Agnieszka Woźniak - Starak

Agnieszka Woźniak-Starak przegrała w sądzie! Gwiazda TVN musiała przeprosić za swoje słowa: "Poniosło mnie"

Agnieszka Woźniak - Starak

Agnieszka Woźniak-Starak musiała publicznie przeprosić mężczynę, który kilka lat temu wytoczył jej proces. Gwiazda TVN podczas relacji na InstaStories zdradziła, że przegrała walkę w sądzie dlatego teraz w sieci pojawiło się krótkie oświadczenie, w którym przeprasza biznesmena za naruszenie jego dobrego imienia i wizerunku.

Jak całą sprawę komentuje Agnieszka Woźniak-Starak?

Agnieszka Woźniak-Starak przegrała w sądzie

Agnieszka Woźniak-Starak podczas relacji w sieci przyznała, że kilka lat temu bardzo emocjonalnie zareagowała na informacje o pewnym biznesmenie, który rozpoczął sprzedaż mięs z dzikich zwierząt. Gwiazda TVN skrytykowała wówczas mężczyznę i jego pomysł na promowanie takich zwierząt jak zebry czy kangury. 

Dwa albo trzy lata temu, nie pamiętam bo to było dosyć dawno, przeczytałam gdzieś, na jakimś portalu wywiad z nijakim panem Grzegorzem, który opowiadał o swoim biznesie. Ten biznes polegał na tym, że pan Grzegorz sprzedaje mięso dzikich zwierząt: zebr, krokodyli, pytonów, kandgurów i paru innych pewnie i chce wypromować w Polsce modę na jedzenie takiego mięsa, na jedzenie np. steków z zebry. Zdenerwowałam się trochę, nie ukrywam, bo pomyślałam sobie,  że w czasach kiedy kolejne gatunki dzikich zwierząt znikają z powierzchni naszej planety, kiedy zoraz więcej tych gatunków jest zagrożonych, ktoś chce sztucznie tworzyć taką modę jeszcze w naszej szerokości geograficznej, gdzie te zwierzęta po prostu nie występują, jest bez sensu - wspominała Agnieszka Woźniak-Starak.

Gwiazda TVN przyznała, że ostro skrytykowała mężczyznę, a później sprawa trafiła do sądu.

Znacie mój stosunek do zwierząt, poniosło mnie. W krótkich żołnierskich słowach napisałam na Instagramie co myślę o panu Grzegorzu. Pan Grzegorz również się zdenerwował i poszedł do sądu, do czego miał pełne prawo. W sądzie przegrałam i zostałam zobowiązana do publikacji przeprosin - dodała w relacji. 

Na koniec relacji Agnieszka Woźniak-Starak zwróciła się do swoich fanów.

Ale mam nadzieję, że nie będziecie jeść steków z pytona.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak szczerze o tym, co działo się po śmierci jej męża Piotra. Bez psychiatry nie przeżyłaby tego

Agnieszka Woźniak-Starak przegrała w sądzie.

Agnieszka Woźniak-Starak w koszuli w kratę
Instagram

Gwiazda TVN musiała przeprosić biznemena, który promował modę na jedzenie egzotycznych zwierząt.

Agnieszka Woźniak - Starak

 

Więcej na temat Agnieszka Woźniak-Starak
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37