Agnieszka Włodarczyk w końcu pokazała swojego partnera! Piękne zdjęcie z nieziemsko przystojnym mężczyzną aktorka opublikowała na swoim Instagramie. W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo życzeń i komplementów od fanów. Zobaczcie sami kim jest i jak wygląda miłość Agnieszki Włodarczyk!

Reklama

Zobacz także: Eko-gwiazdy. Włodarczyk ubiera się w second handach, a Piróg zrezygnował z samochodu. Ale przebił ich ktoś inny!

Agnieszka Włodarczyk pokazała swojego partnera!

Wszystko wskazuje na to, że Agnieszka Włodarczyk w końcu odnalazła szczęście w miłości! Do tej pory jej życie uczuciowe było dość burzliwe, a aktorka ma za sobą kilka związków. Jednym z jej najgłośniejszych romansów był oczywiście ten z Mikołajem Krawczykiem, byłym partnerem Anety Zając. Ta relacja przetrwała 4 lata.

W ostatnim czasie Agnieszka Włodarczyk nie zdawała relacji ze swojego życia prywatnego, a w swoich mediach społecznościowych, skupiała się głównie za aktywności związanej z jej karierą zawodową i podróżami. Ale teraz to się zmieniło! Gwiazda właśnie pochwaliła się pięknym zdjęciem z nowym partnerem. Tego chyba nie spodziewali się nawet sami fani! Kim zatem jest nowa miłość Agnieszki Włodarczyk?

Partnerem aktorki jest Robert Karaś. To utytułowany sportowiec - jest mistrzem i rekordzistą świata w triathlonie! Karaś co roku bierze udział w organizowanych na Hawajach prestiżowych zawodach Ironman. Są to wyścigi, w których trzeba zmierzyć się w pływaniu, jeździe na rowerze oraz bieganiu. Ponadto ma na swoim koncie naprawdę mnóstwo innych osiągnięć sportowych!

Zobacz także

- Fajny jest i szacun za jego dokonania! ????✌️

- Piękna z was para❤️

- O jak fajnie❤️❤️❤️ życzę dużo szczęścia ????

- Brawo❤️gratuluję... To musi się udać❤️❤️❤️❤️ - piszą fani gwiazdy.

Widać, że para jest ze sobą bardzo szczęśliwa! Zobaczcie zatem, jak wygląda nowy partner Agnieszki Włodarczyk!

Przystojny?

Agnieszka Włodarczyk w końcu znalazła szczęście w miłości! Aktorka od dawna nie ujawniała szczegółów ze swojego życia prywatnego. Teraz w końcu postanowiła pochwalić się swoim partnerem na Instagramie!

East News

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama