Agnieszka Woźniak Starak na ślubie

Agnieszka Woźniak-Starak wyznaje: "Mój mąż kocha ją ponad życie..."! O kim mowa?

Agnieszka Woźniak Starak na ślubie

 

Agnieszka Woźniak - Starak, nazywana przez niektórych "prezesową", wyszła za mąż za Piotra Staraka w 2016 roku, w pięknej Wenecji. Od tamtej pory jej życie zmieniło się o 180 stopni, a kariera nabrała tempa! Choć chroni życie prywatne, ostatnio opowiedziała o relacji z rodziną męża!

 

Agnieszka Woźniak - Starak o relacji z rodziną męża!

 

Dziennikarka, choć krytykowana jak każda kobieta, która ma męża milionera, ciężko pracuje na swoją pozycję. Niegdyś twarz TVP, teraz rozwija skrzydła w TVN. Aga prowadzi wakacyjne wydania "Dzień Dobry TVN", a już od września po raz trzeci zobaczymy ją w roli prowadzącej "Ameryka Express"! 

 

Agnieszka Woźniak - Starak nie jest jednak zbyt wylewna, jeśli chodzi o komentowanie swojego życia prywatnego. Na festiwalu Sopot Top Of The Top, podczas którego prezentowała się fenomenalnie, udzieliła wywiadu Faktowi i opowiedziała jakie ma relacje z teściami:

Mam najwspanialszych teściów na świecie! Czasami czytam, że rzekomo mam z nimi pod górkę, a w ogóle tak nie jest. Tyle dobrego, ile mnie od nich spotkało, jest naprawdę niesamowite. Patrzę na nich z bardzo dużym podziwem, robią świetne rzeczy.

 

Okazuje się, że w życiu Piotrka jest jeszcze jedna kobieta, którą mężczyzna kocha nad życie... jego siostra!

Bardzo się też lubimy z siostrą Piotrka, Julką. Ona nie mieszka w Polsce, więc się tak często nie widujemy. Ale dużo podróżuje, więc czasami mamy okazję się gdzieś złapać. Julka ma bardzo silną relację z Piotrkiem. Mój mąż kocha ją ponad życie, bo jakby nie było, to jego młodsza siostra. Bardzo mi się podoba to, że są ze sobą bardzo blisko – czytamy w Fakcie.

 

Polecamy: Zaskakujące wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak! "Jest mała Aga Szulim. Moi rodzice mają nową córeczkę"


Aga jest jedną z ulubienic dyrektora programowego - Edwarda Miszczaka

Marcin Prokop pomylił nazwisko Agnieszki Woźniak Starak

 

Agnieszka i Piotr Woźniakowie Starakowie z ochroniarzem chodzą po Sopocie

Więcej na temat Agnieszka Woźniak-Starak
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04