed tą tragedią Agnieszka Woźniak-Starak prowadziła "Big Brothera" i co jakiś czas pojawiała się w "Dzień Dobry TVN". Po śmierci męża gwiazda TVN zrobiła sobie przerwę w pracy, ale czy wkrótce wróci do TVN?

Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka. Jak się poznali?

Edward Miszczak o powrocie Agnieszki Woźniak-Starak do TVN

Zaledwie kilka dni temu Agnieszka Woźniak-Starak poinformowała swoich fanów na Instagramie, że wkrótce wróci do pracy! Okazało się wówczas, że Agnieszka najprawdopodobniej od marca będzie prowadzić audycje radiową w Newonce Radio. Jak ostatnio pisał magazyn "Party", na Agnieszkę cały czas czekają również koledzy z TVN. 

Uszanujemy każdą jej decyzję, ale gdyby miała ochotę wrócić do naszej stacji, drzwi są zawsze otwarte – mówiła w „Party” szefowa TVN Style Małgorzata Łupina.

Teraz "Fakt" donosi, że gdyby Agnieszka chciała wrócić, to mogłaby od września poprowadzić "Dzień Dobry TVN".

Stacja nie chce na nią naciskać, ale wszyscy wierzą, że jeszcze zobaczymy ją na antenie - zdradza informator dziennika. 

Sprawę ewentualnego powrotu Agnieszki Woźniak-Starak skomentował również Edward Miszczak! 

My jesteśmy gotowi, tak, ale to Agnieszka musi wybrać porę, kiedy będzie wiedziała, że może i chce już wrócić - przyznał dyrektor programowy TVN. 

Nowi prowadzący "Dzień Dobry TVN"

A co powiedział o zmianach w "DDTVN"? Przypominamy, że do programu dołączyli nowi prowadzący - Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Okazuje się, że to nie koniec nowości! 

Nowi prowadzący to dopiero początek zmian. Tutaj akurat była taka możliwość, że mogliśmy pochwalić się tą parą dość szybko. Ale myślę, że wszystko jeszcze przed nami. Zmian będzie bardzo dużo - w rozmowie z "Faktem" zdradził Edward Miszczak.

Chcielibyście, żeby Agnieszka Woźniak-Starak dołączyła do grona prowadzących śniadaniowe show TVN?

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak pokazała ostatni prezent, jaki kupiła dla męża "Mieliśmy go odebrać po powrocie z Mazur"

Edward Miszczak czeka na powrót Agnieszki Woźniak-Starak

Edward Miszczak na prezentacji jesiennej ramówki TVN
East News

Czy Agnieszka wróci do TVN i poprowadzi "DDTVN"?

Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej stylizacji
East News

 

Gabi Drzewiecka z kwiatami, Agnieszka Woźniak-Starak w białej koszulce
Instagram/ONS
Newsy
Czy to Agnieszka Woźniak-Starak zaproponowała Gabi Drzewiecką na swoje zastępstwo w "Big Brotherze"?
Czy to Agnieszka Woźniak-Starak zaproponowała Gabi Drzewiecką na swoje zastępstwo w "Big Brotherze"?

To już pewne. Po śmierci męża Agnieszka Woźniak-Starak nie pojawi się w kolejnej edycji programu "Big Brother". Jak poinformował ostatnio Edward Miszczak, najnowszą odsłonę reality-show poprowadzi Gabi Drzewiecka. Do tej pory 33-letnia dziennikarka przeprowadzała wywiady z gwiazdami muzyki, prowadziła imprezę sylwestrową organizowaną przez TVN oraz Top of the Top Sopot Festival 2019. Ostatnio mogliśmy ją również zobaczyć w roli prowadzącej wakacyjne wydania "Dzień Dobry TVN". Teraz przed Gabi Drzewiecką kolejne wyzwanie! Nowa gwiazda TVN zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak w programie "Big Brother". Czy to właśnie ona wskazała Gabi na swoje zastępstwo? Posłuchajcie, co zdradziła nam nowa prowadząca reality-show! Gabi Drzewiecka poprowadzi nowego "Big Brothera" Zobacz także:   Edward Miszczak nie dzwonił do Agnieszki Woźniak-Starak po śmierci Piotra. Co z jej powrotem do telewizji?

