Internauci coraz częściej czują się bezkarni, pozostawiając swoje komentarze w sieci. Agnieszka Sienkiewicz opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją szczupłą sylwetkę. Pod zdjęciem pojawiło się sporo komentarzy. Było mnóstwo komplementów ale pojawiły się także niemiłe słowa. Aktorka postanowiła skonfrontować się z jedną z autorek niezbyt przyjemnego komentarza, wywołując ją do dyskusji. Jaki był tego efekt? Sami zobaczcie.

Reklama

Zobacz także: Czy Agnieszka Sienkiewicz ma w sobie coś z Doroty? Niezwykły wywiad z gwiazdą „Przyjaciółek”

Agnieszka Sienkiewicz skrytykowana za zbyt szczupłą sylwetkę

W ostatnim czasie bardzo wiele mówi się o tzw. fatshamingu. Jednak te same nieprzyjemności dotykają również osoby o każdym innym typie sylwetki, o czym również należy pamiętać. Pod ostatnim zdjęciem Agnieszki Sienkiewicz jednak z internautek postanowiła zostać niewybredny komentarz o treści:

Same kości

Aktorka postanowiła skonfrontować się z osobą, która miała odwagę w niemiły sposób zwrócić uwagę na jej wygląd, sugerując jej, że jest zbyt chuda.

Bardzo ciekawy komentarz od kobiety!!!! Zastanawiam się jaki miał cel? Chciała mnie Pani obrazić, dogryźć poczuć się lepiej??? Pytam bo mnie to naprawdę szalenie interesuje, dlaczego kobieta kobiecie pisze taki komentarz!!! Dlaczego przyznaje sobie Pani prawo do krytykowania mojego wyglądu? Bo ja nikogo tu nie pytałam czy mu się podoba moja sylwetka? Mam nadzieje, że Pani odpowie, bo jestem absolutnie zafascynowana tego rodzaju zjawiskiem!!! Czekam na Pani odpowiedz Pani Tusiu! - napisała Agnieszka Sienkiewicz

Niemiły komentarz spowodował, że za aktorką opowiedziało się mnóstwo jej fanek. Niestety w efekcie autorka komentarza usłyszała również sporo niemiłych słów na temat swojego wyglądu. Internautką okazała się być nastolatka, która nie do końca przemyślała swoje słowa, które zostawiła pod zdjęciem Agnieszki:

Zobacz także

Nie miałam na celu nikogo urazić a , że co nie którzy odebrali to za "hejt" to nie moja wina . Ja mam 17 lat jestem młoda w tym wieku dużo błędów się popełnia nie ma ideałów. (...) Nie miałam na celu skrytykować Pani figury ale oczywiście już fala nienawiści w moją stronę musiała polecieć ale takie życie Ja nie jestem temu winna, że w ten a nie inny sposób Pani to odebrała pisałam z laptopa, gdzie nie ma możliwości dodawania emotek prosta piłka . Pozdrawiam Pani Agnieszko !

Agnieszka Sienkiewicz odpowiedziała nastolatce po raz drugi. Zwróciła uwagę na to, że takie komentarze mogą kogoś krzywdzić, nawet jeżeli nie mamy takiego zamiaru:

Zadałam absolutnie szczere pytanie bo mnie zawsze interesuje skąd się bierze takie komentowanie. Nie sprawiła mi Pani przykrości , jestem dojrzałą kobietą i takie rzeczy mnie nie dotykają już ale są osoby, które taki komentarz może dotknąć. Znam nawet taka osobę, która płacze kiedy czyta „same kości”, ponieważ to jest jej wielki problem.

Aktorka zareagowała również na hejt, który został skierowany w stronę internautki i skasowała wszystkie komentarze:

Po prostu następnym razem niech każdy zastanowi się czy ocenianie i krytykowanie (a twój komentarz niestety ma wydźwięk negatywny) czyjegoś wyglądu jest potrzebne. Dziękuje Ci za odpowiedz i życzę ci wszystkiego dobrego! A Wy wybaczcie, kasuje pozostałe komentarze , bo są tu nie potrzebne, zwłaszcza że dotykają młodej bardzo dziewczyny!!!! ❤️❤️❤️❤️

Zobacz także: Agnieszka Sienkiewicz pokazała jak wygląda jej brzuch po dwóch ciążach. Taka figura to marzenie wielu kobiet!

Agnieszka Sienkiewicz została skrytykowana za zbyt szczupły wygląd. Zwróciła uwagę autorce komentarza, że takie słowa mogą wyrządzić komuś krzywdę.

Reklama

Aktorka zwróciła uwagę komentującym, że bezpodstawna krytyka może zaboleć i należy się zastanowić następnym razem nad swoimi słowami.

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama