Agnieszka Szulim w aucie
Newsy

Agnieszka Szulim rozbiła jaguara narzeczonego! "To jedno z jego ulubionych aut"

Jak doszło do wypadku?

Agnieszka Szulim rozbiła samochód narzeczonego Piotra Woźniaka-Staraka! Okazuje się, że gwiazda TVN wjechała stylowym jaguarem w tył srebrnej toyoty prowadzonej przez inną kobietę. Dziennikarka w rozmowie z Faktem przyznała, że do kolizji doszło z jej winy. Do stłuczki doszło na ulicach Warszawy, kiedy prowadząca "Na językach" wracała z siedzimy TVN.

To była drobna stłuczka, na szczęście nic się nie stało. Trafiłam na bardzo miłą dziewczynę, która wykazała ogromne zrozumienie dla mojego gapiostwa- przyznała Agnieszka Szulim.

Tabloid pokazał zdjęcia z kolizji z udziałem narzeczonej Piotra Woźniaka-Staraka. Pomimo zapewnień gwiazdy, że była to drobna stłuczka wyraźnie widać, że auto dziennikarki ma dość poważne uszkodzenia: wgnieciony zderzak, podniesiona maska samochodu. Według informacji Faktu, rozbite auto jest warte mniej niż 50 tysięcy złotych, ale Piotr Woźniak-Starak ma do niego ogromny sentyment i jest jednym z jego ulubionych samochodów.

Ciekawe czy milioner będzie równie wyrozumiały dla Agnieszki Szulim, jak kobieta w którą uderzyła? ;)

 

Zobacz także: Dlaczego Agnieszka Szulim przerwała przygotowania do ślubu? Wiemy, kto przejął jej obowiązki!

 

Agnieszka Szulim miała wypadek na ulicach Warszawy.

Dziennikarka rozbiła auto narzeczonego.

 

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak odwołali ślub?
ONS
Newsy
Ślub Szulim i Staraka odwołany?! Sensacyjne doniesienia tabloidu: "W tym związku już nie ma miłości"
Jaka jest prawda?

Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka został odwołany?! Według sensacyjnych doniesień Super Expressu szykowana od kilku miesięcy uroczystość nie odbędzie się - co więcej związek gwiazdy TVN i milionera ma przechodzić poważny kryzys. Informator tabloidu podający się za przyjaciela pary twierdzi bowiem, że dziennikarka nie pasuje do rodziny swojego narzeczonego... Szulim nie pasuje do tej rodziny. Tam każdy jest poważanym biznesmenem, a ona? Skandalistka z TVN, jakieś szarpanki z Dodą, jakieś konflikty z innymi gwiazdami, zamiłowanie do imprez... To ma być żona poważnego biznesmena? - stwierdza tajemnicze źródło SE.  I co z tego, że się jeszcze razem pokażą? W tym związku już nie ma miłości, na naszych oczach rozpada się, zanim na dobre wystartował. Ciężko jest nam uwierzyć w doniesienia tabloidu zwłaszcza, że jeszcze w kwietniu Agnieszka Szulim pokazała jaką niespodziankę przygotował Piotr Woźniak-Starak z okazji jej urodzin. Miesiąc wcześniej z kolei Fakt donosił, że gwiazda TVN wręcz "skradła serca" rodziców narzeczonego, którzy już marzą o tym, żeby Agnieszka urodziła im wnuki.   Myślicie, że Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak skomentują sensacyjne doniesienia prasy?   Zobacz także: Agnieszka Szulim rozbiła jaguara narzeczonego! "To jedno z jego ulubionych aut"   Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak odwołali ślub?!   Sensacyjne doniesienia tabloidu dotyczące związku gwiazdy TVN i milionera.

Agnieszka Szulim w czarnych spodniach i kurtce
Newsy
Agnieszka Szulim unika wywiadów i zdjęć z ukochanym. Dlaczego chce zniknąć z mediów?
Agnieszka Szulim unika wywiadów i zdjęć z ukochanym. Dlaczego chce zniknąć z mediów?

Ostatnio Agnieszkę Szulim rzadko można spotkać na warszawskich salonach. Gwiazda pojawia się sporadycznie i tylko na wybranych imprezach, w dodatku coraz częściej bez narzeczonego Piotra Woźniaka-Staraka u boku. Podobno dziennikarka przestała rozmawiać też z dziennikarzami i odrzuca zaproszenia do udziału w sesjach zdjęciowych do magazynów kobiecych. Dlaczego tak się stało? Według informacji, do których dotarł "Flesz" Szulim chce się wyciszyć po niedawnej medialnej wojnie z Dorotą Rabczewską , która skończyła się w sądzie. Konflikt z Dodą kosztował Agnieszkę sporo nerwów, ale też... negatywnie odbił się na jej wizerunku medialnym, co rzekomo nie spodobało się władzom TVN . Ale nie chodzi tylko o to! Agnieszka specjalnie usunęła się w cień, żeby w spokoju zacząć przygotowania do ślubu z Piotrem, który odbędzie się już w wakacje - tłumaczy znajomy Szulim. Po co więc dziennikarka wzięła urlop na cały styczeń? Chce wykorzystać go na wypoczynek z ukochanym Piotrem Woźniakiem-Starakiem i... przygotowania do wesela .   Zobacz także: Co połączyło Agnieszkę Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka?   Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak. Agnieszka Szulim  

Agnieszka Szulim zostanie mamą?
ONS
Newsy
Rodzice Piotra Woźniaka-Staraka chcą, żeby Agnieszka Szulim urodziła im wnuka?! Sensacyjne doniesienia tabloidu
Czy Szulim zdecyduje się na dziecko?

Rodzice Piotra Woźniaka-Staraka chcą, żeby Agnieszka Szulim jak najszybciej została mamą?! Według doniesień Faktu, rodzina narzeczonego gwiazdy TVN marzy o wnuku. Znajoma Szulim w rozmowie z tabloidem przyznała, że rodzice milionera są zachwyceni przyszłą synową. Agnieszka skradła ich serce. Uważają, że ona i Piotrek będą wspaniałymi rodzicami. A im bardzo zależy na dziedzicu ich fortuny wynoszącej trzy miliardy złotych - pisze Fakt. Oczekiwania rodziców narzeczonego Agnieszki Szulin ponoć nieco ją przerażają. Dziennikarka do tej pory nie myślała o tak szybkim powiększeniu rodziny - zwłaszcza, że Starakowie mają konkretne wymagania. Według tych doniesień chcą, żeby Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak mieli syna. Czuje na sobie wielką presję, boi się zawieść oczekiwania. Jak zdarzy się im dziewczynka, to dziadkowie też będą zachwyceni. Agnieszka boi się jednak, że dopóki Piotrek nie doczeka się syna, który kiedyś przejmie imperium, to ten temat będzie ciągle wracał w rodzinnych rozmowach. Przypominamy, że już w sierpniu ma odbyć się ślub pary. Uroczystość planowana jest w rezydencji Staraków na Mazurach. Czy po ślubie młoda para zdecyduje się na dzieci?   Zobacz także: Agnieszka Szulim ma dość pracy w show-biznesie? "Nie chciałabym męczyć ani siebie,  ani innych"   Agnieszka Szulim urodzi syna?   Gwiazda TVN spełni marzenia przyszłych teściów o wnuku?

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner