Kiedy kilka tygodni temu Agnieszka Szulim na Instagramie wstawiła zdjęcie z małym dzieckiem, z podpisem "trenuję", w mediach zawrzało. Pojawiły się pytania czy prezenterka przypadkiem nie poinformowała właśnie o chęci posiadania dziecka. Gwiazda TVN wiele razy mówiła, że nie odczuwa potrzeby bycia mamą, jednak teraz kiedy związana jest z Piotrem Wożniakiem-Starakiem wszyscy zastanawiają się, czy Szulim jednak zdecyduje się na dziecko. Zobacz: Agnieszka Szulim jest w ciąży? Gwiazda dodała wymowne zdjęcie

Reklama

Na krążące w mediach pytania dotyczące dziecka Agnieszka Szulim odpowiedziała w „Fakcie”. Czy dziennikarka zmieniła zdanie w kwestii macierzyństwa?

Zmienię, nie zmienią, na pewno nie zamierzam o tym informować mediów, ani się z tego tłumaczyć. Już dawno wyrosłam z poczucia, że muszę się spowiadać z tak osobistych spraw. Ale to nie jest tak, że kontakt z dziećmi jest mi obcy. Wręcz przeciwnie.

Wygląda więc na to, że nawet jeśli Agnieszka Szulim będzie chciała zostać mamą, to weźmie przykład z Pauliny Krupińskiej i nie będzie publicznie chwalić się swoim szczęściem.

Reklama

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama