Agnieszka Szulim o diecie
ONS

Szulim zachęca do stosowania swojej diety. Ma bardzo kuszący argument

Agnieszka Szulim o diecie
ONS

O diecie Agnieszki Szulim krążą prawdziwe legendy. Ostatnio w mediach pojawiło się mnóstwo publikacji na temat jej wagi. Niektóre pisma pokusiły się nawet o dokładne wyliczenie tego, ile dziennikarka schudła przez ostatnie tygodnie. Okazuje się, że nie wszystkie informacje są zgodne z prawdą. Przypomnijmy: Szulim jak Górniak i Kożuchowska. Też pogrąża "Grazię": To absurdalne!

Sama prezenterka nie raz zabierała głos w sprawie swojej wegetariańskiej diety. Agnieszka od lat unika mięsa i stawia na pełnowartościowe produkty. Zauważyła, że zdrowe odżywianie paradoksalnie jest o wiele łatwiejsze do przyrządzenia niż inne posiłki. Gwiazda sama przygotowuje swoje dania, nie unika jednak restauracji:

Niektóre zasady stosuję od dawna. Od paru lat nie jem mięsa. Jak widać - słusznie. Pozostałe również odbiły się na moim menu. Jest też uniwersalna lista produktów, które należy bardzo ograniczyć, jeśli chcemy się odżywiać zdrowo i jeszcze schudnąć, na przykład słodycze i alkohol. Z tych składników można ułożyć wiele pysznych i zdrowych dań. Paradoksalnie zdrowe jedzenie jest najmniej czasochłonne i najprostsze do przygotowania. Ale nie unikam restauracji - mówi w rozmowie z "Twoim Imperium"


Przekonuje was ten argument?

Zobacz: Szulim zachęcała do adopcji porzuconego psa. Finał sprawy jest inny


Agnieszka Szulim na balu fundacji TVN:

Więcej na temat Agnieszka Szulim
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11