Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Agnieszka Wesołowska w Na językach zamiast Boskiego Adriana
ONS/AKPA
Newsy

Szulim ma nową reporterkę w swoim show. "Boskiego Adriana" zastąpi znana celebrytka

Kto to jest?

Agnieszka Szulim jest flagową twarzą stacji TVN. Prowadzi nie tylko "Na językach", ale i "Stylowy magazyn" w TVN Style. Na ostatniej ramówce to ona wzbudziła największe zainteresowanie. Nad prezenterką rozpływają się również inne gwiazdy. Przypomnijmy: Szelągowska po rozstaniu imprezuje z Szulim. Nam zdradziła kulisy nocnych wypadów

Nie tylko w życiu prywatnym Agnieszki zaszły ostatnio wielkie zmiany, ale i w zawodowym. Według Nocoty, okazuje się, że w programie "Na językach" nie zobaczymy już "boskiego Adriana", który chodził na imprezy i rozmawiał z celebrytami. Jego funkcję przejęła zaś... Agnieszka Wesołowska, znana wszystkim jako żona Kuby Wesołowskiego, a prywatnie przyjaciółka Szulim.

Zetknęła się już z profesjonalnym dziennikarstwem, a "Na językach" jest dla niej szansą aby nie uchodzić już tylko za żonę znanego aktora i przyjaciółkę Anny Lewandowskiej.

Będziecie oglądać?

Zobacz: Lewandowska zmieniła dietę Wesołowskiej. Agnieszka zrezygnowała z wielu przysmaków

Agnieszka Wesołowska na imprezie Somersby


Agnieszka Szulim na prezentacji wiosennej ramówki TVN Style 2015


Agnieszka Szulim na ramówce TVN Style:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Szulim o swoich zawodowych planach
Newsy
Agnieszka Szulim dostanie kolejny program w TVN?! "Będzie bliżej Azja Express..."
Agnieszka Szulim dostanie kolejny program w TVN?! "Będzie bliżej Azja Express..."

Agnieszka Szulim planuje kolejny program ze swoim udziałem. Dziennikarka, którą już we wrześniu zobaczymy w roli prowadzącej nowe show "Azja Express", zdradziła, kiedy wróci do stacji TVN Style i dlaczego w jesiennej ramówce zabraknie "Na językach" i "Stylowego magazynu" z jej udziałem. Agnieszka Szulim w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl przyznała, że nowy program w TVN Style poprowadzi dopiero wiosną przyszłego roku. Moja współpraca z TVN Style się nie kończy. Jestem umówiona z Małgorzatą Łupiną (zastępca dyrektora programowego ds. kanałów tematycznych TVN), że będziemy pracować nad nowym formatem. Teraz chciałabym złapać oddech i bardzo dobrze przemyśleć to, co chcę robić dalej  - przyznała Agnieszka Szulim. Mam kilka pomysłów na program w TVN Style. Na pewno będzie on bliżej „Azja Express” niż „Na językach”. Staram się myśleć o formacie, który jest w zgodzie z tym, co mnie interesuje, ale także z polityką stacji. Żałujecie, że programy "Na językach" i "Stylowy magazyn" prowadzone przez Agnieszkę Szulim nie pojawią się w jesiennej ramówce TVN i TVN Style?   Zobacz także: Niewykorzystany urlop wypoczynkowy przy zmianie pracy   Agnieszka Szulim wróci do TVN Style wiosną przyszłego roku. Gwiazda TVN szykuje już nowy program ze swoim udziałem.

Agnieszka Szulim z różowymi ustami
Newsy
Agnieszka Szulim dostanie nowy program! Czy "Na językach" zniknie z anteny TVN?
Agnieszka Szulim dostanie nowy program! Czy "Na językach" zniknie z anteny TVN?

Agnieszka Szulim dostanie nowy program w TVN, ale dopiero trwają nad nim prace. Szulim nie pojawiła się na wiosennej ramówce stacji, wyjechała z narzeczonym Piotrem Woźniakiem-Starakiem na rejs niespodziankę. Zapytaliśmy Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego TVN, co szykuje dla swojej jednej z największych gwiazd. Agnieszka jest teraz za granicą, ale będzie miała nowy program, już nad tym myślimy. Ale to nie znaczy, że "Na językach" zniknie z anteny, ten program ma stałą widownie. Szykujemy też kolejną edycję "Aplauz, Aplauz" z Agnieszką na jesień. A nowy program... mogę powiedzieć tylko tyle, że to będzie rozrywka - mówi Party.pl Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN. "Na językach" trwa już kolejny sezon, a w tej ramówce stacji  Agnieszka Szulim nie ma żadnego nowego programu, dlatego mogła sobie pozwolić na nieobecność. Za to jesień zapowiada się dla dziennikarki pracowicie. Ciekawe, czy już wtedy będzie po ślubie z Piotrem Woźniakiem-Starakiem? Podobno data została wyznaczona na sierpień. A na ramówce pojawiły się plotki, że może właśnie Szulim i Starak teraz wyjechali wziąć na wakacjach ślub :).   Zobacz także: Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak biorą ślub na zamku krzyżackim w Gniewie? Szulim odpowiada...   Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak po hucznych zaręczynach mniej udzielają się publicznie. Ostatnie wspólne zdjęcie pokazali z Sylwestra.   Agnieszka Szulim od dwóch lat prowadzi program "Na językach" w TVN. Ostatnio zadebiutowała w dziecięcym show "Aplauz, Aplauz" jako gospodyni.   Agnieszka Szulim ma też program w TVN Style "Stylowy magazyn".

Karolina Korwin Piotrowska dogryza Agnieszce Szulim
ONS
Newsy
Na językach: Korwin znowu dogryza Szulim: Masz parcie na karierę
Jak zawsze nie brakowało emocji

Program "Na językach" cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Prowadząca i dziennikarze siedzący za stołem dostarczają wielu emocji komentując wydarzenia ostatniego tygodnia. Zobacz:  Na językach: Szulim krytykuje Tusk: Stylizacje ma nijakie. Korwin: Ale nie ma bogatego chłopaka W ostatnim odcinku Agnieszka Szulim pokazała się widzom w nieco innej odsłonie. Dziennikarka wyglądała na kilkanaście kilogramów większą, ale już dzisiaj uspokoiła internautów i widzów, że to tylko charakteryzacja mająca na celu pokazać fanom programu jak to się robi w filmach. W "Na językach" wyemitowano materiał, w którym pokazano jak ta metamorfoza powstała. Dumna z siebie prezenterka zadała pytanie swoim gościom, na które od razu zareagowała niezawodna Karolina Korwin Piotrowska : Szulim: Doceniacie moje poświęcenie? Wiecie ile to zrywałam z twarzy? 4 godziny! 2 godziny siedziałam w wannie. Nie dało się tego zmyć niczym, odklejałam, próbowałam chyba wszystkim... Korwin Piotrowska: Ty to jednak musisz mieć parcie na karierę, żeby się godzić na coś takiego... Jak Wam się podobała Agnieszka w poprzednim odcinku? Zobacz:  Szulim pochwaliła się prezentem od ukochanego z okazji Dnia Kobiet. Wiele osób może zdziwić     Korwin Piotrowska na ramówce TVN Style:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner