Agnieszka Sienkiewicz na Flesz Fashion Night Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcia z córką Agnieszka Sienkiewicz
Agnieszka Sienkiewicz na Flesz Fashion Night
ONS
Co zdradziła w Dzień Dobry TVN?
1/4
Agnieszka Sienkiewicz na Flesz Fashion Night
ONS

Agnieszka Sienkiewicz w programie "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o macierzyństwie i swoich planach na najbliższe tygodnie! Gwiazda serialu "Przyjaciółki" już wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Agnieszka Sienkiewicz blisko trzy lata temu urodziła córeczkę Zosię, a teraz spodziewa się kolejnego dziecka. Radosną informacją podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie:

Kochani !!!! Jak widzicie, jest mnie troszke więcej 🤰🤰🤰Serce, które bije tuż pod moim daje mi szczęście i siłę 🙏🙏🙏💪- napisała ciężarna gwiazda. 

Dzień po ogłoszeniu radosnej nowiny, Agnieszka Sienkiewicz w programie DDTVN opowiedziała o macierzyństwie i swoich planach. Czy w związku z drugą ciążą aktorka zwalnia tempo? Szczegóły na następnej stronie! 

Zobacz także: AGNIESZKA SIENKIEWICZ POKAZAŁA SWOJĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ. PIĘKNA - TO MAŁO POWIEDZIANE

2/4
Instagram

Reporterka Dzień Dobry TVN pojawiła się na premierze najnowszej sztuki z udziałem Agnieszki Sienkiewicz. Premiera spektaklu "Czworo do poprawki" odbyła się w miniony wtorek, 5 lutego. Wszystko wskazuje więc na to, że mimo ciąży Agnieszka Sienkiewicz nie zamierza szybko rezygnować z pracy. 

A co o macierzyństwie powiedziała Agnieszka Sienkiewicz? Aktorka zdradziła swoje plany! Szczegóły na następnej stronie. 

Zobacz także: AGNIESZKA SIENKIEWICZ OFIARĄ PHOTOSHOPA. CO CI GRAFICY JEJ ZROBILI?

3/4
Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcia z córką
Instagram

Agnieszka Sienkiewicz w rozmowie z DDTVN przyznała, że jeszcze przed narodzinami jej pierwszej córeczki podjęła decyzję, że będzie chciała, żeby jej dziecko dużo podróżowało. Okazuje się, że pierwsza wspólna podróż aktorki i małej Zosi odbyła się, gdy dziewczynka miała 4 miesiące. 

Ja sobie postanowiłam, jak jeszcze czekałam na córeczkę i głaskałam brzuch, że chciałabym żeby od samego początku zaszczepić w niej pasję do podróży i rzeczywiście moja córka w wieku 2 lat widziała więcej świata niż ja do 30 roku życia. Zaczęliśmy jak ona miała 4 miesiące, to była podróż autem do Toskanii- przyznała w DDTVN. 

Gwiazda serialu "Przyjaciółki" przyznała, że już wkrótce razem z córką wybiera się w kolejną podróż. Gdzie poleci ciężarna aktorka?

(...) za trzy tygodnie ruszamy na Jamajkę- zdradziła swoje plany. 

 

Zobacz także: Agnieszka Sienkiewicz miała kompleks z powodu pieprzyków, teraz nauczyła się je akceptować

4/4
Agnieszka Sienkiewicz
ONS.pl

Jak widać, Agnieszka Sienkiewicz mimo ciąży nie zamierza zwalniać tempa! 

Wy rownież podróżujecie ze swoimi pociechami?

Zobacz także: Wakacyjny wyjazd z dzieckiem. Jak się do tego przygotować?