Agnieszka Włodarczyk kręcone włosy
Instagram

Agnieszka Włodarczyk pokazała swojego ukochanego! Jest nieziemsko przystojny!

Agnieszka Włodarczyk kręcone włosy
Instagram

Agnieszka Włodarczyk w końcu pokazała swojego partnera! Piękne zdjęcie z nieziemsko przystojnym mężczyzną aktorka opublikowała na swoim Instagramie. W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo życzeń i komplementów od fanów. Zobaczcie sami kim jest i jak wygląda miłość Agnieszki Włodarczyk! 

Zobacz także: Eko-gwiazdy. Włodarczyk ubiera się w second handach, a Piróg zrezygnował z samochodu. Ale przebił ich ktoś inny!

Agnieszka Włodarczyk pokazała swojego partnera! 

Wszystko wskazuje na to, że Agnieszka Włodarczyk w końcu odnalazła szczęście w miłości! Do tej pory jej życie uczuciowe było dość burzliwe, a aktorka ma za sobą kilka związków. Jednym z jej najgłośniejszych romansów był oczywiście ten z Mikołajem Krawczykiem, byłym partnerem Anety Zając. Ta relacja przetrwała 4 lata. 

W ostatnim czasie Agnieszka Włodarczyk nie zdawała relacji ze swojego życia prywatnego, a w swoich mediach społecznościowych, skupiała się głównie za aktywności związanej z jej karierą zawodową i podróżami. Ale teraz to się zmieniło! Gwiazda właśnie pochwaliła się pięknym zdjęciem z nowym partnerem. Tego chyba nie spodziewali się nawet sami fani! Kim zatem jest nowa miłość Agnieszki Włodarczyk? 

Partnerem aktorki jest Robert Karaś. To utytułowany sportowiec - jest mistrzem i rekordzistą świata w triathlonie! Karaś co roku bierze udział w organizowanych na Hawajach prestiżowych zawodach Ironman. Są to wyścigi, w których trzeba zmierzyć się w pływaniu, jeździe na rowerze oraz bieganiu. Ponadto ma na swoim koncie naprawdę mnóstwo innych osiągnięć sportowych! 

- Fajny jest i szacun za jego dokonania! 👍✌️

- Piękna z was para❤️

- O jak fajnie❤️❤️❤️ życzę dużo szczęścia 🥰

- Brawo❤️gratuluję... To musi się udać❤️❤️❤️❤️ - piszą fani gwiazdy. 

Widać, że para jest ze sobą bardzo szczęśliwa! Zobaczcie zatem, jak wygląda nowy partner Agnieszki Włodarczyk! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

Post udostępniony przez Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial)

Przystojny?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Karaś (@robert_karas_teamkaras)

 

Agnieszka Włodarczyk w końcu znalazła szczęście w miłości! Aktorka od dawna nie ujawniała szczegółów ze swojego życia prywatnego. Teraz w końcu postanowiła pochwalić się swoim partnerem na Instagramie! 

Agnieszka Włodarczyk
East News

 

 

Więcej na temat Agnieszka Włodarczyk
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39