Agnieszka Szulim nie pojawi się na ramówce TVN
Newsy

TYLKO U NAS: Agnieszka Szulim nie pojawi się na ramówce TVN!? Wszystko przez wyjazd z Piotrem!

TYLKO U NAS: Agnieszka Szulim nie pojawi się na ramówce TVN!? Wszystko przez wyjazd z Piotrem!

Agnieszka Szulim nie pojawi się na ramówce TVN? To bardzo prawdopodobne. Dlaczego? Wszystko przez romantyczny rejs, w jaki zabrał ją ukochany, Piotr Woźniak-Starak. Para zaplanowała aż 2 tygodnie odpoczynku, dlatego dziennikarka być może nie zdąży wrócić na konferencję jej stacji, która już 21 stycznia w Warszawie!

Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka. Jak się poznali?

Ramówka TVN bez Agnieszki Szulim?

Agnieszka pojawia się na ramówkach TVN prawie od początku, odkąd pracuje w stacji. W tym sezonie promuje kolejną edycję "Na językach", ale jak udało nam się dowiedzieć, gwiazda być może nie pojawi się na konferencji, która już w najbliższy czwartek, 21 stycznia. A to wszystko przez romantyczną podróż! Piotr Woźniak-Starak zabrał Agnieszkę na dwutygodniowy rejs. Czy para zdąży wrócić przed prezentacją wiosennej oferty? Tego na razie nie wiemy. Liczymy jednak na obecność Szulim, która zazwyczaj potrafi przyćmić inne gwiazdy!

 

Zobacz także: Wiemy, kiedy odbędzie się ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka!

 

Agnieszka Szulim nie pojawi się na ramówce TVN?

Agnieszka Szulim w sukience we wzory
ons.pl

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak planują ślub

Agnieszka Szulim, Piotr Woźniak-Starak
Instagram

Agnieszka Szulim poprowadzi kolejny sezon "Na językach"

Agnieszka Szulim z torbą czarną na pasku w czarnej marynrace i spodniach, białej koszulce
ons.pl

Ramówka TVN
ONS.pl
Newsy
Chylińska, Kożuchowska, Sablewska, Prokop na wiosennej ramówce TVN. Kto jeszcze się zjawił? ZDJĘCIA
Chylińska, Kożuchowska, Sablewska, Prokop na wiosennej ramówce TVN. Kto jeszcze się zjawił? ZDJĘCIA
Agnieszka Szulim z różowymi ustami
Newsy
Agnieszka Szulim dostanie nowy program! Czy "Na językach" zniknie z anteny TVN?
Agnieszka Szulim dostanie nowy program! Czy "Na językach" zniknie z anteny TVN?

Agnieszka Szulim dostanie nowy program w TVN, ale dopiero trwają nad nim prace. Szulim nie pojawiła się na wiosennej ramówce stacji, wyjechała z narzeczonym Piotrem Woźniakiem-Starakiem na rejs niespodziankę. Zapytaliśmy Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego TVN, co szykuje dla swojej jednej z największych gwiazd. Agnieszka jest teraz za granicą, ale będzie miała nowy program, już nad tym myślimy. Ale to nie znaczy, że "Na językach" zniknie z anteny, ten program ma stałą widownie. Szykujemy też kolejną edycję "Aplauz, Aplauz" z Agnieszką na jesień. A nowy program... mogę powiedzieć tylko tyle, że to będzie rozrywka - mówi Party.pl Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN. "Na językach" trwa już kolejny sezon, a w tej ramówce stacji  Agnieszka Szulim nie ma żadnego nowego programu, dlatego mogła sobie pozwolić na nieobecność. Za to jesień zapowiada się dla dziennikarki pracowicie. Ciekawe, czy już wtedy będzie po ślubie z Piotrem Woźniakiem-Starakiem? Podobno data została wyznaczona na sierpień. A na ramówce pojawiły się plotki, że może właśnie Szulim i Starak teraz wyjechali wziąć na wakacjach ślub :).   Zobacz także: Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak biorą ślub na zamku krzyżackim w Gniewie? Szulim odpowiada...   Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak po hucznych zaręczynach mniej udzielają się publicznie. Ostatnie wspólne zdjęcie pokazali z Sylwestra.   Agnieszka Szulim od dwóch lat prowadzi program "Na językach" w TVN. Ostatnio zadebiutowała w dziecięcym show "Aplauz, Aplauz" jako gospodyni.   Agnieszka Szulim ma też program w TVN Style "Stylowy magazyn".

Piotr Starak, Agnieszka Szulim
ONS
Newsy
U Agnieszki Szulim Walentynki trwają cały rok. Piotr Woźniak-Starak mówi o narzeczonej: "piekniejsza niż zachód" ZDJĘCIE
Kolejny romantyczny wypad z narzeczonym

Piotr Woźniak-Starak wrzucił zdjęcie swojej ukochanej narzeczonej Agnieszki Szulim na tle zachodzącego słońca i stwierdził, że jest piękniejsza niż widok za nią. Piękniejsza niż zachód - napisał na Instagramie. Para znowu jest na romantycznym wyjeździe. Jedno trzeba przyznać: u Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka Walentynki trwają cały rok. Piotr nazywa Szulim pieszczotliwie swoją księżniczką i jest w niej zakochany po uszy.       Para od świąt jest cały czas w podróży, dlatego Agnieszki nie było na ramówce TVN. Ukochany porwał ją na niezapomniany rejs. Potem Agnieszka wróciła, nagrała ujęcia do programów i znowu jej nie ma, bo spędza czas z narzeczonym. Niebawem jednak koniec laby, bo 11 lutego zostanie nagrany pierwszy odcinek "Na językach", którego Szulim jest gospodynią. Jednak na wiosnę Agnieszka, przynajmniej na razie, będzie mniej pracować niż jesienią, bo nie ma żadnego nowego programu. Edward Miszczak jednak zdradził nam, że już pracują nad czymś nowym dla Agnieszki. Teraz Agnieszka i Piotr spokojnie mogą się przygotowywać do ślubu, który podobno już w sierpniu. Zobacz także: Korwin Piotrowska proponuje Szulim niezwykłe miejsce na ślub! "Co to dla Piotrka"   Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak Starak nie pokazują się publicznie już od grudnia. Stronią od dziennikarzy i show-biznesu.   Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak maja dość spekulacji na temat ich ślubu. Od momentu kiedy się zaręczyli we wrześniu 2015 roku wszyscy zastanawiają się jak będzie wyglądać uroczystość.

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner