Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z najbardziej stylowych gwiazd polskiego show-biznesu. Prowadząca "Dzień dobry TVN" ma w swojej szafie kreacje na każdą okazję. Jak sama podkreśla, kocha modę i dlatego postanowiła przekazać na aukcję WOŚP, to co lubi najbardziej - markowe torebki. Licytujący mogą kupić cztery oryginalne torebki od najlepszych domów mody.

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak oddaje drogie torby na WOŚP

Agnieszka Woźniak-Starak od lat wspiera fundacje i akcje charytatywne, w tym roku z okazji 30-lecia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazała coś naprawdę wyjątkowego.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak w najmodniejszych butach tego sezonu! Wiemy, gdzie znaleźć podobne!

Do wylicytowania są cztery piękne, a przede wszystkim unikalne torebki, których ceny wahają się od 8 tysięcy za sztukę. Na aukcji pojawią się kultowe modele takie jak: „Hourglass” od Balenciagi, „Marcie” od Chloé, „Glam Slam” od Maison Margiela oraz „Sylvie” marki Gucci.

YouTube/Charytatywni.allegro.pl

Prezenterka przyznała, że długo zastanawiała się co przeznaczyć w tym roku na WOŚP.

Zobacz także

Długo zastanawiałam się co bym chciała przekazać na WOŚP i pomyślałam, że chciałabym oddać coś co lubię. A, że lubię modę to zajrzałam do mojej szafy i pomyślałam, wiem! Coś co nie straci na wartości, jak nasze pieniądze. I są to torebki. Fajne torebki. Wybrałam zestaw, który powinien zadowolić nie jedną fashionistkę. Balenciaga zrobiona z jeansów z recyklingu, każda jest inna i niepowtarzalna. Chloé znany model, ale z frędzlami też trochę inna. Moja ukochana chyba najczęściej fotografowana torebka Maison Margieli poduszka, można się przespać w podróży. I złota, ale jakże skromna Gucci. Myślę, że to aukcja dla fashionistki albo męża, który chce kupić żonie prezent albo prezenty na cztery okazje. Torebki są w bardzo dobrym stanie, bo ja o nie dbam. Ale pomyślałam sobie, że będzie miło jak pójdą w świat - powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak.

YouTube/Charytatywni.allegro.pl
Reklama

Obecnie cena zestawu czterech unikalnych torebek to ponad 21 tysięcy złotych. Aukcje, jednak jeszcze trochę potrwają i na pewno osiągną rekordową kwotę. Jak podoba wam się prezent, który prezenterka postanowiła przekazać na licytację WOŚP?

YouTube/Charytatywni.allegro.pl
Reklama
Reklama
Reklama