Daria Ładocha
Newsy
Express do sławy Darii Ładochy. Czy boi się porównań do Agnieszki Woźniak-Starak?
Express do sławy Darii Ładochy. Czy boi się porównań do Agnieszki Woźniak-Starak?

Ekspertka od gotowania znowu postanowiła nas zaskoczyć – wiosną zobaczymy ją w roli prowadzącej show „Ameryka Express”. Czy Daria Ładocha nie boi się porównań z Agnieszką Woźniak-Starak? Dlaczego płakała na planie? I jak radziła sobie z tęsknotą za córkami? Jest jak kolorowy ptak: ma w sobie coś takiego, że trudno od niej oderwać wzrok. Poza tym Daria Ładocha (37) to gwiazda o wielu talentach. Blogerka kulinarna i coach zdrowego żywienia – długo stawiała tylko na kuchnię: prowadzenie warsztatów, pisanie książek kucharskich, gotowanie w telewizji. Aż poczuła, że kulinaria to dla niej za mało. Dwa lata temu wygrała show „Agent. Gwiazdy 2”. A już w marcu zobaczymy ją w roli prowadzącej „Ameryka Expess” w TVN. Poniżej całość wywiadu z Darią Ładochą z magazynu "Flesz". Zobacz także:   Agnieszka Woźniak-Starak już wcześniej chciała, by Daria Ładocha zastąpiła ją w "Ameryka Express"?

Edward Miszczak o Agnieszce Woźniak-Starak
Newsy
Edward Miszczak nie dzwonił do Agnieszki Woźniak-Starak po śmierci Piotra. Co z jej powrotem do telewizji?
Edward Miszczak nie dzwonił do Agnieszki Woźniak-Starak po śmierci Piotra. Co z jej powrotem do telewizji?

Niedawno Edward Miszczak poinformował, że Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi kolejnej edycji "Big Brothera" , która rusza już 13 września w TVN 7. Zastąpi ją Gabi Drzewiecka, nowa gwiazda stacji, która do tej pory zajmowała się przeprowadzaniem wywiadów z gwiazdami ze świata muzyki. Szef TVN wierzy w to, że Agnieszka Woźniak-Starak sama będzie najlepiej wiedziała, kiedy chce wrócić do pracy. Zobaczcie, co na temat powrotu gwiazdy zdradził w rozmowie z tabloidem! Edward Miszczak o powrocie Agnieszki Woźniak-Starak do TVN Dyrektor programowy TVN w rozmowie z "Super Expressem" opowiedział, jak bardzo przeżył informację o tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka : Piotr był moim przyjacielem. Dziękuję Panu Bogu, że się nie rozpłakałem podczas prezentacji ramówkowej, kiedy dotarło do nas, co się stało. On był dla nas bliskim przyjacielem, robił dla nas „39 i pół tygodnia”, film, który ostatnio zrobiliśmy, to jedno z najpiękniejszych dzieł, jakie zostawił po sobie - mówi dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak w rozmowie z "Super Expressem". Edward Miszczak dodał też, że nie dzwonił do Agnieszki Woźniak-Starak, kiedy przeżywała tragedię związaną ze stratą męża. Doskonale wie, że to nie jest dobry moment na odbieranie mnóstwa połączeń z pytaniami, w końcu sam niedawno stracił żonę : Sam niedawno miałem pogrzeb swojej żony i to jest straszne. Człowiek musi non stop opowiadać wszystkim, którzy dzwonią, co tak naprawdę się stało. Staram się nie dzwonić. Myślę, że przyjdzie pora na to, żebyśmy się skomunikowali. Wszyscy czekamy na jej powrót - powiedział Edward Miszczak dla "Super Expressu". Na razie nie ujawniono żadnych konkretnych informacji, kiedy Agnieszka Woźniak-Starak planuje wrócić na...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner