Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi kolejnej edycji programu "Ameryka Express", a jej miejsce zajęła Daria Ładocha. Wygląda jednak na to, że prezenterka namawiała uczestniczkę programu "Agent Gwiazdy" do przejęcia jej roli, na długo przed tragicznymi wydarzeniami, jakie miały miejsce w jej życiu. W rozmowie z "Fleszem" Daria Ładocha wyjawiła szczegóły na ten temat.

Reklama

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy? Pojawiły się pierwsze doniesienia!

Agnieszka Woźniak-Starak chciała, aby to Daria Ładocha ją zastąpiła?

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża wycofała się z życia publicznego oraz obowiązków zawodowych. Bardzo szybko było wiadomo, że prezenterka nie poprowadzi swojego ukochanego programu "Big Brother", a jej miejsce zajęła Gabi Drzewiecka. Informacje o zmianie gospodyni w programie "Ameryka Express" pojawiły się natomiast stosunkowo niedawno i okazało się, że to Daria Ładocha zajmie miejsce Agnieszki Woźniak-Starak.

Jednak jak przyznała we "Fleszu" uczestniczka "Agent Gwiazdy", już wcześniej rozmawiała z Agnieszką Woźniak-Starak o tym, aby zawalczyła o rolę prowadzącej w programie "Ameryka Express".

Poprzeczka została postawiona wysoko! Agnieszka to wspaniała dziennikarka, piękna i mądra kobieta. Czułam więc, że oczekiwania są wobec mnie co najmniej takie, by było tak samo dobrze (...) Agnieszka rok temu, podczas prezentacji ramówki TVN, powiedziała mi, że rezygnuje z prowadzenia "Ameryki Express" i że mam o co zawalczyć. Potem w jej życiu wydarzyła się ogromna tragedia, dlatego uznałam, że nie ma sensu zawracać Agnieszce głowy wyjazdem i programem - wyznała w rozmowie z "Fleszem" Daria Ładocha.

Ponadto Daria Ładocha przyznała, że nie prowadziła żadnej walki o miejsce prowadzącej program "Ameryka Express", a jedynie wyraziła wolę objęcia tej funkcji.

Zobacz także

Walka to za duże słowo, ale faktycznie, nie czekałam, aż ktoś się domyśli. Sama się zgłosiłam, ponieważ poczułam, że ten program to kwintesencja moich pasji - powiedziała Daria Ładocha.

O tym jak poradzi sobie Daria Ładocha w roli prowadzącej program "Ameryka Express" dowiemy się już niebawem. Niemniej jednak poprzeczka jest zawieszona bardzo wysoko, a oczekiwania wobec Darii ogromne! Oczywiście trzymamy mocno kciuki za nową gospodynię programu "Ameryka Express" i jesteśmy pewni, że da z siebie wszystko!

East News

Daria Ładocha dała się poznać jako energiczna i żywiołowa osoba w programie "Agent Gwiazdy"! Jaką prowadzącą będzie w programie "Ameryka Express"?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama