Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Agnieszka Włodarczyk płacze w telewizji
mat. prasowe
Newsy

Włodarczyk nie wytrzymała na wizji: Ciężko być twardą i mówić "damy radę"

Zalana łzami aktorka w poruszającym wyznaniu

Nowy program TVP "Przygarnij mnie" od samego początku wzbudzał wiele emocji. Według zasad show gwiazdy mają za zadanie przygarnąć psa ze schroniska i nauczyć go kilku sztuczek, które później w studiu telewizyjnym ocenia jury. Już od pierwszego odcinka uczestnicy nie mogli powstrzymać łez, kiedy musieli odwiedzić bezdomne zwierzęta w schronisku. Zobacz: Pierwsze fragmenty nowego programu TVP o psach. Zawadzka cała we łzach

W telewizyjnym show bierze udział m.in. Agnieszka Włodarczyk. Aktorka słynie z miłości do zwierząt i głośno walczy o ich prawa. Okazuje się jednak, że uczestnictwo w "Przygarnij mnie" jest dla niej ogromnym wyzwaniem. Włodarczyk, która zaadoptowała 6-letnią Tośkę, ma wielki kłopot ze swoją podopieczną. Suczka aktorki od samego początku była wycofana i bardzo lękliwa. Niestety, w najnowszym odcinku show dowiemy się, że problemy Tośki spotęgowały wydarzenia, które miały miejsce pod domem Agnieszki Włodarczyk. Sytuacja wyraźnie przerosła gwiazdę, która nie mogła powstrzymać łez na wizji.

- Ciężko być twardą i mówić: "Tosia, damy radę", kiedy po prostu widzę, że ona... Że ona mnie nie potrzebuje- wyznała zapłakana Włodarczyk.


O tym co się wydarzyło pod domem Agnieszki Włodarczyk i czy celebrytka dostrzeże szansę na pomoc Tosi dowiemy się już w najbliższym odcinku programu w TVP2.

Będziecie oglądać?

Zobacz na Polki.pl: Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk: To koniec związku?Gwiazdy z psami w "Pytaniu na Śniadanie":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Włodarczyk i Katarzyna Skrzynecka w Tańcu z Gwiazdami 11 lat temu
ONS
Newsy
Włodarczyk pokazała zdjęcia ze Skrzynecką sprzed 11 lat: Dzisiaj mogłybyśmy tak się wybrać na obciach-party
Obie panie mocno opalone na planie Tańca z Gwiazdami

Agnieszka Włodarczyk pojawiła się już w prawie wszystkich najważniejszych programach rozrywkowych w Polsce. Udało jej się wygrać show "Jak oni śpiewają", a w "Gwiazdy tańczą na lodzie" iraz "Twoja Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Już od 29 marca będziemy mogli oglądać ja w  "Przygarnij mnie" na TVP 2. Przypomnijmy: Włodarczyk i Zawadzka gwiazdami nowego show TVP 2! Nie zabraknie innych znanych nazwisk Mało kto pamięta również, że Agnieszka, wraz z Katarzyną Skrzynecką brały udział w pierwszej edycji "Tańca z Gwiazdami", kiedy to show emitował TVN. Na Facebooku Włodarczyk pojawiło się kilka zdjęć z planu programu, które dziś wywołują uśmiech na twarzy. Aktorka zdaje sobie sprawę  z tego, że nie wyglądała wówczas korzystnie: No muszę przyznać,że pierwsza edycja TZG w 2005r była delikatnie mówiąc kolorowa( mówię również o kolorze mojej skóry:)). Dzisiaj mogłybyśmy tak się wybrać na obciach-party:) Ale Andrzej Nejman fajnie wyglądał prawda? - pisze Fanpage "Stare zdjęcia polskich celebrytów" ma kolejny, gotowy materiał. Zobacz: Agnieszka Włodarczyk kupuje na przecenach. Ma swoje powody Agnieszka Włodarczyk na konferencji:  

Agnieszka Włodarczyk i Marcelina Zawadzka w nowym show TVP
ONS
Newsy
Włodarczyk i Zawadzka gwiazdami nowego show TVP 2! Nie zabraknie innych znanych nazwisk
Znamy jury i prowadzących

Kilka dni temu informowaliśmy Was, że Agnieszka Włodarczyk stara się o rolę w nowym serialu TVN. Niestety, na castingu lepsza okazała się Anna Czartoryska, która ostatecznie otrzymała angaż. Przypomnijmy: Włodarczyk miała być nową twarzą TVN. Przegrała na castingu z gwiazdą Polsatu Dla Agnieszki jednak nic straconego. Jak informują wirtualnemedia.pl aktorka wraz z innymi gwiazdami weźmie udział w nowym show TVP - "Przygarnij mnie", w którym gwiazdy opiekują się zaadaptowanymi przez nie psami. Obok Agnieszki w programie pojawią się: Marcelina Zawadzka, Leszek Stanek, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Rafał Mroczek, Dawid Zawadzki i Kamil Nosel. Zmagania uczestników oceniać będzie trzyosobowe jury: Olga Frycz, Michał Olszański oraz Sylwester Wardęga. Gospodynią show będzie Marzena Rogalska. Gwiazda, która wygra odcinek, przekaże zapas karmy oraz produktów do ochrony przeciwpasożytniczej dla psów dla wybranego schroniska. Zwycięzca całej serii wskaże schronisko, które otrzyma nagrodę, która poprawi zupełnie los zwierząt we wskazanym miejscu. Będzie hit? Zobacz: "Celebrity Splash" to niebezpieczny program. Boleśnie przekonała się o tym Ola Ciupa Gwiazdy na ramówce TVP:

Olga Frycz o seksie
ONS
Newsy
Frycz szczerze opowiedziała o życiu w rodzinnym domu: Kąpaliśmy się razem w wannie
Jej rodzice są bardzo liberalni

Olga Frycz rzadko bywa na salonach i niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Dużym zaskoczeniem był więc jej udział w programie "Przygarnij mnie", który traktuje o adopcji psów. Zobacz:  Gwiazdy nowego programu TVP "Przygarnij mnie" na konferencji Ostatnio jednak zrobiła wyjątek. Aktora udzieliła obszernego wywiadu i dużo powiedziała o swojej prywatności. Dużym zaskoczeniem były słowa gwiazdy na temat stylu życia jej rodziny. Olga Frycz przyznała, że ona i jej rodzice byli hipisami i nie wstydzili się nagości. To bardzo odważne wyznanie, zwłaszcza, że takie podejście w większości polskich domów jest nie do pomyślenia. Frycz z kolie opowiedziała o tym bez skrępowania: Byliśmy hipisami. Chodziliśmy po domu na golasa. N ie było pieniędzy, więc w ramach oszczędności kąpaliśmy się razem w wannie. Na raty oczywiście. Trójkami. Nie wszyscy naraz. Gdy oglądaliśmy filmy, gdzie były sceny erotyczne, mama nie kazała nam zasłaniać oczu. Po prostu wszystko wchłanialiśmy z rodzeństwem naturalnie. A tego, czego mama nie powiedziała wprost, dowiedzieliśmy się na koloniach lub od starszych znajomych z wakacji - wyznała w Grazii.  Zaskoczeni? Zobacz:  Gwiazdy z psami w Pytaniu na śniadanie. Włodarczyk, Frycz i Królikowska promują nowe show     Olga Frycz i inne gwiazdy przed studiem TVP:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner